Gender propaganda už i pro malé děti: Barbie panenky budou nyní s neutrálním pohlavím. Děti je budou měnit sami

Autor: odjinud | Publikováno: 1.10.2019 | Rubrika: ShortNews
travesti

 

Americká společnost Mattel, která je tvůrcem jedněch z nejpopulárnější panenek na světě, uvedla na trh novou řadu genderově neutrálních Barbie. Těm mohou děti velmi snadno měnit pohlaví. Informoval o tom portál The Guardian. (Foto: Barbie)

Sada Creatable World obsahuje celkem šest panenek různé barvi pleti, rasy a typu postavy. Součástí dané sady jsou také dámské a pánské oděvy, ale i jiné doplňky – krátká pánská paruka a dlouhé kadeřavé vlasy, pokud dítě bude chtít z Barbie udělat dívku. S pomocí daných doplňků tak lze vytvořit více než sto podob této panenky.

„Hračky jsou odrazem kultury, a protože svět stále oslavuje pozitivní dopad inkluzivity, cítili jsme, že je čas vytvořit kolekci panenek bez označení,“ uvedl Mattel ve svém prohlášení.

Výrobce tvrdí, že takovou Barbie vytvořili na základě průzkumu a touhy dětí. „Díky výzkumu jsme se dozvěděli, že děti nechtějí, aby jejich hračky byly určovány podle genderových norem. Tato kolekce tak umožňuje všem dětem svobodně se vyjadřovat,“ dodává Mattel.

The Guardian také dodává, že studie zabývající se identifikací pohlaví mezi malými dětmi je těžké sehnat. Nedávná zpráva Williamsova institutu Kalifornské univerzity v Los Angeles však zjistila, že u 27 % dotázaných kalifornských dospívajících byly zjištěny genderové neshody, a to v různé míře.

Přes progresivitu svých nových panenek se navíc společnost Mattel rychle prosazuje i apoliticky. „Nejsme politici a respektujeme rozhodnutí kteréhokoli z rodičů o tom, jak vychovávat své děti,“ řekl prezident společnosti Richard Dickson časopisu Time.

„Naším úkolem je stimulovat představivost. Naše hračky jsou plátnem pro kulturní konverzaci, ale je to vaše konverzace, nikoli naše. Váš názor, ne náš,“ dodal.

Genderově neutrální panenka si získala pozornost i některých komunit LGBT. „Tolik dětí a rodičů ještě nikdy sami sebe neviděli zastoupené v hračkách a panenkách,“ napsala na Twitteru skupina LGBT Glaad.

Zdroj: theguardian.com

www.ac24.cz

 

Klíčová slova: nový světový řád  | neomarxismus  | gender
1525 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Jsou zde: Pustili jsme je dobrovolně. Výročí záchrany Evropy. Měli bychom se za osvobození od Turků stydět? Neznat dějiny - znovu je prožít. Padli za násEvropská unie nás chce donutit k přijímání uprchlíků. Musíme z EU vystoupit, nebo nás unie zničíŠkoly musí děti ochránit před ‚genderovou ideologií a duhovou propagandou,‘ říká Viktor OrbánPodpořte prosím EUportal.czDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Prymula nenávidí hospodyPomozte nám, prosím

Eurabia.cz

Francouzský soud chrání muslimského uprchlíka, který před pár dny terorizoval PařížSoužití křesťanů a muslimů nemůže být pokojné! Orbán odmítl nový pakt Leyenové EU na relokaci imigrantů

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Epidemie blbosti. Nejen covid. Markéta Šichtařová o největší hrozbě dnešní dobyProhlásí teď Vystrčil, že je černoch? „Deb*lblok“ roušky nechtěl, Hrušínský řval, jak mu to ničí divadlo. Teď obrátili? Ivan Vyskočil se baví
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění