Migrant vzkazuje z Německa: Přijď sem, dostaneš tady peníze a za nic!

Autor: odjinud | Publikováno: 2.2.2019 | Rubrika: ShortNews
nazislam

V posledních týdnech se hodně píše o klanových zločinech v německých městech, kterých se dopustilo několik velkých arabských rodů.

V rozhovoru pro WELT šéf klanu Khalil hovoří o svých zkušenostech a tam také zazní jasné důkazy o tom, proč klany v Německu mohou být tak silné.

"Pojď sem, dostaneš tady peníze a za nic!", Zašeptal hlas z kazety během studené války. V té době poslal strýc tuto pásku svým příbuzným do Turecka, kteří tam našli útočiště před občanskou válkou v Libanonu. A tak celá rodina odešla do německého sociálního státu.

Do dnešního dne příjmy těchto klanových struktur, kromě příjmů z organizovaného zločinu,  pocházejí z německého sociálního systému. Spolkové a státní vláda zachraňují tyto zločinecké struktury příliš dlouho a stále si nepřipouštějí hlavní problém: Německo jako stát s bohatou sociální podporou je jako magnet pro migranty a model života.

Ti, kteří chtějí účinně bojovat proti klanovému zločinu, musí pokračovat v boji, podpořeném zákonem, proti klanům a omezit peněžní podporu státu. Sociální podvody a nelegální obchody by neměly být v Německu standardem.

Čísla jasně ukazují, co kritici hromadného přistěhovalectví předpověděli už před lety - migranti s islámským zázemím nepřispívají ,  jak se slibovalo,  ke zvyšování národního bohatství v jejich nových vlastech,  naopak. Ve Francii téměř polovina nezaměstnané mládeže jsou migranti.

Podle nejnovějších údajů OECD je 2,85 milionu mladých lidí ve věku 15 až 23 let bez práce, ani se nevzdělává. Přibližně 40 procent z nich jsou buď cizinci, nebo se narodili ve Francii a pocházejí z rodin s alespoň jedním přistěhovaleckým rodičem, uvádí Le Figaro.

Téměř 16 milionů mladých lidí ve Francii je v produktivním věku. Pro ně míra nezaměstnanosti přesahuje 18 procent.

V ostatních státech EU je situace podobná.  Údaje z OECD ukazují,  že i v zemích jako je Švýcarsko, Německo a Švédsko je míra zaměstnanosti mladých migrantů obzvláště nízká. Rodilá mládež je stále ochotnější vydělat si na svůj vlastní chléb.

Švédské město Malmö, kde sídlí největší počet migrantů ve Švédsku, má téměř dvojnásobnou nezaměstnanost, než je švédský průměr.
 
V Německu Spolková agentura práce (BA) v loňském roce uvedla, že migranti tvoří více než polovinu příjemců  programu "Hartz IV". Nejvyšší počet migrantů, kteří dostávají dávky, pochází původně ze Sýrie. Celkem 584.000 takzvaných Syřanů přijímá sociální pomoc.

Zdroj: pz.cz

Klíčová slova: islám  | imigrace
906 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...Bude vám zle. Paříž se stala pos.ranou špinavou dírou. Vládne tam právo šáría, drogy a páchne jako Afrika. Podívejte se, než to video smažouTehdy se Havel dozvěděl, že se stane prezidentem… George Soros hovoří o svých setkáních s Václavem Havlem a Karlem Schwarzenbergem…I my jsme jako Salvini posedlí ochranou hranic a bezpečností českých občanůManipulátoři manipulují: Prohlášení Víta Jedličky o vynutitelnosti zavedení eura v České republice čistě z vůle Bruselu je pravdivé. Odhalení webu Manipulátoři, že jde o dezinformaci, odhaluje spíš Manipulátory

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Britská policie šikanuje lidi, kteří jsou obvinění z nenávisti. K obvinění stačí veřejně odmítnout ideologií LGBT

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituályNová šéfová Evropské centrální banky Christine Lagardeová je součást zkorumpované mafie státních úředníků

ParlamentniListy.cz

„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvářDalší vývoj kolem vlády? Třeba tento: Ringo Čech na kulturu? Pozapomenuté řešení, které už tu bylo. Nebo Babiš počká, až ČSSD odejde...
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění