reklama

Vražda 50 muslimů je strašný zločin. O masakru 120 křesťanů v Nigérii ale svět mlčí...

Autor: odjinud | Publikováno: 28.3.2019 | Rubrika: Politika
Ježíš

Zločin na Novom Zélande, ktorého sa dopustil Brenton Tarrant, odsúdili na celom svete politici i žurnalisti. Samozrejme, že plným právom a je potešiteľné, že tak urobil aj celý svet kresťanov. 

Veľké pobúrenie a rozhorčenie nás všetkých by ale malo vyvolať ignorovanie našich politikov a našich médií toho, že len za posledné tri týždne bolo moslimskými džihadistami zavraždených v Nigérii viac ako 120 kresťanov.

Jednoducho sa to zámerne zamlčiava!

A že to robia moslimské teroristické zoskupenia – to vie celý islamský svet a všetky islamské médiá. Ani jediným slovom to však neodsúdia. Na druhej strane ale už počuť v moslimskom svete výzvy k odplate a pomste za Christchurch.

Rovnako dobre vedia západní politici a západné médiá tiež to, že v roku 2018 boli na svete zavraždené tisícky kresťanov moslimskými extrémistami – uvádza to o.i. aj Opendoors – napriek tomu to v Európe vôbec nie je tematizované. Ale zločin na moslimoch v Novom Zélande je našimi médiami a politikmi intenzívne tematizovaný už niekoľko dní.

Kresťanské NATO a kresťanský Západ zbrojí proti kresťanskému Rusku a hrozí mu. Ale proti moslimským Fulani-teroristom, ktorý v Nigérii neuveriteľne hrôzostrašne vraždia kresťanov, nepodniknú absolútne nič.

 

Brutalita týchto islamských teroristov je šokujúca. Tí plánujú svoje vyhladzovanie kresťanov v Nigérii precízne a bez najmenších obáv, že im hrozia za to konzekvencie – dobre vedia, že sú hrdinovia, veď časť islamského sveta ich za to nepriamo i priamo oslavuje ako hrdinských martýrov a vedia aj to, že Západ je nepriamo na ich strane.

Svoje útoky na kresťanov štartujú rozdelení na tri skupiny. Prvá skupina zaútočí na dedinu, kde žijú kresťania a zaháji streľbu na všetko čo sa na ulici hýbe. Druhá skupina sa venuje podpaľovaniu domov a tretia skupina masakruje tých, ktorí utekajú z horiacich domov, a to aj ženy a deti. Keď dokonajú svoje hrozné dielo, tak všetko zrovnajú so zemou a plánujú ďalšie vraždenie kresťanov.

Kde sú tí naši politici a tie naše médiá, ktorí odsudzujú horlivo len to, čo sa teraz stalo na Novom Zélande a mlčia k neporovnateľne väčším beštiálnym hrôzam, ktorých sa dlhodobo dopúšťajú moslimovia na kresťanoch !?

Moslimska extrémistická ideológia sa preto teraz cíti v práve organizovať vraždy na kresťanoch. Podporujú ju aj niektorí moslimovia, ktorí majú politickú moc. Napríklad aj Erdogan. Ten necháva vysielať aj v sociálnych sieťach video masakru moslimov na Novom Zélande. K tomu je pripojených niekoľko adekvátnych výziev.

A Západ zbabelo len mlčí a mlčí…

Zdroj: hs.sk

Klíčová slova: islám  | nový světový řád  | křesťanství  | neomarxismus
1388 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Proč by se měli skauti utužovat a trénovat v přežití, když preferují zbabělost, ubožáctví, zánik vlastního národa, vlastní civilizace a vlastní rasy? Zakladatele skauta by dnes vyloučili...Napadla nás strašná armáda odvážných barbarů. Dnes jde o obranu naší víry, jinak Korán vytlačí evangelium. Bůh dnes žádá naše životy, kterými mu sloužímeDánsko spěje kvůli imigraci a multikulturalismu ke kolapsu, ale nemluví se o tom. Dánové se stávají ve své zemi menšinou a dotují sociální dávky pro migranty, kteří navíc páchají kriminalituToxicky maskulinní islám znásilňuje evropské ženy, toxicky femininní Evropa je nebráníPodpořte nás prosím a bojujte společně s námi za to, aby naše země byla opět naše, aby se tu dalo dobře a bezpečně žít a abychom tuto zemi ubránili pro nás i pro naše děti a vnuky a další generace

euServer.cz

Zběsilému úsilí téměř všech našich oficiálních médií, aby všichni naši lidé proklínali Rusko, do nebes vynášeli Ameriku a byli náruživými fandy EU a NATOBezradnost KSČM podporující v čele vlády oligarchu a současně se tvářící jako sociálně, ekologicky, a kdoví jak ještě starostlivou politickou stranu

ePortal.cz

Zadlužená generaceDalší střet kromaňonců s neandrtálci

Eurabia.cz

Historické záběry, jak velký šéf muslimů hajluje před HitleremMuslimské Rohingy z Barmy u nás prezentují jako mírumilovné chudáčky, ale ti ve skutečnosti vraždí a násilím nutí ke konverzi k islámu

FreeGlobe.cz

Tolkien by se divil. Chtějí zakázat starodávné runy!Stovky nelegálních imigrantů z Afriky okupovaly největší francouzské letiště. Křičeli, že Francie nepatří Francouzům. Co dostali za odměnu? (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životCo se stane s vaším tělem, když začnete jíst denně dva hřebíčky

eOdborar.cz

Britští dělníci tleskají stoupencům Brexitu, které by před třiceti roky hnali klackyČeši jsou zase pro smích a za totální idioty aneb sankce proti Rusku dodržujeme asi jenom my ...

ParlamentniListy.cz

Krach Štětiny: Je zle. Výčitky, zloba, dokonce „penisy“To žádné volby nebyly! Zdeněk Zbořil přísně: Podřezávání Zemana, Štětina a pád do jámy
Články autora
Průzkum
Volby do Evropského parlamentu 24. a 25. května Koho budete volit ve volbách do Evropského parlamentu?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění