reklama

Způsob, jak se vyhnout deportaci? Migrant Ahmed po znásilnění dívky tvrdí, že má deprese, a chce se zabít

Autor: odjinud | Publikováno: 21.9.2019 | Rubrika: ShortNews
zmlacena_zena

Zasedání tribunálu ve Felthamu v jihozápadním Londýně odhalilo, jak dlouho se Ahmed zkoušel vyhnout deportaci, a také právní rozepře, a soudní spory, které vedou k přesunu odsouzených zahraničních zločinců ze Spojeného království.

Deportovaný účastník gangu Somálec Yaqub Ahmed, který se v říjnu vyhnul deportaci z Velké Británie poté, co mu cestující v letadle pomohli zůstat v zemi, nyní usiluje o povolení zůstat v zemi kvůli zhoršení jeho duševního zdraví a depresem, píše DailyMail.

Jeho advokát Mark Allison uvedl, že Ahmed, kterému byl v roce 2003 ve Velké Británii přiznán status uprchlíka, žádal o soudní přezkum svého případu. Somálec také řekl psychiatrovi, že trpí „mentálním traumatem“. Psychiatr následně podal žádost, která je podle právníka Matthew Williamsa z ministerstva vnitra „považována za žádost o zrušení příkazu k vyhoštění“. Také se dodává, že Ahmed se předtím několikrát pokusil spáchat sebevraždu.

V dalším novém tvrzení, migrant nyní údajně říká, že byl obětí moderního otroctví před vstupem do Velké Británie. Trvá na tom, že byl jednou unesen a pracoval pro souseda jako čistič bot po dobu dvou let bez odměny.

Gang, ze kterého pochází 30letý Ahmed, dříve znásilnil 16letou dívku. Nový vývoj incidentu pobouřil oběť, která po soudu bojovala s posttraumatickou stresovou poruchou.

„Je to směšné – jeho duševní zdraví má přednost před mým. Je to naprosto nechutné a jsem zděšena tím, že používá tuto omluvu, aby se pokusil vyhnout deportaci, “ řekla dívka.

Vzpoura v letadle

V roce 2010 byl Ahmedovi, který stále popírá svůj zločin, poprvé oznámeno, že bude deportován. Poté, co podal odvolání proti vyhoštění, byl do letadla posazen teprve loni v říjnu.

 

Spolucestující při letu do Turecka s Ahmedem soucítili, když začal křičet, že byl odtržen od své rodiny. Cestující si mysleli, že dělají dobrý skutek a rozproudili skutečnou vzpouru ještě před odletem. Takto Ahmed zůstal v Londýně.

Zdroj: dailymail.co.uk

www.ac24.cz

Klíčová slova: kriminalita  | imigrace
938 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Klimanáboženství nás vychází zatraceně draho. No ano, zdá se, že PR agentura slečny Gréty z Arku poblouznila dokonce už i politiky v čele centrálních bankČeská televize šíří lži a „fake news“Švédskem otřásá další z mnoha děsivých případů. Dvacetiletý Afghánec, který je podezřelý z vraždy své 69leté milenky, tvrdí, že je blázen a že se chce raději vrátit domů do Afghánistánu… Každý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…Karel Gott varoval před totalitní světovládou zednářů a iluminátů: Naplní se orwellovské vize

euServer.cz

Jsme ohroženi jadernou válkou s Ruskem víc, než si myslímeProč si Karel Gott získal národ a proč původní pokus mediálního mainstreamu a některých politiků prezentovat jej jako "rozporuplnou osobnost" skončil fiaskem, trapnými výlevy několika jedinců

ePortal.cz

Česká televize nehraje férPutna plná morálky

Eurabia.cz

Proč Česká republika již 30 roků podporuje ničení islámského světa a podporuje tak islámský terorismus?„Zasr.. bílý!“ Odporný rasistický útok ve Francii

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Poslední zpráva: Jaderný střet? USA a Rusko jsou vždy vteřinu od odpalu. A omyl...Na to nemáte nárok! Profesor Pafko uzemnil Žantovského. Jde o Zemanovo zdraví
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění