reklama

Greta je symbolem vymývání mozků dětí po celém světě, říká bývalý poradce prezidenta Reagana. Někteří jdou ještě dál

Autor: odjinud | Publikováno: 27.9.2019 | Rubrika: Politika
NWO

Za “dívku jako z nacistické propagandy” označil Gretu Thunberg po jejím vystoupení na summitu OSN bývalý poradce prezidenta Reagana komentátor Dinesh D’Souza. Někteří šli ještě dál. “Eko-fašistkou a symbolem vymývání mozků dětí na celém světě” nazval Gretu kultovní americký novinář Alex Jones.

Ekologická aktivistka Greta Thunberg (16) vystoupila před několika dny na summitu OSN s emotivním proslovem na hranici hysterie, ve kterém obvinila přítomné z genocidy lidstva. Ti jí za to zatleskali.


Na summitu je přítomno přes 300 hlav států, mimo jiné Donald Trump, Boris Johnson, Emmanuel Macron, Angela Merkelová a další, za Česko premiér Andrej Babiš.

Aktivistka Greta obviňuje světové lídry z emisí CO2, kvůli kterému údajně dochází ke globálnímu oteplování. Autorem této teorie je její pradědeček. Souvislost mezi CO2 a klimatem však není prokázána, stejně jako je sporné, že se děje něco jako globální oteplování. Za posledních 150 let se změnila teplota o 1 stupeň.

Bývalý poradce prezidenta Reagana komentátor D’Souza umístil na twitter fotografii Grety Thunbergové vedle nacistické dívky z plakátu.


“Děti – zejména nordické bílé dívky s copánky a červenými tvářemi – byly často používány v nacistické propagandě. Dnešní progresivní levice má podle všeho inspiraci od levice ve 30. letech v nacistickém Německu. Je to stará Goebbelsova technika!” uvedl D’Souza.


Příspěvek komentátora D´Souzy si získal mnoho nepřátel

D’Souza, který je nyní prezidentem školy King’s College v New Yorku odmítá, že by docházelo k jevu zvaném “globální oteplování” a označuje tuto údajnou vědu jako politický trik organizovaný levicí. Gretu označil za politického pěšáka pro podporu liberální agendy, kterou mnozí považují za extrémní levici.


Greta Thunberg minulý týden donutila miliony dětí ve 150 zemích, aby nešli do školy a místo toho demonstrovali v ulicích proti globálnímu oteplování. Při rozhovorech děti potvrdili, že věří Gretě na slovo. Mimo jiné to, že kvůli oteplování umírají masově lidé po celém světě.


Dinesh D’Souza považuje globální oteplování za povdrh

D’Souza, který je mimo jiné spolupracovníkem nejsledovanější americké televize Fox News obvinil „dnešní progresivní levici“ z techniky podobné těm, které používal Joseph Goebbels, nacistický politik a Hitlerův ministr propagandy v Německu v letech 1933 až 1945.

Více o nacistické Gretě a D´Souzovi ZDE

Ještě dál šel kultovní americký novinář Alex Jones. Gretu označil za eko-fašistku a symbol vymývání mozků dětí na celé světě.

Novinář Alex Jones

Video Alexe Jonese o fašistce Gretě ZDE


V České republice odsoudil mimo jiné projev Grety Thunberg na kongresu OSN komentátor Andrej Ruščák, který žil mnoho let ve Skandinávii.

Komentátor Andrej Ruščák

“Nikdy jsem nechápal, jak lidé ve 30. letech za Hitlera nemohli tušit, co se blíží. Pořád to nechápu, ale aspoň to vidím na vlastní oči,“ uvedl Ruščák.

Více o Hitlerovi a Gretě ZDE

 

Klíčová slova: nový světový řád
1124 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Jak poznáte opravdového blbce? Jednoduše. Když prosazuje podporu „zelené“ obnovitelné energie upřednostňované před uhlím, zemním plynem nebo jadernou energií...Jezdci z ApokalypsyPoté, co byli odpálkováni, imigrant posléze vytasil nůž a za pokřiku "Zasr… bílý"...Chcete, aby EUportal.cz dále vycházel? Za svobodu a bezpečnost je potřeba něco obětovat...Vystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte fakta

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostNejvětší dezinformační médium v zemi Česká televize

Eurabia.cz

Video: Důchodce na žalobu imigranta odsouzen + další multikulti "lahůdky"Muslimové ve Španělsku poškodili nápis na památníku oběti islámského teroristického toku

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Islám je nenávistná doktrína k ovládnutí světa. Hrozí vyhlazení Evropanů, řekl poslanec od Babiše a představil zásadní projekt „národní fronty“, který chystá proti imigraciKdo má pivo, neodpálí se? Směrnice EU? Blbost. Bodyguard o zbraních a terorismu
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění