reklama

Dnes bojujeme za naše přežití. A největšími hrozbami pro naše přežití a naši svobodu jsou Evropská unie, masová migrace a islamistická ideologie podmanění a násilí

Autor: Geert Wilders | Publikováno: 20.5.2019 | Rubrika: Zamyšlení
eurabia_flag

Geert Wilders, poslanec nizozemského parlamentu a předseda Strany pro svobodu (PVV, nizozemsky Partij voor de Vrijheid):

"Přátelé, dnes jsme se shromáždili, abychom podpořili svobodu a naši národní suverenitu. To je to nejcennější, co máme, protože bez národního státu není žádná demokracie. A bez demokracie není žádná svoboda.

Dnes bojujeme za naše přežití. A největšími hrozbami pro naše přežití a naši svobodu jsou Evropská unie, masová migrace a islamistická ideologie podmanění a násilí.

Nejdříve si promluvme o Evropské unii. O tomto nedemokratickém superstátě, který vnucuje svá nařízení lidem v Evropě a pokouší se nám všem vzít naši národní suverenitu. A my přitom chceme být suverénní. Nebo snad ne?

Evropská unie se pokouší naše národní státy vymazat. My ale říkáme: 'Už ne!' Řekněme to nahlas a jasně: 'Už ne!' Naše národy jsou utvářeny naší vlastní historií, kulturou, jazykem, identitou, a proto není možné je vymazat!

Přátelé, naše země jsou silnými národy a naše hodnoty jsou založeny na židovsko-křesťanském dědictví a na humanistické civilizaci. To se nesmí nikdy změnit.

Chceme znovu získat kontrolu nad svými vlastními hranicemi. Odmítáme masovou imigraci. Nechceme být napadeni tyranskou ideologií.

Vy Češi jste - z faktického hlediska – pro nás všechny dobrým příkladem, neboť odporujete azylové politice Evropské unie. Vy odporujete islamizaci Evropy. Vy říkáte: 'Ne, nikdy!' Váš odpor nás inspiruje.

Dovolte mi říct něco o mé vlastní zemi, Nizozemsku. Před pár týdny zde došlo k útoku džihádistů v jednom z našich největších měst – Utrechtu, při němž byli za bílého dne v tramvaji zabiti čtyři nevinní lidé. A ve třech největších městech Nizozemska tvoří většinu obyvatel ve věku do dvaceti pěti let imigranti s mimoevropskými kořeny. Většina z nich jsou muslimové. Naši lidé jsou už cizinci ve svých vlastních městech a ve své vlastní zemi. Nizozemské elity zemi ukradly. A naservírovaly ji na stříbrném podnosu. A v mnoha západoevropských zemích je tomu zrovna tak, nebo i hůře.

Evropská unie islám hýčká už desítky let. Ale islám je, přátelé, buďme upřímní, středověký kult, který ostatním odpírá svobodu. Takže proč udělujeme islámu různé výsady? To bychom neměli dělat, měli bychom islám zastavit. Zbavíme-li islám prostředků ke zničení naší identity, tak tím přece neporušujeme svobodu, ale jen tím bráníme svoji identitu a zaručujeme tím svobodu.

Jak už jsme viděli, svobodný svět se v posledních letech stal terčem mnoha teroristických útoků. Islámští teroristé vraždili nevinné lidi v New Yorku, Madridu, Paříži, Bruselu, Nice, Barceloně, Manchesteru, Berlíně, Stockholmu a Marseille. Vraždili tam lidé, kteří nás nenávidí a cení si smrt více, než život. A před pár dny zemřeli nevinní lidé na Velikonoční neděli také na Srí Lance. Terčem útoků se stali křesťané v kostelech a západní turisté v hotelech. Byl to brutální masakr. Přicházíme na to, že islamizace s sebou přináší vysoké náklady a my nejsme ochotni je platit.

Ani svoboda však není zadarmo. Cenu za svobodu musíme být připraveni zaplatit. Musíme si vybrat mezi islámem a svobodou. Žádná střední cesta neexistuje. Není nic cennějšího než naše svoboda.

Obrana naší svobody a našeho způsobu života po nás všech vyžaduje, abychom byli bdělí, kurážní, odvážní. Vyžaduje od nás, abychom pozvedli svůj hlas. Abychom pozvedli své hlasy proti nepřátelům svobody, proti tyranii islamizace, proti každému, kdo nás chce umlčet!

Evropská unie a mnohé vlády podporují islám a islámskou imigraci. Proč ale podporují totalitní ideologii? Proč jsou ochotni tolerovat netolerantní dogmata? Vypadá to, jako bychom se již vzdali, vypadá to, jako bychom již kapitulovali. Nikdo se vás na to však neptal. Rozhodli to za vás.

My se nikdy nebudeme omlouvat za to, že jsme svobodní lidé. Nikdy se nevzdáme. V boji za svobodu máme hodně vzorů. A neexistuje větší síla, než je síla svobodných lidí bojujících za svobodu. Svoboda byla dána do vínku každému člověku a islám není se svobodou slučitelný.

Pokud nedojde k radikálním změnám v migrační politice, tak bude v roce 2050 ve Švédsku přes 30 procent muslimů a v Německu a ve Francii jich bude téměř 20 procent. A bude se to jen zhoršovat. Populace Afriky vzroste do té doby z jedné na čtyři miliardy a mnoho lidí se odtamtud bude chtít přesunout do Evropy. A mnoho z nich bude z islámských zemí. Přátelé, Evropa dnes stojí na pokraji kulturní sebevraždy.

Evropská unie nebude nikdy hájit zájmy našich národů a naši svobodu. Proto potřebujeme silné národní státy. Potřebujeme také odvážné lídry, kterým leží na srdci svoboda a bezpečnost jejich národů. Potřebujeme odvážné lídry, kteří se nebojí pravdivě mluvit o nebezpečí masové imigrace.

Proto je tak důležité mít v příštích evropských volbách velkou skupinu spolupracujících politiků. Proto je tak důležité podporovat odvážné lídry jako jsou Marine Le Pen a Matteo Salvini.

A proto je důležité mít na svojí straně jednoho z neodvážnějších politiků v celé Evropě, hrdinu, který se nebojí říkat pravdu o EU a o islámu, Tomia Okamuru.

Přátelé, my jsme vlastenci! A my vyhrajeme! Ať žije Česká republika! Svoboda! Děkuji vám."

Klíčová slova: islám  | EU  | imigrace  | suverenita
1328 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Už toho máme opravdu dost, aby každý, kdo slepě a tupě nevyznává pochybné „unijní“ hodnoty, jež různí hamáčkové vydávají za „evropské“, byl dehonestován, skandalizován a uráženKlaus ml. (Trikolóra): Pokud kvůli Semínovi odejde ČSSD z koalice, bude to výborná zpráva pro občanyJourová od Babiše chce zajistit financování politických neziskovek. Soros bude mít radostViděli jste někdy větší příklad arogance a zpupnosti? Poslanec ODS Pavel Žáček hájí fašistické banderovce, kteří masově sadisticky vraždili Čechy, Poláky i Židy, a odporně překrucuje historii a relativizuje zločiny banderovců

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

Eurabia.cz

Muslimský otec chtěl v Itálií upálit dceru za to, že chtěla žít jako Evropanka. Naštěstí selhal zapalovačBombové útoky: Švédsko (jak) ve válce

FreeGlobe.cz

Dvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

eOdborar.cz

Nejde o Babiše! Cílem milionu chvilek pro demokracií je zničit skutečnou demokracií a nahradit ji režimem mediální a aktivistické diktatury poslušné BruseluBritští dělníci tleskají stoupencům Brexitu, které by před třiceti roky hnali klacky

ParlamentniListy.cz

Žádný listopad 1989, ty demonstrace připomínají spíš padesátá léta, vzpomíná Lenka Procházková. Pak nám vyprávěla drsné zážitky s některými senátory Romové z Chanova přišli s peticí: Nechtějí „čunkodomy“ ani zadarmo. Opraví si ghetto sami, věří Piráti
Články autora
Průzkum
Volby do Evropského parlamentu 24. a 25. května Koho budete volit ve volbách do Evropského parlamentu?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění