Manipulátoři manipulují: Prohlášení Víta Jedličky o vynutitelnosti zavedení eura v České republice čistě z vůle Bruselu je pravdivé. Odhalení webu Manipulátoři, že jde o dezinformaci, odhaluje spíš Manipulátory

Autor: odjinud | Publikováno: 17.8.2019 | Rubrika: Politika
no_euro

Náš web a spolky a osoby s ním spjaté se občas stávají oblíbeným terčem odhalovatelů tzv. hoaxů a těch dnes proslulých „fake news“.

Tak např. zdejší občasné informace o nesmyslnosti pavědy o globálním oteplování a na ni navazujících kultů klimatické a ekologické zkázy spolu s celou tou chobotnicí institucí a struktur klimatické hrůzy prorůstající současný establishment, naráží na útoky, v nichž to novodobí Koniášové prohlašují za fake news. Píší k tomu „zasvěcená“ zdůvodnění zakládající se čistě na fatwách kazatelů víry v globální oteplování, které mají čistě dogmatickou argumentaci bez toho, že by se jakkoliv dotýkaly sporů o skutečná fakta a jejich interpretace, kterými klimaskeptici doktrínu člověkem zapříčeného globálního oteplování zpochybňují.

Viz k tomu zdejší článek:

Jak manipuluje web Manipulatori.cz

Ovšem kromě klimaskepse tohoto webu a osob v jeho pozadí, zvláště Víta Jedličky prezidenta Liberlandu a kandidáta v Eurovolbách za Svobodné, je tu ještě strašnější prohřešek proti jediné víře pravé, který když je nahlas projeví, tak je to přeci fake news. A tímto prohřeškem je euroskepse.

Odhalovači pravdy pravdoucí tedy zaútočili na Víta Jedličku jako na šiřitele falešných zpráv, když v rámci volební kampaně prohlásil, že za daného stavu věcí může být České republice institucemi EU vnucena jednotná měna euro i proti naší vůli.

O tom, zda tomu tak je, se rozhořely vášnivé diskuse, z nichž ještě více, než jak je to s případnou povinností podrobit se euru jako Mnichovu, vyplynulo, že binec rozhodovacích pravomocí, působností všemožných euro-institucí a výkladu podivných formulací zbytnělé euro-legislativy je takový, že přes veškerou snahu té či oné strany to z těch legislativních hromad nikdo snadno nevyčte. Ta euro-legislativa má totiž povahu jakési mlhoviny a její skutečné významy jsou tak úspěšně zamlženy, že je z toho signálního šumu euro-byrokratických formulací nevyluští ani astrofyzik.

Tak by za tohoto stavu „transparentnosti“ EU nebylo ani tak moc velkou ostudou, kdyby se Vít Jedlička zmýlil. A tak také ti Manipulátoři, věrni svému jménu, brzy přišli s manipulativním prohlášením, že Jedlička šíří hoax.

Ve svém odhalení

PŘEDVOLEBNÍ HOAX SVOBODNÝCH: O tom, kdy se u nás euro zavede, však nerozhodujeme my, ale orgány EU

přišli na to, že Svobodní šíří o euru dezinformace. Celou tu argumentační linii o procedurách našeho zapojení do eura nezpochybňovali, jen vítězoslavně „našli“ jednu věc, která těm „amatérům“ od Svobodných v jejich pátrání v mlze euro-legislativy unikla, a tou je zapojení instituce EMR II do takového rozhodovacího procesu. A vysvěcený odhalovatel pravdy pravdoucí od Manipulátorů Jan Cemper tudíž z kusých obrysů významů v té mlze euro-legislativy usoudil, že ČR by musela být po dva roky členem EMR II, aby tato instituce mohla podat hodnocení, které by umožnilo nás k zapojení do eura přimět. Na tomto základě tudíž „odhalil“ prohlášení Víta Jedličky a Svobodných za manipulativní fake news, protože případné zapojení se ČR do EMR II je dobrovolné.

Jenže stejně jako je to u toho globálního oteplování, zasvěcenci vědí více. Jednoduché postupy, které by šly uplatnit tam, kde funguje alespoň trochu transparentnost, použité při pátrání po pravdě na jeho počátku sice selhaly, protože transparentnosti je v EU asi tolik co demokracie, mlhovina euro-legislativy ale nakonec svá tajemství přeci jen vydala.

Zpočátku, když se Evropské rady a Evropské komise dožadoval odpovědi na tuto otázku bývalý předseda Svobodných a bývalý europoslanec Petr Mach, tak se samozřejmě dočkal bohorovné odpovědi, že na teoretické otázky odpovídat prostě nebudou. No, vždyť to také bylo naivní, když si prostý smrtelník dovolil klást božskému Olympu otázky, jako by nešlo o sídlo bohů, a byla to demokratická, transparentní a občanům zodpovědná instituce.

Jenže samozřejmě, našli se šťouralové, kteří si dali tu práci a pravdu vyšťourali i přes všechno umné maskování onou kontra-transparentní formulační mlhou, ač obtížnost tohoto úkolu je srovnatelná s nalezením mimozemských signálů v programu SETI.

Odhalení nalezneme na webu Čtvrý Král (Debulvarizátor). Ten v příspěvku Nezvolitelní, kde s analytickou hloubkou kombinovanou s brutální upřímností jak u doktora House rozebírá volební výsledky, programovou prázdnotu zúčastněných stran nalakovanou lákavými bezobsažnými pozlátky aj. chmurná fakta o našich volbách a politických stranách. Věnoval ale také kousek tomu, jak je to s tou vynutitelností eura proti naší vůli a se skutečností za sporem mezi Jedličkou a Cemprem ohledně rozhodnutí o euro pro nás bez nás.

Článek je zde:

Nezvolitelní

Jeho přečtení lze doporučit z mnoha důvodů nejen kvůli této konkrétní otázce.

A v článku je na základě slídění v mnohasetstránkových textech vypátráno, že splněním podmínek ERM II se nerozumí naše participace v této instituci stejně, jako splnění Mnichova nevyžadovalo naši účast. Stačí, že ERM II vyhodnotí stabilitu naší měny jako postačující, tj. splňující v daném období maximálně 15% fluktuaci kurzu vůči euru. Naše účast v tom nehraje vůbec žádnou roli. (Podrobnosti a odkazy viz uvedený článek.)

Takže manipulativní prohlášení odhalovatelů fake news Manipulátoři, v němž Víta Jedličku „odhalili“ jako pachatele dezinformací, je úplně vedle. Ač jsou v tom možná nevinně. Věří jen svým bludům jako Klimatická Greta a složitosti skutečné vědy jsou poněkud nad jejich chápání, a natož pak, když přijde na složitosti evropské legislativy, která je díky své mlžné povaze a celkové transparentnosti čehokoliv s EU spojeného opravdu hůře čitelná než signály ET z hlubin vesmíru.

www.reformy.cz

1307 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Chudí se dále propadnou, může padnout Euro i Evropská unieSvět po koronaviru. Podle odborníků pandemie povede nejen ke skutečnému zastavení globalizace, k poklesu vůdcovství USA na světové scéně, ke zvýšení nacionalistických náladPomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitV Evropě bude čím dál větší nedostatek čerstvého ovoce a zeleniny. Bodejť by nehrozil nedostatek zeleniny, když naše země není potravinově soběstačnáSkutečně vidíme, že prakticky neexistuje žádná oblast současné koronavirové pandemie, kde bychom nenašli otisky všudypřítomného Billa Gatese...

euServer.cz

ČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...Pomoc Ruska a nepomoc NATO a EU Itálii...

ePortal.cz

Koronavirus jako chřipka, neomarxismus jako morV případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena

Eurabia.cz

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem, musí totiž zajišťovat zájmy Francie v Africe a USA v AfganistanuZápad EU Čechy opovrhuje, ale Španělé nám děkují: "Byli pouze Češi, kdo nám v těžké chvíli přišel na pomoc.“

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

„To se mám věšet?“ Vyskočil u Xavera bez filtru. O Hřebejkovi i koronaviruVyrábějí ty ochranné pomůcky v Číně nuceně nasazení? vyslýchal novinář Hamáčka
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění