Islamizace Evropy probíhá podle plánu

Autor: Karel Orlík | Publikováno: 4.1.2008 | Rubrika: Islám
EUStan

Plynulé a úspěšné dokončení islamizace Evropy mají napomáhat dvě k tomu zřízené muslimské instituce.
FIOE = The Federation of Islamic Organizations in Europe. Je neziskovou organizací a tvoří rámec členským organizacím a institucím. K jejím základním principům patří "prezentace islámských hodnot."
Všeobecné cíle
1) Prezentovat islámské hodnoty a kulturu v současném příznivém stavu;
3) Povzbuzovat ke zřizování mešit, škol, kulturních a sociálních institucí a klubů;
8) Usilovat o uznání islámu jako oficiálního náboženství v Evropě k povznesení a propagaci evropské muslimské identity; ( ko = tím by byli placeni z "křesťanských daní")
Hlavní cíl
Spolupráce s různými institucemi, sloužícími zájmům muslimské a evropské společnosti a podporujícími islámsko-křesťanský dialog;

ECFR = European Council for Fatwa and Research má rovněž ve svém programu kulturní výměnu a dialog v Evropě, reprezentuje zájmy svých členů a podporuje svobodu tisku a médií.
ECFR pracuje na tuctech projektů ve vzdělávací, kulturní, intektuální a mládežnické oblasti s cílem podpory a propagace islámu a muslimů v Evropě. Chrání jejich zájmy a práva.
Prezidentem ECFR je šejk Jusuf Al-Qaradawi. Qaradawi silně podporuje útoky palestinských Arabů na izraelské civilisty.

FEMYSO = Forum of European Muslim Youth and Student Organisations vzniklo 1.září 1996 jak podporující organizace pro 25 milionů evropských muslimů. Zastřešuje 37 členských organizací a stmelující mládež ze 40 zemí. Je nejznámější neziskovou organizací v Evropě.
Cíl a smysl
Efektivní reprezentace členských organizací ve všech oblastech evropského dění - od politické k sociální, privátní i veřejné.
Podpora rozvoje evropské muslimské identity vtažením muslimské mládeže do diskuzí ve vzdělávacích programech, zdůrazňujících jejich sociální odpovědnost a přínos Evropě.
Naše vize Evropy

FEMYSO čelí Evropě, ve které jsou muslimové pyšní na svůj historický přínos ve vývoji evropské civilizace, jejich 800letou přítomnost ve Španělsku a možnostem přispět dnešní evropské společnosti jakož i evropským muslimům.

Evropa je známá svou tolerancí a demokratickými hodnotami, ale trápí nás vzestup rasistických a islamofobistických předsudků v mnoha evropských městech. FEMYSO se angažuje v boji s předsudky na všech úrovních, takže budoucnost Evropy je multikulturní a tolerantní, ve které všichni společně vybudují mírumilovnou a prosperující společnost.

(ko, 25.12.07 - http://www.eu-islam.com/en/templates/Index_en.asp)

3880 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Nová hrozba od Erdogana, varuje Petr Hampl. „Istanbul“ je k ničemu. Hrůzná čísla z Německa jako důkazVážení čtenáři, pomozte nám prosímČernoši se tedy podílejí na vraždách z 85%, ačkoli tvoří 13% populace. Mají vysoký podíl i v ostatních kategoriích trestných činůArabští imigranti už útočí i v naší zemiFrancie vyhrožuje Polsku, že přijde o peníze z EU, pokud nezavede genderovou totalitu do svého zákonodárství

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneIstanbulská pirueta Andreje Babiše

Eurabia.cz

LGBT: Poskvrnili státní vlajku duhouOpravdu musí čeští vojáci být součásti francouzské okupace Afriky?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Mafie z Kavčích hor? Drsná slova z Hradu, doplněná osobní zkušenostíNaštvaný zemědělec: Ať pan Prouza lidem řekne, kolik peněz zůstává u nich v supermarketech. Aby to stálo osmkrát více, než za kolik nakoupí?
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění