Způsob, jak se vyhnout deportaci? Migrant Ahmed po znásilnění dívky tvrdí, že má deprese, a chce se zabít

Autor: odjinud | Publikováno: 21.9.2019 | Rubrika: ShortNews
zmlacena_zena

Zasedání tribunálu ve Felthamu v jihozápadním Londýně odhalilo, jak dlouho se Ahmed zkoušel vyhnout deportaci, a také právní rozepře, a soudní spory, které vedou k přesunu odsouzených zahraničních zločinců ze Spojeného království.

Deportovaný účastník gangu Somálec Yaqub Ahmed, který se v říjnu vyhnul deportaci z Velké Británie poté, co mu cestující v letadle pomohli zůstat v zemi, nyní usiluje o povolení zůstat v zemi kvůli zhoršení jeho duševního zdraví a depresem, píše DailyMail.

Jeho advokát Mark Allison uvedl, že Ahmed, kterému byl v roce 2003 ve Velké Británii přiznán status uprchlíka, žádal o soudní přezkum svého případu. Somálec také řekl psychiatrovi, že trpí „mentálním traumatem“. Psychiatr následně podal žádost, která je podle právníka Matthew Williamsa z ministerstva vnitra „považována za žádost o zrušení příkazu k vyhoštění“. Také se dodává, že Ahmed se předtím několikrát pokusil spáchat sebevraždu.

V dalším novém tvrzení, migrant nyní údajně říká, že byl obětí moderního otroctví před vstupem do Velké Británie. Trvá na tom, že byl jednou unesen a pracoval pro souseda jako čistič bot po dobu dvou let bez odměny.

Gang, ze kterého pochází 30letý Ahmed, dříve znásilnil 16letou dívku. Nový vývoj incidentu pobouřil oběť, která po soudu bojovala s posttraumatickou stresovou poruchou.

„Je to směšné – jeho duševní zdraví má přednost před mým. Je to naprosto nechutné a jsem zděšena tím, že používá tuto omluvu, aby se pokusil vyhnout deportaci, “ řekla dívka.

Vzpoura v letadle

V roce 2010 byl Ahmedovi, který stále popírá svůj zločin, poprvé oznámeno, že bude deportován. Poté, co podal odvolání proti vyhoštění, byl do letadla posazen teprve loni v říjnu.

 

Spolucestující při letu do Turecka s Ahmedem soucítili, když začal křičet, že byl odtržen od své rodiny. Cestující si mysleli, že dělají dobrý skutek a rozproudili skutečnou vzpouru ještě před odletem. Takto Ahmed zůstal v Londýně.

Zdroj: dailymail.co.uk

www.ac24.cz

Klíčová slova: kriminalita  | imigrace
1351 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Takže lidi, kteří mají jiný názor, jsou podle pana senátora Drahoše „šmejdi“? Proč si anticivilizační aktivisté připadají užiteční? Práce expertů gender studies má tak vyšší přínos pro národní bohatství než práce energetiků nebo strojařů. Oni tomu opravdu upřímně věří!Grafy dat z ledovcových vrtů Grónsku považované za nejlepší teplotní rekonstrukce planetárních teplot posledních geologických ér, odhalují, že CO2 vůbec teploty neřídíŠvédsko sklízí otrávené plody masové imigrace a multikulturalismu. Švédsko vloni zaznamenalo šedesátiprocentní nárůst počtu bombových útoků spojených s drogovou kriminalitou a válkou gangůTomáš Halík může slavit. Muslimové nás opět „obohatili“. Pokračuje vypalování a vandalské útoky na kostely ve Francii

euServer.cz

Když na Kongresu ODS naslouchají choromyslní choromyslnémuZelený úděl, Velký skok, kulturní revoluce a Zelení gardisté

ePortal.cz

Meghan nedokázala ustát ani sebemírnější kritiku médií, která ji už delší dobu nabádala k pokoře...Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnost

Eurabia.cz

Česká muslimka vzkazuje: Nenávidím nevěřící a pokud se vrátím do Čech, tak Vás budu zabíjetSalafitský islám - lidově wahabismus

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Programátor Cimbál: Šabatová, to byla pohroma. Tohle vše má na krku. Ani se neptejte, kolik to stálo...Xaver promluvil o ČT. Čísla, jména, informace. Na Kavčích horách nebudou rádi, nejen tam
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění