Islamizace Evropy probíhá podle plánu

Autor: Karel Orlík | Publikováno: 4.1.2008 | Rubrika: Islám
EUStan

Plynulé a úspěšné dokončení islamizace Evropy mají napomáhat dvě k tomu zřízené muslimské instituce.
FIOE = The Federation of Islamic Organizations in Europe. Je neziskovou organizací a tvoří rámec členským organizacím a institucím. K jejím základním principům patří "prezentace islámských hodnot."
Všeobecné cíle
1) Prezentovat islámské hodnoty a kulturu v současném příznivém stavu;
3) Povzbuzovat ke zřizování mešit, škol, kulturních a sociálních institucí a klubů;
8) Usilovat o uznání islámu jako oficiálního náboženství v Evropě k povznesení a propagaci evropské muslimské identity; ( ko = tím by byli placeni z "křesťanských daní")
Hlavní cíl
Spolupráce s různými institucemi, sloužícími zájmům muslimské a evropské společnosti a podporujícími islámsko-křesťanský dialog;

ECFR = European Council for Fatwa and Research má rovněž ve svém programu kulturní výměnu a dialog v Evropě, reprezentuje zájmy svých členů a podporuje svobodu tisku a médií.
ECFR pracuje na tuctech projektů ve vzdělávací, kulturní, intektuální a mládežnické oblasti s cílem podpory a propagace islámu a muslimů v Evropě. Chrání jejich zájmy a práva.
Prezidentem ECFR je šejk Jusuf Al-Qaradawi. Qaradawi silně podporuje útoky palestinských Arabů na izraelské civilisty.

FEMYSO = Forum of European Muslim Youth and Student Organisations vzniklo 1.září 1996 jak podporující organizace pro 25 milionů evropských muslimů. Zastřešuje 37 členských organizací a stmelující mládež ze 40 zemí. Je nejznámější neziskovou organizací v Evropě.
Cíl a smysl
Efektivní reprezentace členských organizací ve všech oblastech evropského dění - od politické k sociální, privátní i veřejné.
Podpora rozvoje evropské muslimské identity vtažením muslimské mládeže do diskuzí ve vzdělávacích programech, zdůrazňujících jejich sociální odpovědnost a přínos Evropě.
Naše vize Evropy

FEMYSO čelí Evropě, ve které jsou muslimové pyšní na svůj historický přínos ve vývoji evropské civilizace, jejich 800letou přítomnost ve Španělsku a možnostem přispět dnešní evropské společnosti jakož i evropským muslimům.

Evropa je známá svou tolerancí a demokratickými hodnotami, ale trápí nás vzestup rasistických a islamofobistických předsudků v mnoha evropských městech. FEMYSO se angažuje v boji s předsudky na všech úrovních, takže budoucnost Evropy je multikulturní a tolerantní, ve které všichni společně vybudují mírumilovnou a prosperující společnost.

(ko, 25.12.07 - http://www.eu-islam.com/en/templates/Index_en.asp)

3648 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Americkou demokracii může zachránit jedině Trump – a jedině s naší pomocí. Všechny současné problémy prezidenta Trumpa pramení z jeho záměru „normalizovat vztahy s Ruskem“Pirátští europoslanci v Evropském parlamentu hlasovali pro to, aby se z Afriky dováželi imigranti do Evropy a pro to, aby se imigranti přerozdělovali do členských států Evropské unie800 až 900 bábätiek sa zabíja v Írsku každý mesiac po legalizácii potratuKopnout si do Gottwalda nebo do Brežněva dnes vyžaduje asi tolik odvahy jako vymezit se proti Čingischánovi a je to politicky přibližně stejně aktuálníKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

2.přikázání podle vítačů: "Milovati budeš jižního svého"Německo: Imigrantské „děti" hromadně znásilnili 14-letou

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Že se recese nekoná? Pozor! Ekonomka varuje před děním v NěmeckuDěti měly v rozvrhu účast na demonstraci Milionu chvilek. Chyba? Řediteli ZŠ bylo pořádně horko
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění