reklama

Válka imigrantů v Evropě: Invaze na koupalištích, rozmlácená auta a hra “hoď si svého bělocha pod vlak”. Rozmlácený pomník de Gaulla v Normandii. Evropská unie chystá další obří vlnu migrantské invaze

Autor: Pavel Kopecký | Publikováno: 13.8.2019 | Rubrika: Zamyšlení
eurabia_flag

PAVEL KOPECKÝ píše pozdrav z letní západní (imigrační) fronty, kde rozhodně není klid - ochromená policie zde svádí s imigrantskými gangy předem prohraný boj

Válka v Evropě vedená současnými elitami ovládajícími EU mimo jiné též za pomoci levicových bojůvek a migračních gangů přechází do další fáze. Většina měst ještě nedávno křesťanského Západu se rychle mění v multikulturní sídla, v nichž hlavní roli přebírají zločinecké gangy namířené proti původnímu evropskému obyvatelstvu. Vždyť, jak víme, to má být podle šílených plánů Čtvrté říše (tzv. Brusel)  nahrazeno (respektive v první fázi namixováno) imigranty z Afriky a Blízkého východu.

Tak, jak dochází k poslednímu vytěsňování islamistických radikálů ze Sýrie, převážených za pomoci neziskovek ve velkém do Evropy, zhoršuje se bezpečnostní situace v západních zemích. O tom všem pochopitelně média hlavního proudu dlouhodobě mlčí, nebo jen shovívavě mručí, takže to vypadá, že se vlastně nic moc neděje. 

Každodenní útoky

Již dávno se v mnoha městech v noci nedá vyjít ani na ulici, neboť útoky migrantů včetně útoků sexuálních se stávají normou a policie sešněrovaná politickými příkazy je proti tomuto vývoji stále bezbrannější. Mnozí ze strážců zákona opouštějí policejní sbor, neboť služba je stále nebezpečnější. Pokud se přece jen rozhodnou zasáhnout proti migračním tlupám spojenými s místními kriminálními gangy a levicovými bojůvkami, které je chrání, jsou obviněni z rasismu a nesnášenlivosti.

Případů, kdy armády levičáckých guerill likvidují jen tak pro zábavu, aby zpestřily starousedlíkům život, jejich zaparkované vozy na ulicích, přibývá geometrickou řadou. Imigranti si vše nahrávají na mobily, a potom je sdílejí přes sociální sítě. Soutěží, kdo rozbije více předních skel u zaparkovaných vozů. To kupodivu roboty nemažou a účty jim neblokují. 

Oblíbené jsou také hrátky, které ukazují, kdo je například v Německu v současnosti pánem. Invaze několika stovek migrantů na koupaliště, kteří se domluví opět přes sociální sítě, doslova šokovala toto léto mnoho německých měst. A radnice a policie nevěděly, co si mají s tímto druhem zábavy počít. Německé dívky a chlapci, kteří se stali terčem útoků migrantské záplavy, zoufale volali o pomoc. Policie na několika místech Německa musela koupaliště úplně uzavřít, nebo místním „doporučila“, aby z areálů odešli, neboť stát již není schopen zajistit jejich bezpečnost.

Čtěte ZDE: Německo už je ztraceno: Deprimující pohled za naši západní hranici. Kolik lidí stačí na převrat? Demokracie v troskách. Chvilkaři mohou závidět. Nepřátelské výsadky pro ovládnutí země. Trojí důležité poučení pro nás!

Pořád se něco děje

Velmi populární je teď také hra „shoď co nejvíc bělochů pod vlak“. Jeden z neutajitelných dílů tohoto seriálu jsme mohli sledovat minulý týden na hlavním nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem, kde africký imigrant shodil do kolejiště pod projíždějící vlak matku s osmiletým chlapcem. Dítě na místě zemřelo, matka pád přežila a skončila v nemocnici. Média hlavního proudu u nás i v Německu, která už nemohla tento obludný čin zamlčet, šokované veřejnosti sdělila, že šlo o migranta, kterého úřady považovaly za vzor úspěšné integrace.

Jen tak mimochodem jsme se dozvěděli, že před měsícem se podobný případ stal také ve městě Voerde v Severním Porýní-Vestfálsku, kde osmadvacetiletý muž před projíždějící vlak srazil čtyřiatřicetiletou ženu. Také ona následkům zranění podlehla. Média tvrdila, že prý šlo o Srba. Jak však zjistili srbští novináři, ve skutečnosti šlo o islamistu, kosovského Albánce se srbským pasem, což bojové islamistické skupiny hojně využívají.

Podobná situace je i ve Francii. Macronova vláda na jedné straně brutálně zasahuje proti demonstracím Žlutých vest, ale proti migrantům terorizujícím francouzská města je téměř bezbranná. Vrcholem nečinnosti - respektive zřejmě úmyslu – se stal ostudný postup policie proti rozvášněnému davu, který se rozhodl zbourat pomník zakladatele současné Francie a jedné z největších osobností poválečné historie Evropy generála Charlese de Gaulla. 

O tomto barbarském činu se v našich ani evropských médiích hlavního proudu neobjevila, jak jinak, ani zmínka. Zprávu o běsnění imigrantských tlup přinesly jen místní noviny, ale větší média to ignorovala. Šlo o to, že večer 19. července ve městě Évreux v Normandii napadl dav imigrantů z Afriky shromážděných na náměstí po fotbalovém utkání Afrického poháru pomník Charlese de Gaulla a za netečného přihlížení policie a nadšeného skandování přihlížejících migrantů, jej začali likvidovat. 

Útočníci, za nezúčastněného přihlížení policie, nejprve pomník zabalili do alžírských vlajek, potom pomník vyvrátili a dupali po něm. Jak velmi přesně napsal jeden z emigrantů a přímých účastníků na Twitteru: „ Dříve Francie kolonizovala nás, dnes my kolonizujeme Francii.“

Čtěte ZDE: Další migrantská invaze před výbuchem: Otevře Turecko opět brány? Dohoda pozastavena. Bruselští papaláši vytrženi ze spánku. Turek bez víza a kyperský plyn. Budeme nadále řešit blbosti?

Evropský kurs

Brusel dnes místo pomníků Charlese de Gaulla oslavuje obvykle spíše pomníky Karla Marxe a dalších svých ideových vzorů, jak jsme toho byli svědky minulý rok v dubnu, když předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker odhalil sochu autora Komunistického manifestu v nadživotní velikosti v jeho rodném Trevíru. 

Svůj ke svému. 

Proti masovým teroristickým útokům s desítkami či stovkami mrtvých a zraněných vypadají tyto incidenty jako „maličkost“. Jenže jsou jich opět desítky a stovky – pouze se o většině veřejnost nedozví.

Marxističtí levičáci, kteří si místo bolševici začali říkat „liberálové“, mají v rukou nejen většinu médií, ale podporují je stovky nejrůznějších „neziskovek“ a jejich ochránci sedí ve vládách i v Bruselu. Připravují další velkou vlnu migrantské invaze a nesčetné případy útoků na místní původní komunity mají za cíl otupit vnímání celé té hrůzy jako už něco „normálního“. 

A protože nová šéfka bolševického „komisariátu“ EU, soudružka Lejnová dala nezakrytě najevo, že k „přerozdělování“ migrantů státy střední Evropy donutí, nemáme o těch zvěrstvech „na západní frontě“ vědět ani my. Ještě je tu naštěstí ale stále ještě Protiproud a pár dalších, kteří se nenechali zkorumpovat. 

Dokud nás nezlikvidují, budeme vás informovat.

Protiproud.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | kriminalita  | imigrace
691 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Pozvání nelegálních muslimských imigrantů Angelou Merkelovou nese svoje jedovaté plody...Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...Bude vám zle. Paříž se stala pos.ranou špinavou dírou. Vládne tam právo šáría, drogy a páchne jako Afrika. Podívejte se, než to video smažouTehdy se Havel dozvěděl, že se stane prezidentem… George Soros hovoří o svých setkáních s Václavem Havlem a Karlem Schwarzenbergem…Upadající dekadentní společnosti se snaží tyto deviace vnutit i dalším zemím střední a východní Evropy, které prozatím odolávají. Toho využívá islám

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

Žhářský útok na sídlo protiimigrační strany - zadržen imigrant!Muslimové terorizují Anglií, protože po nich chtějí, aby se integrovali. Až Anglie konvertuje na islám teror ustane

FreeGlobe.cz

V budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituályNová šéfová Evropské centrální banky Christine Lagardeová je součást zkorumpované mafie státních úředníků

ParlamentniListy.cz

Soudce Kydalka: Cenzura Facebooku? Slepá ulička. Tomáš Řepka, to je takto, občané. A Benešová a Milion chvilek...Předčasné volby! Nepolezu do zadku! Šmarda to „položil“ a po show ČT oznámil rozhodnutí
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění