Děsivé video z dnešní Neapole: Hordy imigrantů drancují ulice a provolávají hesla proti rasismu. Cesta do Evropy je opět volná. Brzy i u nás?

Autor: Ondřej Höppner | Publikováno: 23.10.2019 | Rubrika: Zamyšlení
afrocernoch

 

Itáli se v září znovu otevřela imigrantské vlně, což s sebou přináší dramatický nárůst počtu imigrantů. Video z Neapole je datováno 15. října. Vidíme zoufalé původní obyvatele (Italy), kteří za stavějí barikády přede dveřmi, montují mříže a na okna si věší cedule s nápisy: “Italové, kde jste?”. Vidíme “nové obyvatele” kteří ovládli město.


Reportáž z Neapole 15. října 2019

 

Demonstrace v Neapoli proti rasismu, srpen 2018

 

 

talská vláda v září zcela zásadně změnila imigratskou politiku. Po “odstřelení” ministra vnitra Matteo Salviniho otevřela své přístavy a v podstatě již spolupracuje s obchodníky, dovážejícími do země lodě plné imigrantů.

Neapol leží na začátku tzv. druhé hlavní imigrantské trasy. První vede z Turecka (Balkánská cesta), třetí přes Španělsko (Západní cesta).


Hlavní imigrantské trasy. Je tu několik dalších. Na mapce vede “Západní balkánská cesta” před Maďarsko. To už neplatí, řeka si našla nové koryto a vede již o něco jižněji po území bývalé Jugoslávie.

Imigrační vlna, podobná starověkému stěhování národů, vznikla po tzv. Arabské jaru v roce 2011, kdy v řadě arabských států vypukly tzv. barevné revoluce (v důsledku zahraniční politiky Demokratické strany USA). Vrcholila v roce 2015 (po pozvání imigrantů německou kancléřskou Merkelovou). Odhaduje se, že do Evropy za pomoci neziskových organizací přišlo cca 5 milionů imigrantů a nejméně ještě jednou tolik ještě přijde.


Žijeme v době post-demokracie

Itálie sklízí hořké plody “postdemokracie”, což je stav, kdy už je jedno, koho zvolíte, stejně si udělají, co chtějí. “Tato vláda není ani levicová, ani pravicová. Je to vláda, která udělá, co je třeba,” prohlásil v září po vyšachování Salviniho šéf vládní strany Pěti hvězd, ministr zahraničí Luigi Di Maio.

Ano, ani pravicová, ani levicová. Politika v dnešní Itálii se již dělí výhradně na pro-imimigrační, nebo proti-imigrační. Což by se dalo přeložit i jako pro-italská nebo proti-italská. Na příkladu Neapole vidíme, že to nemá to nic společného s rasismem, xenofóbií, nebo naopak humanismem. Tady už jde o holé přežití.


Čas je na opačné straně barikády

„Nové vládě to italští voliči brzy spočítají,“ napsal šéf se stále větším náskokem nejpopulárnější italské strany Liga Mattea Salvini, který byl “odstřelen” ostatními politickými stranami právě pro svou ochranářskou politiku. „My jsme připraveni. Čas je na naší straně. A nakonec zvítězíme.“

Není to pravda. Čas je na druhé straně barikády. Již dnes je pozdě. Tyto změny jsou nevratné. Je už v podstatě jedno, kdo zvítězí zítra, pozítří, nebo “nakonec”.


Brzy i u nás?

Česká republika přijde první na řadu, až se bude rozhodovat “o nás bez nás”. Maďarsko se uzavřelo (ploty), Polsko se přimklo ke Spojeným státům (základny). Zbývá Česká republika. “Ale vždyť – u nás žádní imigranti nejsou!”

Mezitím z Německa zaznívají stále hlasitější pobouřené hlasy, že jsou Evropské státy (míněno Česká republika) málo ochotné “dobrovolně přerozdělovat” imigranty. A mezi řádky: “Dotace? To se vám líbí, že? Ale pomoci Německu, nejhumánnějšímu státu světa, to ne.”

Tak se našel (před pár dny) bipas v podobě novely zákona “Strpění cizince” (německy Duldung), která by v případě přijetí znamenala, že žádné kvóty, žádná dobrovolnost není potřeba. Stačí, aby jakýkoli imigrant, nebo skupina, uměli psát a vyplnit formulář. Je třeba připomenout, že tato novela je z dílny ČSSD a lze ji chápat i jako vládní.

O novele azylového zákona (Strpění cizince) jsme psali ZDE:


Strpění imigranta (Duldung): Eurohujeři v parlamentu vylezli z děr. Kradl jsi? Znásilňoval? Vraždil? Snad nehoří… Tumáš formulář! Konec národních vlád. Hamáčkovy kvóty otevřou stavidla. Nová Evropa je tady.


Co s tím?

Možná nastal čas, že i České republice by se politika už měla přestat dělit na pravicovou a levicovou.

Možná i my již sklízíme plody hořké plody “post-demokracie”.

Třeba už nastal čas nechat promluvit prostý pud sebezáchovy – a konečně začít, pro začátek, pojmenovávat věci pravými jmény.


Děsivé video z Balkánské trasy: Imigranti pochodují krajinou a hulákají Alláh Akbar. Je jich čím dál víc. Bez výjimky jde o mladé muže v plné síle. Šílený příběh města na imigrantské trase, kde se z hostitelů stali hosté

Klíčová slova: imigrace  | Afrika
4007 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Autorasismus. Hnutí nenávisti vůči ZápaduNa západní frontě chaos. Proč se západní civilizace dostala do takových konců, které pozorujeme, proč nakonec pohrdá svými podstatnými výdobytky a snáší nedůstojné sebemrskačství?Vážení čtenáři, pomozte nám prosímZapomenutý rozhovor se sestrou Lucií Obrana státu bez funkční domobrany je nemyslitelná

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneRasismus je zpátky a sílí

Eurabia.cz

“Uprchlíci vám vydělají na důchody, vy xenofobové.” A realita? Přes 50% uprchlíku nepracuje!Český antiislám žije! Pomozte nám jej propagovat - nové propagační předměty

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

„11 cikánů pryč.“ Bohumín: Článek, ze kterého se zvednul kufr. A hnusné videoPorušení zákona? Piráti rozjeli kampaň na Prague Pride, kterou platili z vašich peněz
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění