reklama

Škola hrou se stalo heslem dne po sametové revoluci a pod záminkou demokracie nastoupila totální anarchie. Děti sice nejsou schopné udělat pár kliků, ale mají dost síly a odvahy šikanovat učitele a uštvat je až k smrti

Autor: Tomio Okamura | Publikováno: 12.5.2019 | Rubrika: Zamyšlení
studenti

Říká se škola základ života. Pokud je to pravda, tak základy, na kterých stojí náš život, náš svět a naše budoucnost, jsme naprosto rozmlátili.
Škola horu se stalo heslem dne po sametové revoluci a pod záminkou demokracie do škol vstoupila totální anarchie. To, co jsme znali jen z amerických filmů, jako byla džungle před tabulí, přišlo s americkým stylem pseudodemokracie i k nám.

Po americkém vzoru se dramaticky snížila vzdělanost našich dětí - máme více a více maturantů a takzvaných vysokoškoláků, ale úroveň maturantů je na úrovni socialistických učňů a vysokoškoláci často nedosahují na předlistopadové průmyslováky. A věřte, čeští průmyslováci bývala technická elita Evropy.

Čelíme obrovskému nebezpečí války s islamisty, ale české děti a dopívající mládež nevychovává škola k vlastenectví, ale naopak je učí, že naše země patří všem. 

Policejní vedení tvrdí, že jim není nic platné víc peněz na policisty, protože dvě tři tisícovky mladých lidí, kteří by zvládli základní fyzický test, v celé republice prostě nenajdou. 

Děti sice nejsou schopné udělat pár kliků, ale mají dost síly a odvahy na to šikanovat učitele a uštvat je třeba až k smrti.

Úroveň škol je často tak nízká, že dnes už mnohým připadne normální, že s normálními dětmi se mají současně učit i děti s mentálním postižením, místo aby se jim věnovali erudovaní odborníci ve speciálních školách. Jistě, úroveň ve školách je přece tak nízká, že když se zase o něco sníží, nikoho to nezabije. Děsivé uvažování. 

Ale pravda je přece opačná! Pokud z dětí vychováme nevzdělané lenochy lhostejné k vlastní zemi, tak to skutečně zabije každý národ. 

Pokud budou učitelé po dětech nekompromisně vyžadovat plnění povinností, pak přijde i autorita, která učitelům chybí. Učitelé se dnes bojí děti trestat, aby si na ně rodiče nechodili stěžovat. Stav musí být obrácený - nezodpovědní a špatní rodiče se musí bát postihu za to, že vedou děti k zahálce a drzosti.

V našich dětech nám vyroste jednou naše ochrana a záruka bezpečného stáří - nebo také smrtelné nebezpečí pro mnohé z nás. Učme naše děti podle toho - doma i ve škole.

Klíčová slova: školství
753 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Proč by se měli skauti utužovat a trénovat v přežití, když preferují zbabělost, ubožáctví, zánik vlastního národa, vlastní civilizace a vlastní rasy? Zakladatele skauta by dnes vyloučili...Napadla nás strašná armáda odvážných barbarů. Dnes jde o obranu naší víry, jinak Korán vytlačí evangelium. Bůh dnes žádá naše životy, kterými mu sloužímeDánsko spěje kvůli imigraci a multikulturalismu ke kolapsu, ale nemluví se o tom. Dánové se stávají ve své zemi menšinou a dotují sociální dávky pro migranty, kteří navíc páchají kriminalituToxicky maskulinní islám znásilňuje evropské ženy, toxicky femininní Evropa je nebráníPodpořte nás prosím a bojujte společně s námi za to, aby naše země byla opět naše, aby se tu dalo dobře a bezpečně žít a abychom tuto zemi ubránili pro nás i pro naše děti a vnuky a další generace

euServer.cz

Zběsilému úsilí téměř všech našich oficiálních médií, aby všichni naši lidé proklínali Rusko, do nebes vynášeli Ameriku a byli náruživými fandy EU a NATOBezradnost KSČM podporující v čele vlády oligarchu a současně se tvářící jako sociálně, ekologicky, a kdoví jak ještě starostlivou politickou stranu

ePortal.cz

Zadlužená generaceDalší střet kromaňonců s neandrtálci

Eurabia.cz

Historické záběry, jak velký šéf muslimů hajluje před HitleremMuslimské Rohingy z Barmy u nás prezentují jako mírumilovné chudáčky, ale ti ve skutečnosti vraždí a násilím nutí ke konverzi k islámu

FreeGlobe.cz

Tolkien by se divil. Chtějí zakázat starodávné runy!Stovky nelegálních imigrantů z Afriky okupovaly největší francouzské letiště. Křičeli, že Francie nepatří Francouzům. Co dostali za odměnu? (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životCo se stane s vaším tělem, když začnete jíst denně dva hřebíčky

eOdborar.cz

Britští dělníci tleskají stoupencům Brexitu, které by před třiceti roky hnali klackyČeši jsou zase pro smích a za totální idioty aneb sankce proti Rusku dodržujeme asi jenom my ...

ParlamentniListy.cz

Krach Štětiny: Je zle. Výčitky, zloba, dokonce „penisy“To žádné volby nebyly! Zdeněk Zbořil přísně: Podřezávání Zemana, Štětina a pád do jámy
Články autora
Průzkum
Volby do Evropského parlamentu 24. a 25. května Koho budete volit ve volbách do Evropského parlamentu?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění