Evropská komise opětovně potvrzuje, že EU je pečlivě připravovanou cestou do pekel zničením evropské civilizace ve smyslu Kalergiho, Orwella a Huxleyho

Autor: Jiří Kobza | Publikováno: 11.4.2019 | Rubrika: Zamyšlení
Bolšnac 19

Homosexuálové se prý v Británii (Birmingham a Lutton) cítí ohroženi?

Když jsem před pár lety upozorňoval na nesmyslnost podpory islamistů ze strany (tehdy ještě neorganizované v LGBT… ) protože islamisté nemilosrdně trestají sodomii, byly moje články buď opomíjené anebo vyvolaly spíše protiakce proti mně. (můj článek Ruka ruku myje, menšina menšinu kryje). Jako v mnoha případech i tentokrát dochází na potvrzení mé analýzy, že islamizace a homosexualizace Evropy současně nedopadne dobře. Opravdu to nebyl dobrý nápad. Bohužel, nepoučitelní aktivisté LGBT a stoupenci extrémního feminismu jdou zaslepeně dál, jako lumíci, co se jdou jednou za čas hromadně utopit. Istanbulská smlouva je další hřebíkem do rakve demokratické společnosti a posouvá Evropu blíže k přinejmenším občanským střetům, násilí a nepokojům, které evropská bezzubá a spoustou nesmyslných nařízení svázaná policie nebude schopna řešit.
Evropská komise opětovně potvrzuje, že EU je pečlivě připravovanou cestou do pekel zničením evropské civilizace ve smyslu Kalergiho, Orwella a Huxleyho. 
Jak narůstá zběsilá aktivita Evropské komise před eurovolbami, vidíme, jak se snaží na poslední chvíli zasypat členské státy kubíky nesmyslných nařízení a směrnic, určující zejména povinnost přijímat migranty hlava nehlava, trestat všechny, kdo budou proti a propagovat homo a transsexualitu.
Nyní, lépe než dříve , vidíme, že EU= extremní liberalismus, extremní feminismus, neschopnost chránit svoje občany, nezájem uchovat evropské státy a evropskou variabilitu tím, že Čech bude Čechem a Francouz Francouzem.
Navzdory veškerému šikanování Britů za snahu odejít, osobně se Czexitu nebojím, vidím ho jako menší zlo ve srovnání s tím, co by nás čekalo, když ve stávající EU zůstaneme.
Samozřejmě, bankéři, kteří Českou ekonomiku nemilosrdně dojí jako pokornou krávu bez nutnosti ji krmit, se mnou nebudou souhlasit. Jejich nohsledi také ne, ale mne zajímají obyčejní občané a co by čekalo je.

Klíčová slova: islám  | EU  | nový světový řád  | homosexuálové
1078 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Francie je díky islámu, masové imigraci a sluníčkářům i Macronovi v rozkladu a směřujeme k úplnému kolapsu. Mění se v totalitní a islamizovaný stát chránící muslimské násilníky a trestající vlastenceNarůstající počty cizinců u nás jsou ohromující . V každém případě je jisté, že v českých zemích dnes žije více cizinců a migrantů než kdykoli v předchozí historiiKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…Karel Gott varoval před totalitní světovládou zednářů a iluminátů: Naplní se orwellovské vizeŠokující. Co se stane, když Greta Thunberg nemá předem připravený text. To se některým nebude líbit. Podívejte se

euServer.cz

Jsme ohroženi jadernou válkou s Ruskem víc, než si myslímeProč si Karel Gott získal národ a proč původní pokus mediálního mainstreamu a některých politiků prezentovat jej jako "rozporuplnou osobnost" skončil fiaskem, trapnými výlevy několika jedinců

ePortal.cz

Jak Palestinci oficiálně oslavují vrahy a teroristyČeská televize, roky problémů a teď mají sami obavy.

Eurabia.cz

Vrahy z Islámského státu pouštějí na svobodu a soudí bojovníky proti IS. Anglie již definitivně zešílelaV Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova„On není blbec.“ Slova o Donaldu Trumpovi narazila: Cenzura?
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění