reklama

Společnost bez dětí, projektovaná zeleno-duhovou internacionálou, je společnost bez budoucnosti. Zrušení hranic mezi státy a masová migrace do zdegenerovaných společností umírajícího Západu

Autor: Michal Semín | Publikováno: 11.8.2019 | Rubrika: Kulturní válka
argonath3

MICHAL SEMÍN dokládá, že současný pražský festival oplzlosti má mnoho společného s klimatickým aktivismem a klade tímto směrem jednu klíčovou otázku

Z budovy pražského magistrátu hrdě vlaje duhová vlajka, do pestrých barev se má obléci i Petřínská rozhledna. To vše kvůli dalšímu letnímu sletu vyznavačů genderového inženýrství a sexuálního excentrismu, zvaného Prague Pride.

Politickou záštitu nad tímto „festivalem“ dávali již primátoři za ODS, TOP 09 i ANO, současné vedení pražské radnice však jde ještě dál, když z budovy magistrátu činí, alespoň symbolicky, agitačních středisko LGBTI fronty.

Politický nátlak

Kriticky uvažující analytik dnes dominantních ideologií zjišťuje, že toto nátlakové hnutí je součástí širší politické agendy, jak o tom svědčí fotografie klimatické misionářky Grety Thurnbergové duhovým praporem v ruce.

O příbuznosti obou ideologií však svědčí podstatně závažnější skutečnosti, než tato fotografie. Že dvě osoby téhož pohlaví žádné dítě nezplodí, je snad jasné i Grétám. A i když dva klimatičtí aktivisté, jsou-li pohlaví opačného, dítě zplodit mohou, šíří se v jejich prostředí přesvědčení, že zrodem nového lidského života urychlujeme proces zkázy naší planety. Antinatalistické hnutí je staršího data, než současný klimatický byznys.

Když Paul Ehrlich vydal v roce 1968 svůj bestseller Populační bomba, spustil tím vlnu dobrovolných (v rozvinutém světě) a násilných (v rozvojovém světě) sterilizací. Se stejnou intencí ale pracovaly již předválečné společnosti na rozvoj eugeniky, štědře dotované filantropy typu Rockefellera či Forda, transformované po nevydařené epizodě se šlechtiteli lidské rasy v Třetí říši, na dodnes globálně vlivné společnosti pro „plánované rodičovství“. 

V posledních letech však antinatalismus postupně ztrácel dech. Seriózní demografové o žádné populační explozi již dávno nehovoří, někteří dokonce upozorňují  na vážná sociální rizika, spojená se stárnutím populace a udržení stávajících systémů důchodového zabezpečení. 

Čtěte ZDE: Hřib duhový: Pražský primátor útočí na rodinu a společnost. Je Praha dobyta? Kruh nemůže být čtvercem. Když politici nepřemýšlejí. Normální svět je v nedohlednu. Prohlašujeme se vší rozhodností…

Hrdost?

Obavy z klimatických změn však fóbii z lidského života polily živou vodou. A tak se studenti školou povinní valí pátečními ulicemi s poplašnými transparenty, a princ Harry s manželkou Meghan slibují, že druhým dítětem jejich podíl na zamořování planety končí. A tak možná nejsme daleko od chvíle, kdy si z klimatické ideologie udělají beranidlo i propagátoři eutanázie. Je-li lidská "uhlíkové stopa" takovým zlem, proč se při jeho odstraňování zastavovat u lidí dosud nenarozených?

Suma sumárum: Společnost bez dětí, projektovaná zeleno-duhovou internacionálou, je společnost bez budoucnosti. Což hraje do karet třetímu do party, propagujícímu zrušení hranic mezi státy, hodnotovou rovnost kultur a masovou migraci do zdegenerovaných společností umírajícího Západu. 

Je na čase si uvědomit, že vize bezuhlíkového světa v sobě zahrnuje víc, než jen zavřené uhelné elektrárny či blackouty, způsobené hromadným nabíjením elektromobilů. Je také světem bez dětí, bez jasných mužských a ženských rolí, bez pevné vazby, citové i mravní, k vlastnímu národu a jeho kultuře.

Vážně tu máme být na co hrdí?

Vyšlo v MF Dnes 9. 8. 2019.

771 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Francie je díky islámu, masové imigraci a sluníčkářům i Macronovi v rozkladu a směřujeme k úplnému kolapsu. Mění se v totalitní a islamizovaný stát chránící muslimské násilníky a trestající vlastenceNarůstající počty cizinců u nás jsou ohromující . V každém případě je jisté, že v českých zemích dnes žije více cizinců a migrantů než kdykoli v předchozí historiiKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…Karel Gott varoval před totalitní světovládou zednářů a iluminátů: Naplní se orwellovské vizeŠokující. Co se stane, když Greta Thunberg nemá předem připravený text. To se některým nebude líbit. Podívejte se

euServer.cz

Jsme ohroženi jadernou válkou s Ruskem víc, než si myslímeProč si Karel Gott získal národ a proč původní pokus mediálního mainstreamu a některých politiků prezentovat jej jako "rozporuplnou osobnost" skončil fiaskem, trapnými výlevy několika jedinců

ePortal.cz

Jak Palestinci oficiálně oslavují vrahy a teroristyČeská televize, roky problémů a teď mají sami obavy.

Eurabia.cz

Vrahy z Islámského státu pouštějí na svobodu a soudí bojovníky proti IS. Anglie již definitivně zešílelaV Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova„On není blbec.“ Slova o Donaldu Trumpovi narazila: Cenzura?
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění