reklama

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová předvedla naprosto nehorázné zasahování do vnitřních záležitostí našeho suverénního státu

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 21.6.2019 | Rubrika: Zamyšlení
NWO

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová předvedla naprosto nehorázné zasahování do vnitřních záležitostí našeho suverénního státu. Ta totiž řekla, že má pochopení pro lidi protestující na Václavském náměstí proti vládě Andreje Babiše. Hnutí SPD vládu Andreje Babiše nepodporuje a bude hlasovat pro vyslovení nedůvěry této vládě, ale odmítáme, aby do vnitřních záležitostí našeho státu zasahoval kdokoli ze zahraničí a aby Vládu ČR svrhávaly sorosovské neziskovky. Čaputová chce nabourávat i spolupráci států V4. Celé to nese rukopis zasahování globalisty, který provádí finanční spekulace, George Sorose. Co si myslíte Vy?

„Mám pochopení pro Václavské náměstí plné klidných lidí, protože jsem měla pochopení pro ta náměstí v Bratislavě. Spojuje nás totiž klidný tón, to je velmi důležité,” řekla slovenská prezidentka. Narážela tak na demonstrace proti Andreji Babišovi a Marii Benešové, které se konají v Praze i ve zbytku republiky. Zmínila i protesty v Bratislavě po loňské vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové, které vedly k pádu vlády Roberta Fica.

V minulosti bylo vždy praxí, že čeští a slovenští státníci nekomentovali vnitřní záležitosti obou zemí. To například dodržovali premiér Nečas z ODS i Robert Fico ze Smeru, ačkoli každý z nich zastupuje odlišný politický směr.

Zuzana Čaputová je politik, který otevřeně podporuje likvidaci tradiční rodiny, likvidaci tradičních hodnot a likvidaci suverénních států. Je to politik podporující unifikaci Evropy do jednotného státu EU. Čaputová pracovala v neziskovce, která dostávala peníze od Sorosova Open Society Fund.

Čaputová chce v této linii nabourat i spolupráci V4. Podpořila Evropskou unii v tažení proti Polsku a Maďarsku, která si jako záminku a klacek na ně vzala, že tyto země porušují principy právního státu. EU tak praktikuje politiku brežněvovské omezené suverenity a Čaputová to podporuje.

https://www.idnes.cz/…/caputova-slovensko-prezidentka-viseg…

Hnutí SPD odmítá, aby naši vládu svrhávaly sluníčkářské neziskovky. O vládě má rozhodovat legitimní hlasování občanů či parlamentu, nikoli ulice. Hnutí SPD nebude dělat ,,užitečného idiota“ stranám takzvaného sluníčkářského ,,demokratického bloku“. Naše hnutí od samotného počátku nedává důvěru této vládě z důvodu účasti ČSSD ve vládě. Hnutí SPD žádá odchod ČSSD z vlády a sestavení nové vlády na základě odborných nominantů hnutí ANO.Takovou vládu je hnutí SPD ochotno podpořit za prosazení programových bodů našeho programu. V případě střetu zájmů premiéra Babiše je pro nás zásadní stanovisko národních orgánů a nikoliv orgánů EU.

Je i řada dalších věcí, které na Babišově hnutí ANO odmítáme. Hnutí ANO podpořilo Globální pakt o uprchlících, Marakéšskou deklaraci podporující regulérní imigraci z Afriky do Evropy, homosexuální manželství, europoslanci ANO hlasovali pro pro podporu imigrace z Afriky, Babišova vláda podpořila fiskální pakt EU atd. Výhrad máme velmi mnoho. Ale odmítáme, aby českou vládu svrhávaly sorosovské neziskovky či představitelé cizích států. Co si myslíte Vy?

https://www.novinky.cz/…/508298-mam-pochopeni-pro-plny-vacl…

Klíčová slova: nový světový řád
2111 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Další zpráva z bruselského Kocourkova...Německo: Počet útoků nožem kvůli přílivu imigrantů láme rekordy. Fakta jsou naprosto děsiváNěkdy je lepší selský rozum ze čtvrté cenové, než všechna nažehlená moudrost v nóbl kavárně. Za sebe mohu slíbit, že z pojetí svobody, kterému jsem se naučil v devadesátých letech, neslevímOrbán prosazuje protimigrační spolupráci mezi Estonskem a Maďarskem, ale i mezi Visegrádem a Pobaltskými státyMaďarský premiér Orbán takto vyběhnul s delegací Spojených států... Šlo o Rusko

euServer.cz

Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslné

ePortal.cz

Smutná realita Palestinské samosprávy- „je nás tisíce ochotných zabíjet“Tomáš Klus chátrá. Chce se stát domovníkem, kuchařem, nebo odchází do ústraní?

Eurabia.cz

Jak zastavit oteplování planety? Je nutné přijmout okamžitý zákaz kosmického zářeníMatka dívky zavražděné islamisty v Maroku: "Nejspravedlnější by bylo vynést nad těmi zvířaty trest smrti"

FreeGlobe.cz

Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

eOdborar.cz

Nová šéfová Evropské centrální banky Christine Lagardeová je součást zkorumpované mafie státních úředníkůAndrej Babiš a konflikt zájmů

ParlamentniListy.cz

Pamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupostMoravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění