reklama

Chmurná zpráva pro demokratickou Evropu, zpolitizovaná italská justice se snaží zlikvidovat ministra Salviniho a způsobit pád italské vlády kvůli Salviniho odporu k masové imigraci

Autor: odjinud | Publikováno: 12.2.2019 | Rubrika: ShortNews
soud

Chmurná zpráva pro demokratickou Evropu, zpolitizovaná italská justice se snaží zlikvidovat ministra Salviniho a způsobit pád italské vlády, politický proces s Matteem Salvinim je reálný. Speciální tribunál soudců žádá o zbavení imunity a soud s ministrem.

V nejbližších dnech má hlasovat imunitní výbor italského senátu o vydání Salviniho soudům v případě lodi Diciotti. Salvini zakázal loni v srpnu lodi s imigranty na palubě vstup do přístavu v Catanii. Rozhodnutí výboru potvrdí nebo zamítne plenární zasedání senátu. Většina poslanců koaliční M5s se vyslovuje pro vydání, s pomocí strany PD by vydání prošlo, znamenalo by to ovšem pád vlády. Italský premiér Conte vyjádřil Salvinimu podporu, prohlásil, že Salviniho rozhodnutí sdílela celá vláda.

Salvinimu se zakázem vstupu lodí s imigranty na palubě do italských přístavů a spoluprácí s libyjskými úřady podařilo snížit příliv imigrantů na minimum, dokonce twittoval, že poprvé po řadě let opustilo Itálii víc imigrantů (nucený odsun) než přijelo. Vyvolává to přímo běsnění levicových proimigrantských fanatů v celé Evropské unii.

Imigranti přicházejí do Libye přes africké země, kde je často silná vojenská přítomnost evropských vojenských jednotek, hlavně francouzských, které imigrační pasáž snad záměrně ignorují, přitom je jasné, kam tyto tisíce lidí míří.

Zablokovat tuto imigrační cestu by nebyl problém, ale Jourová, Juncker, Macron a spol. by museli chtít.Taktika pašeráků lidí na libyjském pobřeží je jednoduchá, vyvolat incident nebo nehodu a vyžádat si zásah lodí ong nebo lodí z evropskounijní mise, např. vzít si do bárky málo benzínu a vydá se SOS. Hlavně se nechat dovést před evropský přístav a tam si vylodění vynutí nátlakové skupiny místních levičáků, církve, proimigrační partaje. Lodi ong ve Středozemí nikdo nezablokuje, důvod není znám. Libyjská pobřežní ochrana, která je velmi účinná při zachraňování a rychle vrátí imigranty zpátky do Libye, je evropskounijními komisaři skandalizována.

Lodi ong na své cestě k italským břehům plují kolem bezpečných tuniských a maltézských přístavů, záměrně je ignorují. Žádná loď ong operující ve Středozemí nepatří Itálii, Sea Watch 3 pluje pod holandskou vlajkou s německou posádkou, imigranty do těchto zemí nepřevezou. 85% imigrantů, kterým se podaří vylodit v Itálii, nemají právo na pobyt ani na azylový přezkum. Začne nekonečný proces jejich odsunu, sabotovaný levičáky celé Evropy.

Rektor palermské uni Micari neúspěšně kandidoval za bývalou vládnoucí partaj PD, tj. post-katolíci-komunisti, málo co v evropskounijním folklóru může být odpornější než tato partaj. Rektorovo gesto proti hrozné vládě deportující imigranty – imatrikuloval na univerzitu ilegálního imigranta, který žádá o azyl a zatím žádné povolení k pobytu nemá. Univerzitní oddělení tam organizují demonstrace proti Salvinimu a za neomezenou imigraci. Podle rektora: mobilizujeme se. Česko by mělo přestat uznávat diplomy tohoto zařízení. Italští profesoři hromadně, nejen této uni, jakoby tento typ proimigrační mobilizace byl jejich hlavním posláním.

V drtivé většině levicovost těchto lidí převažuje nad odborností. Nezávislý soud a svobodná univerzita, nejsou to prázdné tlachy, společnost přece potřebuje spravedlivé rozhodování o antispolečenských jevech a kvalitní výchovu vědeckých kádrů. Tlachy o nezávislosti soudů vedou k zpolitizování justice, nikoliv ke spravedlnosti. Demagogicky chápaná svoboda akademického prostoru vede k proměně akademických zařízení v agitační centra okresního formátu. Na prvním místě je zřejmá amorálnost akademických funkcionářů, nejen italských, de facto manipulují lidmi, kteří jsou na nich závislí. Max Weber v 1918 napsal „Nechte politiku mimo katedru, zabývejte se vědeckými fakty“.
Nejen k vědeckým, ale i k faktům samotným mají levicoví akademičtí funkcionáři, infikovaní studenti a soudci dost daleko. Posvátný africký a muslimský imigrant na jejich oltáři. Co se za tím skrývá, to jejich vznešená ignorance nepotřebuje rozpoznávat, důsledky ponesou jiní, jich se to netkne, oni budou levicově tlachat a soudit dál.

V Itálii většinu státních univerzit mají v rukou levičáci, vládne na nich kolektivní levicová identita, tento jev je patrný i v Česku, všichni studenti jsou nasměrováni do jednoho směru uvažování, neurolog LeDoux píše, že je to dobré pro lidi paralyzované mozkovou mrtvicí, jednostranný trénink paralyzované části těla.

 

https://pravyprostor.cz

Klíčová slova: právo  | imigrace
1552 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Česká televize dlouhodobě neplní povinnosti, které jí ukládá zákon. Zcela se zpronevěřila svému poslání a neposkytuje objektivní a vyvážené informacePřátelé, pomozte, prosím, abychom mohli dále vycházetAfričtí uprchlíci zaútočili na české turisty v Itálii. Buďte na dovolené v Itálii opatrníZeman se „vysmál“ další neziskovce. Označuje NATO za válečné štváče a primitivní troglodytyNĚMECKÁ POLICIE SKRÝVÁ FAKTA O KRIMINALITĚ MIGRANTŮ, ABY UDRŽELA “MÍR VE SPOLEČNOSTI”

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasí

ePortal.cz

Brexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!Ayn Randová aneb individualismus na vzestupu

Eurabia.cz

Maďarsko na lavici obžalovaných před neomarxistickou inkvizici v BruseluCenzura jako za bolševika: Připomněli si obětí násilí uprchlíku a Youtube jejich video smazal

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

eOdborar.cz

Vyjádření Českomoravské konfederace odborových svazů k tragické smrti operátora v Kvasinách Vedení neziskovky se má jak prasata v žitě a česky občan to platí aneb realita neziskovky podporující uprchlíky

ParlamentniListy.cz

„Ten chlapec má příbuzné ve Španělsku…“ Šojdrová v ČT vytáhla foto sirotků, pak nastoupil Jakub ŽeleznýGenerál Hanba! Kolik stran nám tohoto cizáckého Lojzu bude vnucovat za prezidenta? Martin Koller uzavírá sázky
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění