reklama

YouTube čistka během 3 měsíců zcenzurovala přes 100 tisíc videí a 17 tisíc kanálů kvůli ‚nenávistné mluvě‘ a vymazali 500 milionů komentářů

Autor: odjinud | Publikováno: 14.9.2019 | Rubrika: Politika
PC

Naši vládnoucí oligarchové se zoufale snaží obnovit svou kontrolu nad povídačkou o stavu světa.

Googlem vlastněná YouTube se v úterý pochlubila, že při poslední čistce během pouhých tří měsíců od změny svých pravidel o „nenávistné mluvě“ cenzurou zrušili přes 17 000 kanálů, 100 000 videí a ohromujících 500 milionů komentářů.

Rovněž se holedbají, že s nasazením umělé inteligence do cenzury se „nenávistná mluva“ odstraňuje automaticky, než ji vůbec někdo vidí.

Podle The Hill, „YouTube uvádí, že podle nových pravidel o nenávistné mluvě odstranil přes 100 tisíc videí“: YouTube v úterý uvedla, že odstranila přes 100 000 videí označených za nenávistnou mluvu na základě nové politiky této platformy proti obsahu projevujícímu bigotnost a nadřazenost.

Tento gigant sdílení videí řekl, že za porušení své politiky nenávistné mluvy mezi dubnem a červnem, kdy byla tato politika zavedena, odstranil přes 17 000 kanálů, čímž během těchto tří letošních měsíců úspěšně zpětinásobil cenzurní produktivitu odstraňování.

Googlem vlastněná YouTube rovněž uvedla, že odstranila přes 500 milionů komentářů nenávistné mluvy, čímž v prvním kvartále tohoto roku toto mazání dvojnásobně zrychlila.

„Tento nárůst počtů odstraňování je zčásti kvůli odstraňování starších komentářů, videí a kanálů, které bývaly dříve povoleny,“ napsala YouTube do příspěvku.

Uvědomte si, že to znamená, že zakázali tisíce lidí, kteří dosud do puntíku dodržovali jejich pravidla, teď ale přišla úplně nová, zcela svévolná pravidla, která odhalili až po čistce v červnu.

 

 

Robert Barnes@Barnes_Law

 

A new protected class by @YouTube: those now immune from criticism due to their „immigration status.“ In other words, @YouTube is banning speech critical of illegal immigration.

View image on Twitter

 

 

7,619

11:24 PM – Jun 5, 2019

Twitter Ads info and privacy

 

5,121 people are talking about this

Amerika nemá žádné zákony zakazující „nenávistnou mluvu“ a soudy opakovaně vynášely rozsudky, že „nenávistná mluva“ je svobodou projevu, to ale monopoly Technických Mamutů od cenzurování politických názorů lidí neodradilo, neboť ty používají vlastní svévolně uplichtěnou definici „nenávistné mluvy“.

Levičácká studie zveřejněná minulý měsíc vyzvala Technické mamuty, aby se při zakazování pravicových ideo-zločinů neomezovaly na to pozvolné leč trvalé úsilí jako doposud, nýbrž aby přistupovaly k úderným raziím jak při odstraňování včelích nemocí, kdy je nutno „vybít všechny i jen málo zasažené úly, aby se choroba dále nešířila.“

YouTubu tedy už zjevně podle jejich rady postupuje.

V úterý jsem referoval, jak Trumpova administrativa uvažuje o partnerství s Googlem, Amazonem a Applem, kdy se navrhuje využití jejich dat nashromážděných z domácích odposlouchávacích zařízení, aby se Američané ohodnotili skórem sociálního kreditu a určilo se tak, kdo je hoden vlastnit zbraň.

Tento článek přebraný od InfoWars se pak ve středu stal jedničkou u Drudge Report:

 

 

Chris Menahan @infolibnews

 

My article from Tuesday is quoted in the top story at Drudge! http://www.informationliberation.com/?id=60673 https://www.infowars.com/trump-administration-considering-social-credit-score-system-to-determine-who-can-buy-a-gun/ …

View image on Twitter

 

 

3

8:43 PM – Sep 4, 2019

Twitter Ads info and privacy

 

See Chris Menahan ‚s other Tweets

Ta už omšelá „Válka s terorismem“ se teď v Americe nahradila „Válkou s bílou nadřazeností“, která se teď nově zneužívá jako záminka ke zbavení Američanů jejich práv.

Stejně, jako byla definice „terorismu“ rozšířena tak, aby se protlačil neblaze proslulý zákon PATRIOT Act a špehovali se všichni Američané, tak se teď definice „bílé nadřazenosti“ rozšiřuje tak, aby se jí ospravedlnilo zavádění autoritářského cenzurního režimu a čínského stylu skóre sociálního kreditu, aby se Američané mohla zbavovat svobody slova a zbraňových práv na základě páchání orwellovských ideo-zločinů.

Podle vůdčí kandidátky Demokratů na prezidenta v roce 2020 je prezident Trump vyznavačem „bílé nadřazenosti“ a „bílého nacionalismu“ a „bílým nacionalistům“ by se měly zabavit jejich zbraně podle zákonů o nenávistných projevech a ministerstvo spravedlnosti by je mělo za jejich politické vyznání agresivně stíhat.

Z Twitteru prezidentské kandidátky:

Dnes jste se mě ptali, zda je prezident vyznavačem bílé nadřazenosti. A já říkám ano.

220K

1:09 AM – Aug 9, 2019

Twitter Ads info and privacy

61.8K people are talking about this

Elizabeth Warren

✔@ewarren

Musíme konečně už uznat hrozbu bílého nacionalismu. Musíme ji za takovou prohlásit. Až budu prezidentkou Spojených států, tak moje ministerstvo spravedlnosti půjde po bílých nacionalistech, kteří se stanou předmětem řádného plnocenného stíhání. #WarrenTownHall

Tapper: Souhlasíte, že [Trump je vyznavačem bělošské nadřazenosti nebo bílého nacionalismu]?

Demokratický prezidentský kandidát Sanders: „Souhlasím. Víte, říci to mi dělá opravdu radost, ale myslím si, že všechny doklady o tom, co kde vidíte, opravdu poukazují, že máme prezidenta, který je rasistou.“

 

Kyle Griffin@kylegriffin1

Tapper: Do you agree that [Trump is a white supremacist or white nationalist]?

Sanders: "I do. Look. It gives me to pleasure to say this, but I think all of the evidence out there suggests that we have a president who is a racist."

Vložené video

2 516

20:30 - 4. 8. 2019

Informace o reklamách na Twitteru a soukromí

O tomto tématu mluví hned několik lidí: 832.

 

Beto O'Rourke@BetoORourke

When Trump says he wants more immigrants from Nordic countries—but calls African nations shithole countries—it is very clear the president is a white supremacist. This isn't only offensive to our sensibilities. As we saw in El Paso, it's killing people in this country right now.

Vložené video

36,9 tis.

21:00 - 11. 8. 2019

Informace o reklamách na Twitteru a soukromí

O tomto tématu mluví hned několik lidí: 11,3 tis..

Když Trump říká, že chce více imigrantů ze Severských zemí, ale zároveň africké národy prohlašuje za žumpy, tak je tím naprosto jasné, že prezident je vyznavačem bílé nadřazenosti. A to není jen nějaké pouhé urážení naší přecitlivělosti. Jak jsme viděli v El Paso (při zadržování uprchlické vlny z jihu), znamená to zabíjení lidí právě teď a přímo v naší zemi.

32-letému bývalému vojákovi Námořní pěchoty v srpnu na pokyn FBI zabrali jeho zbraně, neboť se na sítích údajně vyjádřil, že bude v sebeobraně zabíjet příslušníky antifa, pokud tito „začnou zabíjet nás.“

 

🇺🇸

Chris Menahan @infolibnews

Vstupujeme do velice temného věku Ameriky a všichni se na to musí vhodně připravit.

Jedním z kroků, který můžeme okamžitě udělat, je přihlásit se na stránky alternativních technických společností jako BitChute a Gab (seznamy té spousty a spousty cenzurovaných kanálů najdete tady a tady) a vyhodit cenzurní prohlížeče jak Google Chrome a FireFox a nahradit je Brave nebo Iridium.

A ta cenzura se bude jen zhoršovat, a tak už nastala čas, abychom začali budovat alternativní platformy.

Všechny tyto společnosti Technických mamutů čili Big Tech tomu obětují svoji vlastní pověst a jsou ochotny ničit své vlastní platformy v zoufalé snaze rozdrtit toho populistického nacionalistického ducha, který povstává po celém Západě.

Viz níže grafy z průzkumů oblíbenosti.

To ale nebude fungovat, protože tím, co pohání revoltu plebsu, jsou destruktivní účinky programů globalismu a korupce vládnoucí panské třídy. To zakazování všeho, co se nesmí vystavovat na inkvizitorském Facebooku, YouTube a Twitteru a označování všech disidentů odchylujících se od jediné nezpochybnitelné pravdy jako „teroristy“ neudělá nic jiného, že tu zlovolnost vládnoucí panské třídy odhalí ještě účinněji.

Chris Menahan
Information Liberation

www.reformy.cz

578 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Je třeba, aby nyní promluvil Putin – a to ještě dříve, než promluví děla. A to proto, že je jen malá naděje na to, že se Rusko bude moci budoucímu střetu vyhnout. Jinak hrozí ArmageddonTakovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidíTragédie antických rozměrů: Lidový vůdce Salvini zradou odstaven od moci. Conteho vláda dosazena z Bruselu. Přístavy se migrantům opět otevírají. Kdy italský kotel vybuchne?Papežova apostaze? Odpor vůči Františkově snaze zničit Církev a její nauku podřídit marxismus, environmentalismu, genderismu a dalším zhoubným ateistickým naukám dneška, rosteKauza brutálně zavražděného saúdského opozičního novináře Džamála Chášukdžího, jasně ukazuje dvojí metr a pokrytectví sluníčkářů a západních velmocí

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismus

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Na uzavřené noční jednání Pirátů s ODS nečekaně dorazil primátor Hřib. Děly se věci, o kterých se mluví ještě po osmačtyřiceti hodináchPrávo na zbraň v Senátu: Dienstbier proti všem. Nemyslete si, že vás to ochrání před právem Evropské unie, hrozil
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění