Trump udeřil na Hollywood: „liberální, rasistický, rozsévá zlobu a chaos“

Autor: odjinud | Publikováno: 12.8.2019 | Rubrika: Politika
trump

Prezident USA označil Hollywood za „liberální“ a „rasistický“. Podle jeho názoru natáčí filmy, aby „zaséval chaos“. Americký předák o tom napsal na svém Twitteru. 

„Liberální Hollywood je nanejvýš rasistický, plný zloby a nenávisti! Rádi sami sebe nazývají elitou, žádná elita ale nejsoou. Ve skutečnosti jsou obyčejně pravou elitou ti lidé, proti nimž se vymezují. Nové filmy se natáčejí jen proto, aby způsobily a šířily chaos. Vynalézají vlastní krutost, a pak se pokoušejí obviňovat jiné,“ uvádí se v jeho zprávě.

Donald J. Trump@realDonaldTrump

Liberal Hollywood is Racist at the highest level, and with great Anger and Hate! They like to call themselves “Elite,” but they are not Elite. In fact, it is often the people that they so strongly oppose that are actually the Elite. The movie coming out is made in order....

154K

8:44 PM - Aug 9, 2019

Twitter Ads info and privacy

65.8K people are talking about this

Trump zdůraznil, že lidé z Hollywoodu „mají velmi špatný vliv na Ameriku“.

​Připomeneme, že samotný Donald Trump byl nejednou obviňován z rasismu. Například minulý měsíc ho kritizovali za výroky o přistěhovalcích z afrických zemí, kteří jsou členy Kongresu za Demokratickou stranu.

Také podle výsledků průzkumu veřejného mínění Quinnipiac University je 51 % Američanů toho názoru, že Trump je rasista.

Dříve bylo informováno o tom, že prezident USA nepije alkohol, jelikož se obává závislosti na alkoholu. Promluvil o tom v telefonickém interview pro The Washington Post.

Podle slov hlavy americké státu jeho rozhodnutí nepožívat alkohol ovlivnila situace s jeho zesnulým starším bratrem Fredem.

„Byl to krasavec, a viděl jsem, co dělá alkohol s jeho tělem,“ řekl Trump.

Dodal, že jeho příbuzný žil mnohem déle, než by se dalo očekávat s ohledem na jeho zdravotní stav.

„Dejme tomu, že bych začal pít. Je docela možné, že bych teď s vámi nemluvil. Existuje přece nějaký genetický efekt,“ podotkl Trump v besedě.

Zároveň dodal, že tyto obavy mu nezabránily v tom, aby si koupil lihovar, který nyní řídí jeho syn.

Prezident vyjádřil také své politování, že kdysi podporoval otce a nutil bratra k tomu, aby se věnoval rodinnému byznysu proti své vůli. V důsledku toho začal mladík pít, byl propuštěn z práce a našel si místo v otcově firmě. Zemřel na následky nadměrného užívání alkoholu v roce 1981.

www.ac24.cz

Klíčová slova: nový světový řád  | neomarxismus  | USA
1111 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Nic takového se zatím ještě nestalo, Čína investuje přes bilion $ do nového plánu na technické předběhnutí USANáš blok by byl bez migrantů ochuzen, káže eurokomisařka . Jedinými lidmi, kteří popisují imigraci jako problém, jsou podle Johansson „pravicoví extremisté“EU výměnou za peníze na koronaviru vyžaduje podvolit seBez Vás nepřežijeme...KORONAVIRUS: Domácí vězení pro Evropany... ... amnestie pro ilegální imigranty

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní války

Eurabia.cz

Švédsko: Levicové noviny útočí na odpůrce vládní strategie proti koronaviru. Odpůrci jsou hlavně židé ...A opět muslimští imigranti zmlátili v Belgií policisty ...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Jste Rom? Nechci, slyšel český umělec. Našel zastání, ale také výsměch: Hošíku...,,Ale tady nikdo není." Veselovský týral Pospíšila za to, na co lidé nadávají. Jak dopadl?
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění