reklama

Migranti položili na koleje dřevěné hole a kameny...

Autor: odjinud | Publikováno: 17.1.2019 | Rubrika: ShortNews
Šaria

Tři žadatelé o azyl cestovali na rakouské místní železnici z Vöcklamarkt do St. Georgen im Attergau - a byli chyceni bez řádné jízdenky. (Foto: Wikimedia)

 

Trojice neochotně vystoupila na příští stanici, ale zřejmě ze msty položila na koleje dřevěné hole a kameny. Strojvedoucí  použil nouzovou brzdu a zabránit tak vážné nehodě.

27letý marocký žadatel o azyl, 33letý Alžířan a 20letý Gambijec se pohybovali v hornorakouském okrese Vöcklabruck. Všichni tři vyrazili místním vlakem z Vöcklamarkt  do St. Georgen im Attergau. Kontrolor jízdenek uvedl, že nikdo z nich neměl platnou jízdenku a to je také důvod proč byli vysazeni na nejbližší zastávce. Trio se zdráhalo vyhovět této žádosti a jen neochotně opustilo vlak. 
 
Ve 4:50 při zpáteční cestě se motorový vůz opět vydal z Vöcklamarktu do St. Georgenu. V oblasti zastávky Walsberg si strojvůdce ve tmě všiml kusu dřeva asi 50 centimetrů dlouhého a použil nouzovou brzdu.

Po odstranění překážky strojvedoucí pokračoval opatrně v cestě, ale musel zastavit znovu asi po sto metrech, protože na kolejích leželo dalších šest kusů dřeva, dřevěná tyč a kabelový buben a stůl z nedaleké lovecké chaty. Kromě toho strojvedoucí ještě z kolejí odstranil hraniční kámen o váze přibližně 30 kilogramů. Po odstranění všech překážek vlak mohl pokračovat.

Na zastávce Walsberg si strojvedoucí všiml kamene, položeného ve výhybce. Opět byla použita nouzová brzda a motorák zastavil před výhybkou. Kámen mohl vykolejit železniční vůz a způsobit škody nejen na vagonu, ale i na železničním svršku.

Během cesty bylo ve vlaku 21 cestujících. Díky nahrávání videa ve vlaku mohli být všichni tři obvinění zajištěni.  Po zatčení se částečně doznali. Jako motivační důvod uvedli skutečnost, že museli opustit vlak. Všichni tři jsou obviněni z úmyslného ohrožení cestujících a porušení zákona o dráhách.

Zdroj: pz.czkrone.at

Klíčová slova: kriminalita
1798 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Česká televize dlouhodobě neplní povinnosti, které jí ukládá zákon. Zcela se zpronevěřila svému poslání a neposkytuje objektivní a vyvážené informacePřátelé, pomozte, prosím, abychom mohli dále vycházetAfričtí uprchlíci zaútočili na české turisty v Itálii. Buďte na dovolené v Itálii opatrníZeman se „vysmál“ další neziskovce. Označuje NATO za válečné štváče a primitivní troglodytyNĚMECKÁ POLICIE SKRÝVÁ FAKTA O KRIMINALITĚ MIGRANTŮ, ABY UDRŽELA “MÍR VE SPOLEČNOSTI”

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasí

ePortal.cz

Brexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!Ayn Randová aneb individualismus na vzestupu

Eurabia.cz

Maďarsko na lavici obžalovaných před neomarxistickou inkvizici v BruseluCenzura jako za bolševika: Připomněli si obětí násilí uprchlíku a Youtube jejich video smazal

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

eOdborar.cz

Vyjádření Českomoravské konfederace odborových svazů k tragické smrti operátora v Kvasinách Vedení neziskovky se má jak prasata v žitě a česky občan to platí aneb realita neziskovky podporující uprchlíky

ParlamentniListy.cz

„Ten chlapec má příbuzné ve Španělsku…“ Šojdrová v ČT vytáhla foto sirotků, pak nastoupil Jakub ŽeleznýGenerál Hanba! Kolik stran nám tohoto cizáckého Lojzu bude vnucovat za prezidenta? Martin Koller uzavírá sázky
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění