Znásilněná, pobodaná a rozporcovaná zaživa. Žena byla ještě naživu, když ji imigrant z Afriky řezal na kusy

Autor: Monika Pilloni | Publikováno: 10.3.2019 | Rubrika: Zamyšlení
zmlacena_zena

Pamela Mastropietro byla ještě naživu, když ji Nigerijec Osegale řezal na kusy. Vincezo Marino, klíčový svědek obžaloby proti Nigerijci Oseghale, vystoupil během druhého slyšení...
 
Objevují se nové hrozivé detaily o smrti Pamely Mastropietro. Odhalil je «kajícník» Vincenzo Marino – zadržen coby člen mafie, který se před časem rozhodl kolaborovat s justicí. Byl slyšen jako supersvědek během druhého líčení před Soudním dvorem «Corte di Assise» ve městě Macerata, kde se ten hrůzný čin před časem odehrál. Vincenzo Marino byl Oseghalem v cele, ve vězení v Ascoli Piceno a právě tam vyslyšel jeho otřesné přiznání k vraždě Pamely.
 
Podle toho, co Marino vypověděl během dnešního slyšení, imigrant měl bodnout Pamelu do jater okamžitě po pohlavním styku:
 
„Desmond Lucky odešel, Oseghale se ji snažil vskřísit vodou na obličeji a ona se probrala. Oseghale se svlékl, ona byla vzhůru“, ale měla „oči obrácené vzhůru“ a „měli kompletní pohlavní styk “. Pak „dívka chtěla jít domů, do Říma, protože měla vlak, řekla, že ho jinak udá. Měli potyčku, strkali do sebe, Oseghale jí píchnul do výšky jater a po prvním bodnutí Pamela klesla na zemi “.
 
Ale tady to neskončilo. Stále dle výpovědi svědka, Oseghale po tom co zasáhl dívku, šel do parku Diaz požádat o pomoc kolegu, marně a tak se pak vrátil domů.
 
„Byl přesvědčen, že Pamela bude mrtvá a tak jí začal od nohy rozřezávat. Dívka se začala hýbat a naříkat a tak ji bodnul podruhé “.
 
Co se týče možných pomocníků v zavraždění dívky, svědek řekl v soudní síni, že Oseghale nikoho nejmenoval. Navíc NIgerijec použil bělidlo, aby smazal stopy.
 
„Omyl ji bělidlem, protože tak by se nemělo poznat, zda zemřela na předávkování nebo jestli byla zavražděna,“ dodal. „Říkal, že měl v lednici pytel kam chtěl dát kusy, ale nevešli se, a tak že jí musel rozřezat a dal ji do dvou kufrů,“ pokračuje svědek ve vyprávění toho s čím se mu Oseghale svěřil. Zavolal taxík, ale když byl v autě, “jeho manželka ho zavolala a on zpanikařil,” dodal svědek.
 
Innocent Oseghale, který vždy trval na své nevině, by mohl být skutečný viník brutální vraždy dívky
Prozradil to Vincenzo Marino, bývalý šéf kalábrijské mafie a nyní kolaborant justice. V cele mu Oseghale řekl, že je jeden z vůdců nigerijské mafie v Itálii, pověřený zajistit spojení mezi kriminální buňkou ve městě Padova a Castelvolturno (Caserta).
 
„Kromě toho, dle Marina, by Oseghale také řekl: “Dám ti sto tisíc eur, pokud mi dosvědčíš, že víš, že Pamela zemřela na předávkování. Peníze ti přijdou z Castelvolturna prostřednictvím právníků “.
 
Vyšetřovatelé věří spolehlivým svědectvím vězně a to z důvodu, že pro soudce je to co vyprávěl Marino tak podrobné a s tak přesnými detaily, které mu mohl sdělit pouze autor vraždy. Navíc je důležité připomenout, že svědectví Marina již byly užitečné k zatčení významných osobností “ndranghety”.
 
Navíc existuje další otázka, kvůli které se soudci přiklání ve prospěch těchto svědectví. Nikdo totiž nechápe, kdo platí Oseghaleovy právní poplatky.
 
Vždyť údajný vrah Pamely by tuto částku peněz neměl mít:
 
„Nigerijce zastupují 2 právníci, kteří zase využívají služeb mnoha dalších konzultantů.
 
Tato věc je i dokonce předmětem parlamentní otázky, kterou předložil představitel Ligy, Giorgio Latini Ligy:
 
„Jak si Innocent může dovolit je platit, když z šetření vyplývá, že je nemajetný a nezaměstnaný? “.
 
A tady z Marinova svědectví vychází na povrch, že Nigerijec je jedním z vedoucích představitelů Black Cats, mocné organizace nigerijské mafie. Možná právě tento konkrétní detail by mohl mít zásadní význam pro pochopení úlohy Oshegaleho ve vraždě dívky, ale také vazbou mezi brutální vraždou a velmi nebezpečnou nigerijskou mafií.
 
Autor: Monika Pilloni, Itálie, 8.3.2019
 
Zdroj:
 

Klíčová slova: kriminalita  | imigrace  | sex
2469 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Celý svět v pavučině: Falešná hra sociálních sítí. Týká se úplně každého z vás. Cenzurují se již i prostá fakta. Dosáhne vůbec někdo na všemocné korporace? Petice za svobodu slova a nový alternativní webTurecko páchá válečné zločiny zcela v souladu s neveřejnou politikou USA a EUPodpořte prosím EUportal.czDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...Viktor Orbán prohlásil, že středoevropské národy by se měly semknout, aby zachovaly své křesťanské kořeny v době, kdy západní Evropa experimentuje s homosexualismem, přistěhovalectvím a ateismem

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Švédsko končí: Muslimské země zneužily azylovou a imigrační politiku pro expanzi islámuZločinné imigrantské sirotky testovat na věk a posílat domů! Le Penová

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Karel Gott pozval Havla domů... Dusné svědectví. A mnohem víceKandidát Wünsche bourá předsudky kavárny o SPD: Vyhodili ho z Kavčích hor, od té doby úspěšně podniká. A stejně chce czexit a varuje před kulturní revolucí
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění