Ve Francii můžete, když jste muslim, de facto beztrestně napadat a urážet Židy

Autor: Jiří Kohoutek | Publikováno: 3.10.2019 | Rubrika: Zamyšlení
Arábia

Profesor Pařížské univerzity a autor 27 knih o Francii a o Evropě Guy Millière upozorňuje, že díky sluníčkářskému prezidentovi Macronovi a islamizaci Francie v této zemi stoupá antisemitismus a Židé jsou zde dokonce i vražděni. Masově Francii opouští. Ve Francii můžete, když jste muslim, de facto beztrestně napadat a urážet Židy. Ale Hamáček z ČSSD o nás bude říkat, že extremisté jsme my v SPD. My, kteří ve skutečnosti proti extremismu bojujeme (zatímco Hamáček islám, tedy extremismus hájí). Nesmíme dopadnout stejně jako islamizovaná západní Evropa a musíme se bránit!

Pro nás v SPD není takové chování muslimů překvapením. Ostatně víme o tom, že nacisté a muslimové si navzájem projevovali sympatie. Existovaly muslimské jednotky SS, Hitler i Himmler islám velice oceňovali a spolupracovali i s velkým muftím jeruzalémským Amínem al-Husajním. „Strom volá, skrývá se za mnou Žid, jdi a zabij ho. Kámen volá, skrývá se za mnou Žid, jdi a zabij ho,“ píše se v Sunně, což je tradice výroků a života prorok Mohameda.

Podle Millièra je Macronovi a francouzské vládě osud Židů lhostejný. Ti čelí vzestupu antisemitismu a obávají se soudních rozhodnutí implementujících podřízení se násilnému islámu, a proto Francii masově opouštějí.

Kobili Traore, muž, který v roce 2017 zavraždil Židovku Sarah Halimi, a odříkával přitom súry z Koránu a křičel, že Židé jsou „Sheitan“ (arabsky „Satan“), nebyl shledán vinným. Traore před vraždou kouřil marihuanu, a soudci rozhodli, že za své činy není zodpovědný… Traore bude brzy propuštěn z vězení. Co se stane, až si opět zakouří či bude opět číst súry z Koránu?

Několik týdnů po této vraždě byli zase tři členové jedné židovské rodiny napadeni, mučeni a drženi jako rukojmí skupinou pěti mužů, kteří jim říkali: „Židé mají prachy“ a „Židé musí zaplatit“. Pachatelé byli zatčeni, všichni byli muslimové. Soudce, který je soudil, ale oznámil veřejnosti, že jejich činy nebyly „antisemitské“.

25. července 2019, když hrál izraelský fotbalový klub Maccabi Haifa zápas ve Štrasburku, omezila francouzská vláda počet izraelských fanoušků na stadionu na 600, a ani o jednoho víc. Letenky do Francie si přitom již kvůli zápasu zakoupilo přibližně tisíc lidí. Francouzská vláda též zakázala izraelské vlajky na stadionu i kdekoliv ve městě. Francouzské ministerstvo vnitra ve jménu „svobody projevu“ povolilo před stadionem protiizraelské demonstrace, na kterých byly palestinské vlajky a transparenty s nápisy jako „Smrt Izraeli“.

Den před zápasem bylo v restauraci poblíž stadionu brutálně napadeno několik Izraelců. „Demonstrace proti Izraeli úřady schválily ve jménu svobody projevu, ale fanouškům Maccabi Haifa úřady zakázaly si zamávat vlajkou. To je nepřijatelné,“ prohlásila velvyslankyně Izraele ve Francii Aliza Ben Nun.

Millière také upozornil, že nedávno přistálo v Izraeli letadlo plné francouzských Židů, kteří se z Francie vystěhovali a mnozí další je budou brzy následovat… Není divu.

Takže, jak jsme viděli, ve Francii můžete, když jste muslim, de facto beztrestně napadat a urážet Židy. Ale Hamáček z ČSSD o nás bude říkat, že extremisté jsme my v SPD, kteří ve skutečnosti proti extremismu bojujeme (zatímco Hamáček islám, tedy extremismus hájí). Nesmíme dopadnout stejně jako islamizovaná západní Evropa a musíme se bránit!

Klíčová slova: islám  | imigrace  | Židé  | Francie
1175 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení



Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Jsme kolonií západuTři měsíce po nástupu Bidena do úřadu hrozí v Evropě válka. NATO si zaslouží, aby se ztratilo ze světaZvrácený pastýř papež František. Ničí Církev a fakticky kryje korupční a hospodářské zločiny i sexuálně zvrácené biskupy i kněžíPomozte prosím s financováním EUportal.czEvropská unie je diktát a tyranie!

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

Eurabia.cz

Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulujíLituje, že Rusko porazilo Hitlera. Hayato Okamura lituje porážky nadřazených Němců

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Ruská ambasáda vydala stanovisko na americkém Facebooku. Orkán reakcí by srovnal panelák se zemí„Jeden Pat a Mat na celou Evropu?“ Profesor Krejčí a Vrbětice: Je to na popravu
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění