reklama

„Uprchlíci“ se valí balkánskou trasou, Slovinsko proti nim dokonce nasadilo armádu

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 30.7.2019 | Rubrika: Zamyšlení
Šaria

Nelegální imigrace do Evropy opět nabírá na obrátkách, i když nás sluníčkáři a ministr vnitra Hamáček z ČSSD budou lakovat, že to žádná hrozba není. „Uprchlíci“ se valí balkánskou trasou, Slovinsko proti nim dokonce nasadilo armádu. Musíme bránit své hranice, abychom nedopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa.

Ostrahu slovinské hranice s Chorvatskem od pondělí posílilo 35 vojáků. Mají totiž zabránit rostoucímu pronikání migrantů, kteří přicházejí po takzvané balkánské trase, informovala agentura DPA. Vojáci budou nasazeni na jihozápadě země u přímořského města Koper, které leží v bezprostřední blízkosti hranice s Chorvatskem a Itálií.

Policie v pátek zadržela 122 migrantů, když v zalesněném terénu odhalila několik provizorních táborů. Většina migrantů pocházela z Afghánistánu. Slovinský premiér Marjan Šarec před dvěma týdny oznámil, že její ochrana hranice bude posílena. Na několika místech už dnes stojí hraniční plot.

Balkánská migrační trasa, která směřuje z Pákistánu a z Afghánistánu až do Rakouska a Německa, podle italského ministerstva vnitra znovu ožívá. V roce 2018 bylo na hranici Itálie a Slovinska zaznamenáno 446 migrantů bez patřičných dokumentů, zatímco letos už to bylo 782 lidí, uvedlo v červnu italské ministerstvo vnitra.

O tom, že je situace vážná svědčí i to, že ostrahu hranice mají ve Slovinsku obvykle na starosti policisté. Armáda se podílela na jejím hlídání v roce 2016, kdy touto zemí v době vrcholu migrační krize prošly stovky tisíc běženců do západní Evropy.

https://eurozpravy.cz/…/263988-uprchlici-se-vali-balkansko…/

Klíčová slova: imigrace
1546 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Francie je díky islámu, masové imigraci a sluníčkářům i Macronovi v rozkladu a směřujeme k úplnému kolapsu. Mění se v totalitní a islamizovaný stát chránící muslimské násilníky a trestající vlastenceNarůstající počty cizinců u nás jsou ohromující . V každém případě je jisté, že v českých zemích dnes žije více cizinců a migrantů než kdykoli v předchozí historiiKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…Karel Gott varoval před totalitní světovládou zednářů a iluminátů: Naplní se orwellovské vizeŠokující. Co se stane, když Greta Thunberg nemá předem připravený text. To se některým nebude líbit. Podívejte se

euServer.cz

Jsme ohroženi jadernou válkou s Ruskem víc, než si myslímeProč si Karel Gott získal národ a proč původní pokus mediálního mainstreamu a některých politiků prezentovat jej jako "rozporuplnou osobnost" skončil fiaskem, trapnými výlevy několika jedinců

ePortal.cz

Jak Palestinci oficiálně oslavují vrahy a teroristyČeská televize, roky problémů a teď mají sami obavy.

Eurabia.cz

Vrahy z Islámského státu pouštějí na svobodu a soudí bojovníky proti IS. Anglie již definitivně zešílelaV Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova„On není blbec.“ Slova o Donaldu Trumpovi narazila: Cenzura?
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění