reklama

Andrej Babiš slouží globalistům a podporuje diktát Bruselu. Zde jsou důkazy

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 26.9.2019 | Rubrika: Zamyšlení
NWO

Andrej Babiš slouží globalistům a podporuje diktát Bruselu. Ve svém projevu v OSN totiž podpořil myšlenku jednotného evropského superstátu s jednou evropskou vládou. Řekl, že bruselský orgán Evropská rada by měl hrát roli evropské koaliční vlády, jejíž pokyny máme poslouchat. Jak víme, vlády mají jenom státy. My odmítáme, aby nám vládla bruselská vláda a odmítáme její pokyny. Babiš není český Trump ani Orbán. Ti mluví o silných národních státech, zatímco Babiš mluví o sjednocené Evropě. Babiš navíc podpořil globální pakt o uprchlících a další sluníčkářské nesmysly.

„V budoucnosti musí nejvyšší politický orgán EU – Evropská rada, kde se setkávají všichni evropští prezidenti a ministerští předsedové – hrát roli evropské koaliční vlády. Musí hledat řešení a dávat velice jasné pokyny týkající se hlavních problémů a výzev EU,“ řekl Babiš. My odmítáme jakékoli „pokyny“ a jakýkoli diktát Bruselu.

EU by se dle Babiše měla angažovat i v zahraniční politice, což je další rys suverénního státu. Babiš správně připomněl, že „v roce 1989 jsme byli ovládáni cizí říší“. Ale Babiš zapomněl dodat, že sám kolaboruje na tom, že jsme nyní ovládáni říší bruselskou a německou.

Stejný nesmysl je, že se EU stala se nejúspěšnějším mírovým projektem na světě. Řada států Evropy není v EU a žije v míru i bez EU. Evropský centralismus a vláda sluníčkářů naopak povedou ke konfliktům v Evropě – ať už mezi státy či mezi původními obyvateli a imigranty.

Premiér Babiš podpořil i Globální pakt o uprchlících, jeho europoslanci podpořili migraci, Babiš podpořil přijetí eura, prosazoval, aby v Praze byla univerzita globalisty a propagátora masové imigrace George Sorose (s nímž se údajně setkal on, ale určitě Věra Jourová z ANO) a také vyzval, aby poslanci ANO hlasovali pro zprávy sluníčkářské České televize. Hnutí ANO je také členem eurofilní a promigrační Aliance liberálů a demokratů pro Evropu. Babiš podporuje i Istanbulskou smlouvu, která zavádí šílený gender a kterou odmítá i slovenský parlament. Proti těmto všem věcem se samozřejmě staví hnutí SPD!

Vidíme, že Andrej Babiš slouží globalistům a podporuje diktát Bruselu. Hnutí SPD je jediným relevantním politickým subjektem, který se staví proti diktátu Bruselu, globalistů a sluníčkářů!

Na obrázku může být: 3 lidé, smějící se lidé, oblek a text

Klíčová slova: EU  | nový světový řád  | imigrace  | Babiš
853 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

A pohádky je konec... Jak to bylo v listopadu 1989 doopravdy: Státní převrat, žádná revoluceMusíme znovu statečně bránit naši vlast jako naši předci! Když se nebudeme bát, znovu se společně ubránímeVrahy z Islámského státu pouštějí na svobodu a soudí bojovníky proti IS. Anglie již definitivně zešílelaChcete, aby EUportal.cz dále vycházel? Za svobodu a bezpečnost je potřeba něco obětovat...Vystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte fakta

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

Eurabia.cz

Muslimové ve Španělsku poškodili nápis na památníku oběti islámského teroristického tokuUSA už schválily sankce i proti Evropě..!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Jak se „slavil“ Listopad v Senátu. Jitka Chalánková odešla z komise po cenzorském výstupu Hilšera s Bekem Volby, které daly většině Britů naději. Padla „rudá hradba“, Boris píše historii. Lékař Rogozov přináší dojmy řadových britských voličů
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění