reklama

Jen pro silné povahy... Žena, kterou v Itálii unesl gang šesti arabský migrantů, promluvila o měsících znásilňování

Autor: odjinud | Publikováno: 6.2.2019 | Rubrika: ShortNews
zmlacena_zena

Šest migrantů z Tuniska uneslo v Itálii mladou Belgičanku, kterou přinutili k sexuálnímu otroctví trvajícímu dva měsíce. 

Ženě se nakonec podařilo utéct. Itálií otřásá také další otřesný případ dívenky, která byla unesena, zdrogována, a nakonec zabita nelegálními migranty z Afriky.

Italská média zveřejnila hrozivý příběh Belgičanky, která bydlí v letovisku Sanremo. Ke dvaatřicetileté ženě na ulici přistoupili dva muži a chtěli po ní drogy. Následně ji pachatelé ve věku 23-50 let přepadli a unesli. Muži ji u sebe doma přivázali k posteli a znásilňovali.

Později, jak uvádí žena, však její únosci pochopili, že se pro ně může stát zdrojem příjmů a začali si domů zvát „klienty", kteří ji za poplatek znásilňovali. Její utrpení trvalo téměř dva měsíce, než se jí podařilo utéct. Belgická média uvádí, že nakonec ženu její únosci nechali jít.

Italská policie zatkla šest podezřelých, kteří čelí obvinění z únosu, znásilnění a napomáhání prostituci.

Loni v říjnu Itálii pobouřil další případ brutálního znásilnění a následné vraždy jen šestnáctileté dívky, k němuž došlo v Římě. Vyšetřovatelé tvrdí, že si dívka chtěla u pouličního gangu koupit drogy. Ještě v ten daný večer ale byla nalezena mrtvá. Kriminalisté zatkli čtyři nelegální přistěhovalce ze Senegalu, Gambie a Nigérie. Ti měli dívku, která zemřela na předávkování, hromadně znásilnit.

Tento případ vyvolal tisícové demonstrace proti starostce Říma, Virginnii Raggiové.

V roce 2015 Evropu zasáhla vlna sexuálních zločinů páchaných uprchlíky a přistěhovalci z afrických zemí. Od roku 2015 se do Itálie dostalo přes 600 tisíc migrantů z Afriky, kteří se přeplavili přes Středozemní moře. Loni italský ministr vnitra Matteo Salvini uzavřel přístavy pro lodě nevládních organizací, které přepravovaly zachráněné uprchlíky.

Zdroj: 7sur7.be

www.ac24.cz

 

Klíčová slova: kriminalita  | imigrace
1520 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Česká televize dlouhodobě neplní povinnosti, které jí ukládá zákon. Zcela se zpronevěřila svému poslání a neposkytuje objektivní a vyvážené informacePřátelé, pomozte, prosím, abychom mohli dále vycházetAfričtí uprchlíci zaútočili na české turisty v Itálii. Buďte na dovolené v Itálii opatrníZeman se „vysmál“ další neziskovce. Označuje NATO za válečné štváče a primitivní troglodytyNĚMECKÁ POLICIE SKRÝVÁ FAKTA O KRIMINALITĚ MIGRANTŮ, ABY UDRŽELA “MÍR VE SPOLEČNOSTI”

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasí

ePortal.cz

Brexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!Ayn Randová aneb individualismus na vzestupu

Eurabia.cz

Maďarsko na lavici obžalovaných před neomarxistickou inkvizici v BruseluCenzura jako za bolševika: Připomněli si obětí násilí uprchlíku a Youtube jejich video smazal

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

eOdborar.cz

Vyjádření Českomoravské konfederace odborových svazů k tragické smrti operátora v Kvasinách Vedení neziskovky se má jak prasata v žitě a česky občan to platí aneb realita neziskovky podporující uprchlíky

ParlamentniListy.cz

„Ten chlapec má příbuzné ve Španělsku…“ Šojdrová v ČT vytáhla foto sirotků, pak nastoupil Jakub ŽeleznýGenerál Hanba! Kolik stran nám tohoto cizáckého Lojzu bude vnucovat za prezidenta? Martin Koller uzavírá sázky
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění