Islámská propaganda v Zürichu

Autor: Karel Orlík | Publikováno: 7.1.2008 | Rubrika: ShortNews
Muslimka

Švýcarská sociální demokracie spolu s muslimy uspořádala 29.prosince 2007 přednášku na téma Role ženy v islámu. Referát přednesla expertka na islám Rafaat Lenzinová.

V úvodu zkritizovala, jak jinak, západní země za rozšiřování názoru, že jsou "ženy v islámu utiskovány." Přednášející se takový názor snažila vyvracet poukazem na fakt, že v islámu existuje jen civilní sňatek. V případě rozvodu připadají děti vždy otci, který nemusí rozvedenou finančně podporovat.

Již tento fakt odhaluje smysl muslimského manželství: naplodit co nejvíce dětí, z nichž muž "udělá" nové muslimy. Hrozba finančního nezabezpečení pak má přimět ženu, aby si rozvod dvakrát "svobodně" rozmyslela. Majetek nevěsty před svatbou prý není věno, ale finanční pomoc rozvedené ženě. Role ženy je v islámu prý komplexní, víceúčelová, závislá na socioekonomické a kulturní skutečnosti. Před Alláhem jsou si prý žena a muž naprosto rovni.

Takovými lžemi "krmí" islámští experti švýcarské posluchače, o kterých se snad domnívají, že neumí číst. Každý čtenář koránu se může dovědět, že ženy slouží jako stroj na plození dětí a v případě neposlušnosti může být bita. Pravidelně se dovídáme, že znásilněné ženy jsou v muslimských zemích ještě navíc potrestány, zatímco se nad pachateli přivírají oči.

Výmluvná je rovněž role žen v islámském nebi, kde jim Alláh přisoudil roli věčných panen, oblažujících muslimské mučedníky, včetně sebevražedných teroristů. Korán interpretuje roli žen podle věty: jako na zemi, tak i v nebi. Harém na zemi, harém i v islámském nebi. O tom však paní Lenzinová raději pomlčela.

(Tachles č.51, Joel Hofmann, ko - poslední dva odstavce ode mne)

3018 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Apokalypsa se blíží pro jednu samostatnou kategorii - finančníky. Světová ekonomika alespoň dvojnásobně prudce splaskneAgent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituályCírkev kráčí ke své zkáze. Byla infiltrovaná komunistyEvropská unie je od základu špatný koncept. A platí na něj základní poučka: i špatné věci jsou schopny vývoje. Vyvíjejí se však vždy v ještě horšíKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

Údajně mu je 16, ale vypadá na 40! Tohle jsou ti dětští uprchlíci političky KDU-ČSL?Pozvánka na konferenci do českého parlamentu: Pronásledování křesťanů v 21. století

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Chartistka Procházková k listopadu 1989: Když mému partnerovi Ludvíku Vaculíkovi zabránili promluvit k demonstrantům se slovy „s tebou se nepočítá“, tušila jsem...Hamáček toho má už dost. Bouchl do stolu a odhalil, jak je to se „syrskými sirotky“ z Řecka: Sedmnáctiletí Pákistánci a Afghánci. Bezpečnostní riziko pro naši zemi!
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění