Ve světě Slonkové a Kubíka má kardinál Duka blízko k prezidentu Zemanovi, zájem na jeho diskreditaci tedy oba novináři mají. A biskup Holub...

Autor: Zbyněk Passer | Publikováno: 24.3.2019 | Rubrika: Zamyšlení
duka3

Konzervativní katolické Traditio k tomj dodává:

"Mnozí věřící možná tápou, jak se orientovat v současné kauze „zneužívání žen v české Církvi“. Věc se má takto – plzeňský biskup Tomáš Holub si již delší čas myslí na arcibiskupský stolec v Praze. Zda došla jeho trpělivost, nebo se cítí ohrožen nejnovějším favoritem na tento post – budějovickým biskupem Kročilem, nevíme. To ví asi jen biskup Holub sám. 
Co víme, že biskup Holub ochotně informoval dva novináře proslulé svými investigativními reportážemi a nenávistí k prezidentu Zemanovi, premiéru Babišovi, Sabinu Slonkovou a Zdeňka Kubíka. Tito dva v rámci svého „vyšetřování“ zveřejnili několik let starou kauzu údajného zneužití jisté ženy jistým knězem. Vina kněze se nepotvrdila, o případu měl vědět kardinál Duka a biskup Kročil. 
Slonková s Kubíkem případ, samozřejmě, náležitě nafoukli, protože skutečných fakt k němu příliš není. Dávkují svá „fantastická“ zjištění postupně – na samotném serveru „Seznam zprávy“ byly jejich reportáže na „otvíráku“ za poslední týden cca čtyřikráte. 
Ve světě Slonkové a Kubíka má kardinál Duka blízko k prezidentu Zemanovi, zájem na jeho diskreditaci tedy oba novináři mají. Nakolik je jejich motivem právě odstranění přesluhujícího konzervativce Duky a poškození pověsti konzervativce Kročila s následným urovnáním cesty k stolci svatého Vojtěcha biskupu Holubovi (jemuž se tento vytoužený post nepříjemně vzdaluje), to samozřejmě nevíme. Vědí to jen Slonková a Kubík, respektive biskup Holub. 
Co si myslet o biskupu Holubovi, který jede zcela na vlně papeže Františka, proslulého liberála a likvidátora katolické víry? Inu, to již necháváme na úvaze každého jednoho bratra či sestry. Nám zcela postačuje vědomí, že biskup Holub kdysi prohlásil, že primárně je voják, až poté kněz..."

CIRKEV.CZ

Kardinál Duka: O kauze sexuálního zneužívání v českobudějovické diecézi jsem nevěděl - Církev.cz

Kardinál Dominik Duka OP se ohrazuje proti tvrzení, které zaznělo v reportáži webu Seznam Zprávy, že věděl o případu sexuálního zneužívání ze strany kněze V. Z. a nekonal. Více v prohlášení.

Klíčová slova: Katolická církev
1632 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Ministr spravedlnosti Skotska si stěžuje na ‚rasistickou odezvu‘ poté, co prohlásil, že příliš mnoho vrcholných jobů mají bílíSluníčkáři zavádí praktiky známé z doby totality. Univerzita vyhodila děkanku za to, že napsala, že nezáleží jen na životech černochů, ale na životech všechNěmecko se mění a rozhodně ne k lepšímu – domino efekt? Německo tak sklízí, co zaselo, a obávám se, že zdaleka není podobným „událostem“ konecMaďarsko nevěří v mírumilovné soužití s paralelními společnostmi, říká premiér OrbánChcete, aby imigranti a suníčkářská lůza rabovali i v našich městech?

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ePortal.cz

Obrana hotovostiSluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne

Eurabia.cz

Black Lives Matter jsou nové náboženské hnutí plné fanatismuTrump: V USA se objevil nový krajně levicový fašizmus!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

Orbán a Věra Jourová? Maďarský europoslanec za Jobbik PL překvapil. Strhávání soch, Slovensko, i to padloRusko, nepřítel USA? Nečekané vysvětlení Jana Schneidera. A slova o Havlovi
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění