ČSSD je dnes už jen stranou sluníčkářských škůdců, kteří škodí normálním lidem

Autor: Jiří Kohoutek | Publikováno: 26.10.2019 | Rubrika: Zamyšlení
cssd

V Praze se sejdou homosexuálové a jiné sexuální menšiny. Akci pořádá organizace ILGA-Europe ve spolupráci s českým spolkem Prague Pride a platformou PROUD. Letošní akci zahajuje ministr zahraničí Tomáš Petříček z ČSSD. Patrně očekává, že sociální demokraty už bude volit jen čtyřprocentní menšina. 🙂 ČSSD je dnes už jen stranou sluníčkářských škůdců, kteří škodí normálním lidem.

Ne, nemám nic proti homosexuálům, pokud se neproducírují po ulicích s holými zadky a nepožadují privilegia, která náleží jen a jen tradiční rodině muž-žena-děti. V dnešní společnosti homosexuálům nikdo nic špatného nedělá. Oni ale nepožadují toleranci – oni požadují od společnosti privilegia a obdiv. Název jejich pochodů "pride"-pýcha je tedy naprosto přesný.

U ČSSD je ale Petříčkova úloha už více než symptomatická. ČSSD se ze strany, která hájila práva pracujících a sociálně slabých, stala strana, která prosazuje sluníčkářské zlo jako islamizaci, genderismus, masovou imigraci, politickou korektnost, globalismus, likvidaci národní suverenity a tradičních hodnot.

Předseda Hamáček mluví o tom, jak je islám pro lidstvo důležitý a Jana Maláčová učí děti včetně chlapců, aby se hráli s panenkami nebílé barvy pleti… No fuj tajbl!

ČSSD má přímo ve svém programu podporu imigrace i multietnické a multikulturní společnosti. Sociální demokraté se též zasazují o politické sjednocení Evropy (tedy jinými slovy jeden evropský stát), globální vládnutí a nový světový řád.

„Nevyhnutelně se bude zvyšovat podíl příslušníků jiných národností žijících na našem území, a naopak čeští občané budou častěji žít v jiných zemích integrované Evropy…Příchod imigrantů může posilovat aktivní složku populace a zmírňovat tak očekávané negativní důsledky populačního vývoje…Součástí této podpory by měl být systém vzdělávání vedoucí nejen ke zlepšování jazykových znalostí obyvatelstva, ale zejména k pochopení a respektování jiných kultur i k výchově k životu v multikulturní a multietnické společnosti,“ píše se například v dlouhodobém programu ČSSD.

https://www.parlamentnilisty.cz/…/To-jste-mozna-ani-netusil…

Vidíme tedy, že ČSSD se ze strany, která hájí práva pracujících a sociálně slabých stala strana, která prosazuje sluníčkářské zlo jako islamizaci, genderismus, masovou imigraci, politickou korektnost, globalismus, likvidaci národní suverenity a tradičních hodnot.

My v SPD bráníme normální svět pro normální lidi. Braňte ho spolu s námi.

https://www.parlamentnilisty.cz/…/V-Praze-se-sejdou-zastupc…

Klíčová slova: ČSSD
999 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Celý svět v pavučině: Falešná hra sociálních sítí. Týká se úplně každého z vás. Cenzurují se již i prostá fakta. Dosáhne vůbec někdo na všemocné korporace? Petice za svobodu slova a nový alternativní webTurecko páchá válečné zločiny zcela v souladu s neveřejnou politikou USA a EUPodpořte prosím EUportal.czDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...Viktor Orbán prohlásil, že středoevropské národy by se měly semknout, aby zachovaly své křesťanské kořeny v době, kdy západní Evropa experimentuje s homosexualismem, přistěhovalectvím a ateismem

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Švédsko končí: Muslimské země zneužily azylovou a imigrační politiku pro expanzi islámuZločinné imigrantské sirotky testovat na věk a posílat domů! Le Penová

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Karel Gott pozval Havla domů... Dusné svědectví. A mnohem víceKandidát Wünsche bourá předsudky kavárny o SPD: Vyhodili ho z Kavčích hor, od té doby úspěšně podniká. A stejně chce czexit a varuje před kulturní revolucí
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění