De facto antisemitskou politiku dnes dělají sluníčkáři a multikulturalisté, kteří otevírají Evropu agresivnímu islámu

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 27.1.2019 | Rubrika: Zamyšlení
Kill jews for peace

27. ledna je Mezinárodní den památky obětí holocaustu, kdy si připomínáme zrůdnou genocidu Židů, za kterou jsou zodpovědní nacističtí Němci. I dnes zaznamenáváme v Evropě vzestup antisemitismu. Tentokrát však nejsou za antisemitské útoky a projevy většinou zodpovědní neonacisté, ale ortodoxní muslimové, kteří naplňují učení proroka Mohameda o nenávisti k Židům.

Český vlastenec židovského vyznání, spisovatel Benjamin Kuras, již před nějakým časem upozornil, že „v evropských městech se šíří útoky na židovské instituce včetně škol, ale Evropská unie cenzuruje zveřejnění studie, podle níž pachateli antisemitských útoků jsou z velké části muslimové – ´aby muslimy neurazila´.“ Jen připomeňme, že se Ben Kuras účastnil i zasedání naší vlastenecké frakce MENF v Praze.

Ben Kuras se vyjádřil i k tomu, že vlastenečtí politici v Evropě typu Hofera, Wilderse či Le Penové jsou obviňováni z extremismu. „Kdy se tito politici dopustili něčeho nebo jen řekli něco nacistického? Zaútočili už na synagogu nebo kostel? Vynadali někomu do zvrhlých židáků, snovatelů všeho zla, jako to dělají dnešní imámové citující vybrané verše z Koránu? Naopak, Wilders, Le Penová a Hofer upozorňují na to, že islám – nebo politicky korektněji jeho ´radikalizovaná část´ – do Evropy přináší agresivní antisemitismus od dob německého nacismu nevídaný…Ostatně stojí za zmínku, že všichni výše zmínění politici mnohokrát vyslovili podporu Izraeli coby těžce zkoušené pevnůstce západní civilizace uprostřed pouště zaostalosti a barbarství,“ řekl Kuras o našich spojencích z MENF.

I hnutí SPD říká, že naše civilizace stojí na židovských i křesťanských pilířích. Židovský intelektuál Martin Janeček, který má české, izraelské i francouzské občanství poukázal na to, že Židé utíkají z Francie před muslimy a mnozí Židé volí Marine Le Penovou.

Ostatně víme o tom, že nacisté a muslimové si navzájem projevovali sympatie. Existovaly muslimské jednotky SS, Hitler i Himmler islám velice oceňovali a spolupracovali i s velkým muftím jeruzalémským Amínem al-Husajním. „Strom volá, skrývá se za mnou Žid, jdi a zabij ho. Kámen volá, skrývá se za mnou Žid, jdi a zabij ho,“ píše se v Sunně, což je tradice výroků a života prorok Mohameda.

Takže obranou proti antisemitismu a proti „reálnému holokaustu“, který slibují muslimové Židům, jsou v Evropě vlastenci, kteří hájí křesťansko-židovskou civilizaci proti agresivnímu a antisemitskému islámu. Z historie víme, že existovali appeaseři, kteří ustupovali nacismu. I dnes máme sluníčkářské appeasery, kteří ustupují agresivnímu antisemitskému islámu.

De facto antisemitskou politiku dnes dělají sluníčkáři a multikulturalisté, kteří otevírají Evropu agresivnímu islámu. Hnutí SPD naopak stojí na pozicích obrany naší křesťansko-židovské civilizace a odmítá naprosto jasně antisemitismus. Musíme zabránit novému holokaustu, který si přejí někteří muslimové.

Klíčová slova: islám  | multikulturalismus  | imigrace  | Židé
1332 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Jsme kolonií západuTři měsíce po nástupu Bidena do úřadu hrozí v Evropě válka. NATO si zaslouží, aby se ztratilo ze světaZvrácený pastýř papež František. Ničí Církev a fakticky kryje korupční a hospodářské zločiny i sexuálně zvrácené biskupy i kněžíPomozte prosím s financováním EUportal.czEvropská unie je diktát a tyranie!

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

Eurabia.cz

Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulujíLituje, že Rusko porazilo Hitlera. Hayato Okamura lituje porážky nadřazených Němců

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Ruská ambasáda vydala stanovisko na americkém Facebooku. Orkán reakcí by srovnal panelák se zemí„Jeden Pat a Mat na celou Evropu?“ Profesor Krejčí a Vrbětice: Je to na popravu
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění