Čeští muslimové obcházejí naše zákony. Zakládají neoficiální školky a nesplácejí dluhy. Hamáček je podpořil: Odsuzuji islamofobii

Autor: odjinud | Publikováno: 15.5.2019 | Rubrika: ShortNews
Mešita 01

Lhát nevěřícím je prý povolené a jak vidno, tak naši mohamedáni se lhaní nevěřícím nebojí a důsledně napodobují svůj vzor.
Chudáčkům prý nějaký ten zlý exekutor vydražil mešitu i s koberečkama “jen” kvůli 22 tisícům a proto, že se chvilku nedívali do datovky. Novináři se tím moc netrápili, ale mohli trochu více pátrat ve veřejně přístupných zdrojích. Zpráva by pak nevyšla jako nějaké týrání nevinných chudáčků…

Popisek: Muslimském centrum Alfirdaus v Praze

Výsledek obrázku pro hamáček islám

 

Tak nám to vypadá, že se do té datovky nedívali nejméně tři roky a vůbec si tak nějak navykli, že platit dluhy nevěřícím vlastně není potřeba. A teď jsou strašně překvapení.
Tento konkrétní případ totiž nebyl způsoben jen obyčejným opomenutím, ale naprostou ignorací exekuční řízení po celou dobu už od roku 2015.
Platební rozkaz vydal Městský soud v Brně dne 11.02.2016 pod č.j. 221 C 113/2015-20.
Exekuce byla nařízena vydáním pověření ze dne 22.04.2016 pod č.j. 74 EXE 38/2016-8.
Spisová značka soudního exekutora: 183 EX 1052/16
Mezi tím však musely dojít i další písemnosti jako vyrozumění o zahájení exekuce, exekuční příkaz prodejem nemovitosti, usnesení o určení znalce, usnesení o ceně nemovitosti, dražební vyhláška (ze dne 4.10.2018), usnesení o příklepu ….
Dražební vyhláška byla vydána 4.10.2018 pd č.j. 183 EX 1052/16-91.
Takže už v době kdy se po dvorku producíroval nejvyšší imám z ČSSD Al Hamajda, a obdivoval islám, exekuce běžela svým tempem zvolna do finále. Kdyby Hamáček místo památné věty “Odsuzuji islamofobii, islám prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli” radši svým přátelům poradil, že dluhy se mají platit, nemuseli si teď Aladinové balit koberečky. Až do okamžiku dražby přitom stačilo aby uhradili dluh a nemuseli teď hrát na city.
Dražba proběhla a v lítém boji trvajícím 42 minut, se spolu utkali dva subjekty. V 06.11.2018 v 11:35:32 pak bylo dle zákona dosaženo maximálního příhozu a bývalá zemědělská usedlost změnila majitele za částku 10 390 400 Kč.
Jelikož dluhů si tahle partička více či méně radikálních mohamedánů stihla nasekat víc, tak mohou být rádi, že stavba se prodala za mnohem vyšší cenu, než byl odhad. Budou tak moci vyplatit i ostatní zapsané i nezapsané věřitele i státní organizace a zbude jim i na letenky jižním směrem.
V minulosti už se při tom podobnému výkonu exekuce na poslední chvíli vyhnuli. Mohli tedy být poučeni a dát si větší pozor na korespondenci.

Čtětě také  Projev prof. Petra Piťhy, probošta Kolegiální kapituly Všech svatých na Pražském hradě

Takže nic nepochopitelného. Dlužník tři roky nespolupracoval a hrál si na mrtvého brouka. Co však nechápu jsou jiné otázky:

Jak to, že v naší zemi mohou nabývat majetek osoby se zemí, které cizincům nabývat majetek neumožňují?

Jak to, že v objektu byla provozována školka, když islamistické náboženství nemá v ČR schválen vyšší stupeň registrace a je jim tedy působení ve školství zapovězeno?

A ze stejného důvodu, jak to, že mohou stavět mešity?

-MA-

Doplňující informace:

  1. www.exdrazby.cz
  2. www.expres.cz
  3. www.eurabia.cz
  4. www.parlamentnilisty.cz

www.ac24.cz

Klíčová slova: islám  | imigrace
1614 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Francie je díky islámu, masové imigraci a sluníčkářům i Macronovi v rozkladu a směřujeme k úplnému kolapsu. Mění se v totalitní a islamizovaný stát chránící muslimské násilníky a trestající vlastenceNarůstající počty cizinců u nás jsou ohromující . V každém případě je jisté, že v českých zemích dnes žije více cizinců a migrantů než kdykoli v předchozí historiiKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…Karel Gott varoval před totalitní světovládou zednářů a iluminátů: Naplní se orwellovské vizeŠokující. Co se stane, když Greta Thunberg nemá předem připravený text. To se některým nebude líbit. Podívejte se

euServer.cz

Jsme ohroženi jadernou válkou s Ruskem víc, než si myslímeProč si Karel Gott získal národ a proč původní pokus mediálního mainstreamu a některých politiků prezentovat jej jako "rozporuplnou osobnost" skončil fiaskem, trapnými výlevy několika jedinců

ePortal.cz

Jak Palestinci oficiálně oslavují vrahy a teroristyČeská televize, roky problémů a teď mají sami obavy.

Eurabia.cz

Vrahy z Islámského státu pouštějí na svobodu a soudí bojovníky proti IS. Anglie již definitivně zešílelaV Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova„On není blbec.“ Slova o Donaldu Trumpovi narazila: Cenzura?
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění