Škola hrou se stalo heslem dne po sametové revoluci a pod záminkou demokracie nastoupila totální anarchie. Děti sice nejsou schopné udělat pár kliků, ale mají dost síly a odvahy šikanovat učitele a uštvat je až k smrti

Autor: Tomio Okamura | Publikováno: 12.5.2019 | Rubrika: Zamyšlení
studenti

Říká se škola základ života. Pokud je to pravda, tak základy, na kterých stojí náš život, náš svět a naše budoucnost, jsme naprosto rozmlátili.
Škola horu se stalo heslem dne po sametové revoluci a pod záminkou demokracie do škol vstoupila totální anarchie. To, co jsme znali jen z amerických filmů, jako byla džungle před tabulí, přišlo s americkým stylem pseudodemokracie i k nám.

Po americkém vzoru se dramaticky snížila vzdělanost našich dětí - máme více a více maturantů a takzvaných vysokoškoláků, ale úroveň maturantů je na úrovni socialistických učňů a vysokoškoláci často nedosahují na předlistopadové průmyslováky. A věřte, čeští průmyslováci bývala technická elita Evropy.

Čelíme obrovskému nebezpečí války s islamisty, ale české děti a dopívající mládež nevychovává škola k vlastenectví, ale naopak je učí, že naše země patří všem. 

Policejní vedení tvrdí, že jim není nic platné víc peněz na policisty, protože dvě tři tisícovky mladých lidí, kteří by zvládli základní fyzický test, v celé republice prostě nenajdou. 

Děti sice nejsou schopné udělat pár kliků, ale mají dost síly a odvahy na to šikanovat učitele a uštvat je třeba až k smrti.

Úroveň škol je často tak nízká, že dnes už mnohým připadne normální, že s normálními dětmi se mají současně učit i děti s mentálním postižením, místo aby se jim věnovali erudovaní odborníci ve speciálních školách. Jistě, úroveň ve školách je přece tak nízká, že když se zase o něco sníží, nikoho to nezabije. Děsivé uvažování. 

Ale pravda je přece opačná! Pokud z dětí vychováme nevzdělané lenochy lhostejné k vlastní zemi, tak to skutečně zabije každý národ. 

Pokud budou učitelé po dětech nekompromisně vyžadovat plnění povinností, pak přijde i autorita, která učitelům chybí. Učitelé se dnes bojí děti trestat, aby si na ně rodiče nechodili stěžovat. Stav musí být obrácený - nezodpovědní a špatní rodiče se musí bát postihu za to, že vedou děti k zahálce a drzosti.

V našich dětech nám vyroste jednou naše ochrana a záruka bezpečného stáří - nebo také smrtelné nebezpečí pro mnohé z nás. Učme naše děti podle toho - doma i ve škole.

Klíčová slova: školství
850 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...Bude vám zle. Paříž se stala pos.ranou špinavou dírou. Vládne tam právo šáría, drogy a páchne jako Afrika. Podívejte se, než to video smažouTehdy se Havel dozvěděl, že se stane prezidentem… George Soros hovoří o svých setkáních s Václavem Havlem a Karlem Schwarzenbergem…I my jsme jako Salvini posedlí ochranou hranic a bezpečností českých občanůManipulátoři manipulují: Prohlášení Víta Jedličky o vynutitelnosti zavedení eura v České republice čistě z vůle Bruselu je pravdivé. Odhalení webu Manipulátoři, že jde o dezinformaci, odhaluje spíš Manipulátory

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Britská policie šikanuje lidi, kteří jsou obvinění z nenávisti. K obvinění stačí veřejně odmítnout ideologií LGBT

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituályNová šéfová Evropské centrální banky Christine Lagardeová je součást zkorumpované mafie státních úředníků

ParlamentniListy.cz

„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvářDalší vývoj kolem vlády? Třeba tento: Ringo Čech na kulturu? Pozapomenuté řešení, které už tu bylo. Nebo Babiš počká, až ČSSD odejde...
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění