Palestinští Arabové - chování vzteklých psů

Autor: Karel Orlík | Publikováno: 11.1.2008 | Rubrika: ShortNews
Arafat

Území arabské autonomie mi připomíná vzeklé psy v kotcích. Kdo tam vstoupí, toho psi roztrhají nebo alespoň zle pokoušou.

Kdo z Židů z jakékoli příčiny zajede nebo vstoupí na arabské území, opakuje se téměř vždy stejná situace: shlukne se dav Arabů a mají jediný cíl, zabít! A tato barbarská společnost má být postavena na stejnou úroveň s civilizovanými zeměmi? To je urážka normální společnosti, kde je cizinec vítán jako zdroj příjmu a požívá nepsanou ochranu.

Větší podíl viny, než mají tito barbaři, však ulpívá na všech, kdo nutí Izrael k dalšímu odevzdání svého území tomuto nepřizpůsobivému etniku. Spisovatel Arnošt Lustig to jednou popsal velice stručně. "Arabové chtějí zničit Izrael a palestinští Arabové jsou jejich pěsti v ringu."

Opravdu musí být politika "špinavá?" V případě podporování palestinských Arabů na úkor Izraele to bezesporu platí. Výstavba nových bytů pro Židy je podle světových pokrytců "překážka míru", ale dodávka 50 ruských obrněných transportérů palestinským Arabům je "košer"? Je to nejen porušení Dohod z Oslo, ale musíme se navíc ptát. Proti komu mají být tyto transportéry použity? Proti milionu palestinských Arabů v Judeji a Samaří? Potřebuje snad Abbás krotit své zuřivé soukmenovce pomocí těch transportérů? Abbás křičí do světa: potřebuji více miliard dolarů a více zbraní! A území jeho "poddaných" dál hnije ve špíně.

Kdyby světovým politikům šlo opravdu o dobro palestinských Arabů, nechali by jim postavit byty, školy a nemocnice a vybudovat základní infrastrukturu. Místo toho jim posílají zbraně. Proti komu? Ve dvoumilionové Gaze Abbáse vyhnali. Milion Arabů v Judeji a Samaří musí Abbás "ovládat" pomocí své stále se rozpínající policie a transportérů? Buď je to neschopný politik anebo má v plánu použít moderní zbraně proti Izraeli?

Domnívám se, že Abbáse stejně příznivci islámského Hamásu odstaví od moci i v Judeji a Samaří. A odpověď na otázku, proti komu budou pak zbraně použity, je snadná.
(

29.12.07, ko)

3376 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Apokalypsa se blíží pro jednu samostatnou kategorii - finančníky. Světová ekonomika alespoň dvojnásobně prudce splaskneAgent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituályCírkev kráčí ke své zkáze. Byla infiltrovaná komunistyEvropská unie je od základu špatný koncept. A platí na něj základní poučka: i špatné věci jsou schopny vývoje. Vyvíjejí se však vždy v ještě horšíKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

Údajně mu je 16, ale vypadá na 40! Tohle jsou ti dětští uprchlíci političky KDU-ČSL?Pozvánka na konferenci do českého parlamentu: Pronásledování křesťanů v 21. století

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Chartistka Procházková k listopadu 1989: Když mému partnerovi Ludvíku Vaculíkovi zabránili promluvit k demonstrantům se slovy „s tebou se nepočítá“, tušila jsem...Hamáček toho má už dost. Bouchl do stolu a odhalil, jak je to se „syrskými sirotky“ z Řecka: Sedmnáctiletí Pákistánci a Afghánci. Bezpečnostní riziko pro naši zemi!
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění