Brazilský prezident chce na školách zakázat „genderovou ideologii“

Autor: odjinud | Publikováno: 11.9.2019 | Rubrika: ShortNews
travesti

Brazilský prezident Jair Bolsonaro požádal ministerstvo školství, aby připravilo návrh zákona, který by zakazoval ve školách šíření takzvané „genderové ideologie“, která stanovuje svobodu volby pohlaví a sociálních rolí.

„Požádal jsem ministerstvo školství, aby pro ochranu našich dětí, kterou stanovuje naše ústava, připravilo návrh zákona, který zakazuje genderovou ideologii na středních školách,“ napsal Bolsonaro na Twitter.

Brazilská ministryně pro lidská práva Damares Alves dříve uvedla, že vláda je povinna učit děti ve věku čtyř až pěti let tomu, že ženy by měly mít stejná práva a možnosti, přitom však s nimi nesmí být zacházeno zvláštním způsobem „kvůli tomu, že jsou ženy“.

Nejedná se o první případ, kdy Bolsonaro zasahuje do otázky ohledně sexuální výchovy obyvatelstva. Na konci srpna, tedy poté, co ministr kultury Henrique Pires rezignoval, prezident pozastavil přidělování finančních prostředků na točení filmů s LGBT tématikou.

Okamura se vyjádřil k genderové ideologii

Na problematiku genderové ideologie zareagoval na konci července i Tomio Okamura, lídr SPD. Ten okomentoval případ kanadské transgender aktivistky Jessicy Yanivové, které odmítli udělat brazilskou depilaci v kosmetickém salonu. Okamura se vyjádřil, že podpora této aktivistky je proti přírodě a zdravému rozumu. Okamura sdělil, že komik Ricky Gervais, který se této situaci vysmál, teď schytal vlnu kritiky LGBT aktivistů.

Dále podotkl, že je to „šílená“ genderová ideologie, která je prosazována novináři, aktivisty z neziskovek a politickými elitami.  Okamura zdůraznil, že „sociální inženýři pak chtějí, aby si chlapci hráli s panenkami, nosili šatičky a v dospělém věku, aby kojili či rodili děti. To je proti přírodě i proti zdravému rozumu“.

 

Uvedl několik případů, které jsou podle něj důsledkem „zvrácené genderové sluníčkářské teorie“. Připomněl video, ve kterém je vidět, jak je žák trestán učitelem za to, že řekl, že existují pouze dvě pohlaví.

Německo o zavedení toalet pro třetí pohlaví

V Německu došlo v roce 2013 k zavedení možnosti neuvádět u novorozenců pohlaví ani mužské ani ženské a nechat kolonku v rodném listu prázdnou s tím, že dítě se může samo rozhodnout, jakého je pohlaví, až dospěje. V lednu tohoto roku bylo informováno o tom, že toalety pro třetí pohlaví zvažují některé školy v Bavorsku v okolí Mnichova. Tato skutečnost vyprovokovala část českých poslanců, kteří se k tématu vyjádřili.

Například poslanec za SPD Radek Koten tvrdí, že příčina pro podobné „inovace“ pramení z nedokončeného základního vzdělání. Jako další možnou příčinu vidí alkoholismus ve vedení Evropské unie.

Klíčová slova: nový světový řád  | neomarxismus  | gender
900 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Zásadní slova Vladimira Putina. Připomíná fakta, které Západ neuslyší rád...Orbán: Když se dívám na Západ, tak nevím, zda se mám smát nebo plakatHnutí Black lives matter je neomarxistická globalistická organizace placená Georgem SorosemOvoce a zelenina jsou už u nás tak drahé, že se svými vysokými cenami dohnaly i tak drahou Belgii! Chcete, aby imigranti a suníčkářská lůza rabovali i v našich městech?

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneTurečtí Šedí vlci ve vídeňských ulicích

Eurabia.cz

Veřejnoprávní media ovládá skupina, která šíří propagandu proti většině obyvatel České republikyMuslimové ve Francií brutálně ukopali k smrti řidiče autobusu - chtěl po nich jízdenku a roušku

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

Z EU už útoky na Polsko! A z Česka volání do akceI Havel selhal! Ladislav Větvička brání Nohavicu, má s ním příběh. A vážněji: Bakala, ,,korona" a o čem se mlčí
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění