reklama

Přesto, že se zbláznil jeden pomatenec, potrestány jsou tisice lidí, sportovní střelci a lovci. Okamžitě musi odevzdat zbraně, nic platno, že se ničeho nedopustili. Co jiného je to, než uplatnění principu kolektivní viny?

Autor: Zbyněk Passer | Publikováno: 25.3.2019 | Rubrika: Zamyšlení
zbrane

Po desítkách útoků islamistů v Evropě s celkem stovkami mrtvých zněly v médiích stále stejné věty vládních politiků: Nepodléhejme pokušení kolektivní viny, žádná ideologie prý útoky nepropojuje. V desítkách dokonaných a stovkách nedokonaných případů, kdy se islámští radikálové pomouseli zabít co nejvíce "nevěřících" Evropanů jsou média i politici stále záhadným způsobem schopni nevidět společnou ideologickou linii všech útoků.

Když psychicky narušený, osamělý vlk samotář (parafráze globálního mediálního klišé) postřílí za dosud nejasných okolností padesát muslimských věřících v mešitě, jde o stejně ohavný zločin, jako jakýkoliv jiný útok proti civilistům. Nelze jej ničím omluvit.

Co je ale skandální, obrovsky nebezpečné a přesto to tak média nepodávají, je okamžité přijetí principů kolektivní viny a drakonické tresty.

Přesto, že se zbláznil jeden pomatenec, potrestány jsou tisice lidí, sdílejících stejné hobby - sportovní střelci a lovci. Okamžitě musi odevzdat zbraně, nic platno, že se ničeho nedopustili. Co jiného je to, než uplatnění principu kolektivní viny?

Byly zakázány kamiony, auta, sekery, mačety, nebo nože (vše se opakovaně pouzivlo k útokům)?

Dějí se však ještě nebezpečnější věci: Velký novozélandský řetězec knihkupectví zakázal prodej nové knihy světoznámého vysokoškolského profesora Jordana Petersona, jehož vina je tato: Zpochybňuje nedotknutelnost liberálních manter a doktrín. Pouze nastoluje nepříjemné otázky a odpovídá zpříma, bez balastu newspeaku politické korektnosti.

Měří se dvojím metrem v kolosálním rozsahu. Vhodnějším slovem je pokrytectví. Obrovské pokrytectví politických i medialnich elit. Ještě nebezpečnější je zneužití neštěstí k brutálním zásahům do ústavních prav jednotlivce. Jak o tom psal Orwell. Velký bratr nás, nebohé a hloupé ovce ochrání. Nechce za to nic víc, než naše svobody, soukromí a práva. Nekupte to.

https://www.infowars.com/major-new-zealand-bookstore-bans-…/

Klíčová slova: zbraně
1035 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Právní stát se v prostoru EU stává synonymem pro hrubé vměšování se unijních orgánů do vnitřních záležitostí členských států. V novém kabátě se nám vrací Brežněvova doktrína omezené suverenityČeská televize se zase totálně ztrapnila... Podívejte seBývalá muslimka: Švédové ztratí Švédsko během 50 let a během 100 let jako národ zmizí! Jediným řešením je začít masovou repatriaci nepřizpůsobivých imigrantůVlastenec Matteo Salvini připravuje další ránu Bruselu. Italská vláda chce převzít kontrolu nad zlatem Centrální bance Itálie vedené EUPočet Romů se zdvojnásobil. Kolik nás stojí? Okamura vytáhl děsivá čísla

euServer.cz

TOHLE SE Z ČT NEDOVÍŠ. Lži cynického šklebu České televizeKSČM UŽ MAJÍ DOST I JEJÍ ČLENOVÉ, ANEB JAK SE NIČÍ STRANY A TALENTY….To, že KSČM není nic jiného než politická firma a trafika, začíná docházet i jejím nejzarytějším voličům

ePortal.cz

Senát coby deformátor demokracieKdo chce vyvolat barevnou revoluci?

Eurabia.cz

Muslimka s kumpány unesli italskou dívku a nutili ji k prostituci. Itálie zažívá prvé multikulturní obohacení Islamismus, třetí radikální hnutí odporu aneb kdo miluje islám?

FreeGlobe.cz

Západ obviňuje čínský Huawei z toho, co Američané dělají od konce 80. letBritánie v šoku. Faragovi stoupá! Podívejte se jak (+ infografika)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

eOdborar.cz

EU pokračuje v likvidaci průmyslu a již se objevují výsledky. Francie je jedna z nejzadluženějších zemí světa a Německo také jde do kitekBoj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejce

ParlamentniListy.cz

Sranda ve Sněmovně: Kalousek miluje Klause ml.? Nečekaný výstup Výbušný Zeman: Naštve Západ, Číňany i USA. Nové prohlášení
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění