Čaputová urazila vlastenecky cítiacich ľudí: “Národná hrdosť a patriotizmus sa budujú na nenávisti, izolácii a homofóbii”

Autor: odjinud | Publikováno: 28.10.2019 | Rubrika: Politika
NWO

Zuzana Čaputová v predvolebnej kampani tvrdila, že chce spájať. V praxi sa jej to však vôbec nedarí. Práve naopak. Jej vystúpenia spoločnosť často rozoštvávajú. Na pôde Globsecu v New Yorku najnovšie vyhlásila, že Národná hrdosť a patriotizmus sa budujú na nenávisti, izolácii a homofóbii.

Na snímke prezidentka SR Zuzana Čaputová počas vystúpenia na slávnostnom večierku inštitútu Globsec v New Yorku pri príležitosti jej návštevy v Spojených štátoch amerických (USA)

Prezidentka už síce odkázala, že Henrietu Hajtovú, ktorá sa vyjadrila nenávistne o Národnom pochode na život bude riešiť, keď príde na Slovensko, no kontriverzne zaznievajú aj jej vlastné výroky, ktorými urazila vlastencov počas vystúpenia na pôde Globsecu v New Yorku.

Vo svojom prejave Čaputová vyjadrila znepokojenie nad rastúcou polarizáciou a rozdelením vnútri spoločnosti aj medzi národmi, a tiež nad stratou dôvery v spoločnosti, ale aj transatlantickej komunite. Informoval o tom denník Pravda.

Európsku úniu v tejto súvislosti označila za „symbol všetkého, čo nám za totality chýbalo“.

Vyjadrila znepokojenie, že „niektoré hlasy vykresľujú liberálne hodnoty ako hrozbu našej spoločnosti“.

“Práva menšín sú vnímané ako ohrozenie našich kľúčových hodnôt, slušnosť sa považuje za slabosť”.

Následne sa prezidentka pustila do národne cítiacich ľudí: “Národná hrdosť a patriotizmus sa budujú na nenávisti, izolácii a homofóbii.

Takéto vyjadrenie prezidentky Čaputovej, ktorá ešte donedávna hlásala slušnosť, lásku, porozumenie a spájanie spoločnosti je neprijateľné. Podobne ako jej zamestnankyňa Henrieta Hajtová, aj Čaputová urazila istú názorovú skupinu ľudí.

Okrem vyvodenia zodpovednosti voči svojej zamestnankyni , teda prezidentke pribudlo ďalšie vyvodenie zodpovednosti, a to voči sebe.

Samuel Gdovin

 

Logo

Klíčová slova: nový světový řád
1099 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Žena v Belgii dostala 3 roky vězení za praštění jejího pronásledovatele z řad žadatelů o azyl dřevěnou tyčkouDlouhé pařáty George Sorose v USA i v ČR...Věra Jourová vyhrožuje státům, které se nechtějí podřídit diktátu BruseluPomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitVystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte fakta

euServer.cz

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?Levice opustila pracující třídu a přeběhla k migrantům, k LGBT a posedlostí Gretou, hořekují švédští komunisté

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaNulová tolerance pro vydírání ekoteroristů. U mne je tolerance vůči těmto šílencům na bodě nula. Ustupovat jim znamená jejich trestné činy legitimizovat

Eurabia.cz

RUSKO V ŠIRŠÍCH SOUVISLOSTECH - díl 1.Angličti úřednici se snaží utajit rozsah muslimského sexuálního zotročování bělošských dívek!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Cyril Svoboda vzpomíná, jak se stal lidovcem a co následovalo: Nad čím vším se zavřela voda Klausovou amnestií?Tady bude zle. Roman Šmucler o viru v Čechách
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění