reklama

Migrant vzkazuje z Německa: Přijď sem, dostaneš tady peníze a za nic!

Autor: odjinud | Publikováno: 2.2.2019 | Rubrika: ShortNews
nazislam

V posledních týdnech se hodně píše o klanových zločinech v německých městech, kterých se dopustilo několik velkých arabských rodů.

V rozhovoru pro WELT šéf klanu Khalil hovoří o svých zkušenostech a tam také zazní jasné důkazy o tom, proč klany v Německu mohou být tak silné.

"Pojď sem, dostaneš tady peníze a za nic!", Zašeptal hlas z kazety během studené války. V té době poslal strýc tuto pásku svým příbuzným do Turecka, kteří tam našli útočiště před občanskou válkou v Libanonu. A tak celá rodina odešla do německého sociálního státu.

Do dnešního dne příjmy těchto klanových struktur, kromě příjmů z organizovaného zločinu,  pocházejí z německého sociálního systému. Spolkové a státní vláda zachraňují tyto zločinecké struktury příliš dlouho a stále si nepřipouštějí hlavní problém: Německo jako stát s bohatou sociální podporou je jako magnet pro migranty a model života.

Ti, kteří chtějí účinně bojovat proti klanovému zločinu, musí pokračovat v boji, podpořeném zákonem, proti klanům a omezit peněžní podporu státu. Sociální podvody a nelegální obchody by neměly být v Německu standardem.

Čísla jasně ukazují, co kritici hromadného přistěhovalectví předpověděli už před lety - migranti s islámským zázemím nepřispívají ,  jak se slibovalo,  ke zvyšování národního bohatství v jejich nových vlastech,  naopak. Ve Francii téměř polovina nezaměstnané mládeže jsou migranti.

Podle nejnovějších údajů OECD je 2,85 milionu mladých lidí ve věku 15 až 23 let bez práce, ani se nevzdělává. Přibližně 40 procent z nich jsou buď cizinci, nebo se narodili ve Francii a pocházejí z rodin s alespoň jedním přistěhovaleckým rodičem, uvádí Le Figaro.

Téměř 16 milionů mladých lidí ve Francii je v produktivním věku. Pro ně míra nezaměstnanosti přesahuje 18 procent.

V ostatních státech EU je situace podobná.  Údaje z OECD ukazují,  že i v zemích jako je Švýcarsko, Německo a Švédsko je míra zaměstnanosti mladých migrantů obzvláště nízká. Rodilá mládež je stále ochotnější vydělat si na svůj vlastní chléb.

Švédské město Malmö, kde sídlí největší počet migrantů ve Švédsku, má téměř dvojnásobnou nezaměstnanost, než je švédský průměr.
 
V Německu Spolková agentura práce (BA) v loňském roce uvedla, že migranti tvoří více než polovinu příjemců  programu "Hartz IV". Nejvyšší počet migrantů, kteří dostávají dávky, pochází původně ze Sýrie. Celkem 584.000 takzvaných Syřanů přijímá sociální pomoc.

Zdroj: pz.cz

Klíčová slova: islám  | imigrace
819 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Píseň o umučení našeho Pána a Spasitele Ježíše Krista - Na věky věků...Zničení našeho zemědělství je jen důsledkem našeho vstupu do Evropské unie Boj sluníčkářů, neomarxistů a elitářů proti vlastencům a normálním hodnotám se přiostřuje. Pomozte nám, prosím. Bez Vaší pomoci nevydržímePřestaňte urážet Nizozemce! V Praze útočili muslimští imigranti! Čtěte šokující informace o brutálním napadení číšníka, které vám média zatajujíPokání jako trest a zdroj milostí

euServer.cz

TOHLE SE Z ČT NEDOVÍŠ. Lži cynického šklebu České televizeKSČM UŽ MAJÍ DOST I JEJÍ ČLENOVÉ, ANEB JAK SE NIČÍ STRANY A TALENTY….To, že KSČM není nic jiného než politická firma a trafika, začíná docházet i jejím nejzarytějším voličům

ePortal.cz

Petr Fiala slaví. Ve středu dosáhl svého životní vítězství. Těší se na poníka, klauna a nafukovací hradHořící katedrála Notre-dam, podezřelé souvislosti

Eurabia.cz

Italské město obohacují uprchlíci z Afriky: Terorizuji místní Italy a sluničkářští komunální politici s tím nic nedělajíSlůůníčkó: „Kdo nemiluje Evropu, není schopen milovat“ Nebo snad Juncker nakonec protiimigrační?

FreeGlobe.cz

Podaří se Salvinimu sjednotit protibruselské síly v Evropě?Hrozí výjimečný stav. V Bulharsku už několik dní trvají proticikánské nepokoje. Co je jejich příčinou? (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

eOdborar.cz

EU pokračuje v likvidaci průmyslu a již se objevují výsledky. Francie je jedna z nejzadluženějších zemí světa a Německo také jde do kitekBoj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejce

ParlamentniListy.cz

Václav Moravec z ČT do veřejnoprávního Rozhlasu? Víme vše, prasklo toPotřetí navrhují Koudelku na generála? Prezident Zeman Soukupovi vyjmenoval, co šéf BIS napáchal jenom v mezidobí
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění