reklama

Islamofobie je jedinou přirozenou reakcí lidí nemuslimského vyznání na četbu Koránu

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 12.12.2019 | Rubrika: Zamyšlení
Mohamed - karikatura

Islamofobie je jedinou přirozenou reakcí lidí nemuslimského vyznání na četbu Koránu, napsal Boris Johnson. Jen několik dní před teroristickým útokem v Británii narozeného islámského teroristy Usmana Khana, který v pátek na mostě London Bridge zabil nožem dva lidi a dalších pět zranil, britští muslimové obvinili premiéra Borise Johnsona z islamofobie. Přitom Johnson v tom, co řekl o islámu, měl naprostou pravdu. „Islamofobie je jedinou přirozenou reakcí lidí nemuslimského vyznání na četbu Koránu. Strach je přesně to, co má tato kniha vyvolávat…Pokud mohu soudit čistě na základě textu – tedy bez ohledu na to, co se káže v mešitách – je to to nejbrutálnější sektářské náboženství ze všech, zejména ve svém krutém přístupu k nevěřícím,“ napsal Johnson v roce 2005 pro The Spectator.

Kdyby britské úřady a britská politická reprezentace nepopírala pravdu o islámu, mohlo být daleko méně zmařených lidských životů… V naší zemi nesmíme připustit islamizaci, která zasáhla Velkou Británii a západní Evropu. Společně se ubráníme. ;-)

Johnson tehdy dále zpochybňoval loajalitu britských muslimů k zemi nebo naléhal, že si lidé musí uvědomit, že islám opravdu je problém. „Co se děje v těch mešitách a medresách? Kdy už jim někdo konečně ukáže, jak funguje 18. století, když zaspali ve středověku,“ tázal se Johnson.

Zakončení článku z roku 2005 mířilo k těm, kteří nyní kritizují Johnsona. „Je načase, abychom začali po Muslimské radě Velké Británie a všech kazatelích ve všech mešitách, ať už jde o extremisty či umírněné, vyžadovat, aby začali sami sebe více přizpůsobovat tomu, co považujeme za britské hodnoty. (...) muslimský klér by jako první vstřícné gesto mohl prohlásit, že zde není žádné nekonečné požehnání pro ty, co páchají sebevražedné bombové útoky, a že na nikoho potom nečeká 72 panen, že celá věc je pouze podvod, kterého se dopouštějí na lehce zmanipulovatelných lidech.“

Muslimské rada ve Velké Británii, která Johnsona kritizovala, například mezi lety 2001-2007 opakovaně vyjádřila neochotu účastnit se Mezinárodního vzpomínkového dnu připomínající oběti holocaustu…

Usman Khan, který v pátek na mostě London Bridge zabil nožem dva lidi a dalších pět zranil, je bývalý vězeň odsouzený za terorismus, který byl vloni podmínečně propuštěn na svobodu a měl elektronický náramek. K teroristickému útoku se později přihlásil Islámský stát. Khan byl v roce 2012 odsouzen spolu s dalšími extremisty za plánování bombových útoků. Soudce ho tehdy označil za „velmi nebezpečného džihádistu“. Khanova rodina pochází z Pákistánu, on sám se již narodil ve Velké Británii.

Už ve svých teenagerských letech byl spatřen, jak docházel do školy s fotkou vůdce teroristické al-Káidy Usámy bin Ládina na přebalu učebnice. Smál se útokům na Světové obchodní centrum v New Yorku z 11. září 2001. Vyfotili ho s vlajkou al-Káidy a už ve 14 letech kázal o islámském extremismu na ulicích Stoke…Hlásal také, že by Británie měla přijmout právo šaría, a stal se členem nejméně dvou zakázaných extremistických skupin. Policie z odposlechů zjistila, že plánoval sérii bombových útoků. Přesto ho v roce 2018 pustili na svobodu! Šílené!

Kdyby britské úřady a britská politická reprezentace nepopírala pravdu o islámu, mohlo být daleko méně zmařených lidských životů… V naší zemi nesmíme připustit islamizaci, která zasáhla Velkou Británii a západní Evropu. Společně se ubráníme. ;-)

https://www.lidovky.cz/…/johnson-celi-narceni-z-bagatelizac…

https://www.novinky.cz/…/terorista-z-londyna-do-skoly-nosil…

Na obrázku může být: 1 person, text

Klíčová slova: islám  | imigrace
969 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Evropská unie chce trestat Maďarsko, protože se postavilo proti neziskovkám George SoroseKdo byl tím nejhorším papežem v dějinách církve?Babiš i politici hnutí ANO podpořili imigranty. Jejich řeči o obraně národních zájmů jsou jen prázdná slovaLepší premiér? Politický eunuch Petr Fiala chce porazit Babiše aneb i čivavy mají své sny Média bojující za zájmy globalistů na nás hází špínu. Pomozte nám prosím

euServer.cz

Zelený úděl, Velký skok, kulturní revoluce a Zelení gardistéDalší kapitola v dlouholeté nevyhlášené válce mezi Izraelem a Íránem?

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostNATO: Zelený tank na baterky

Eurabia.cz

Měla to být akce pro děti za 400 000 EURO, ale nakonec zbylo dětem jen 30 000 a 370 000 sežrali aktivistiPočet imigrantů do Francie v roce 2019 zaznamenal další vzestup!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Soukup vyjasnil, jak to teď má s Havlem. A pozor: I se Zemanem!Pomatená Greta! Skončíme katastrofou. Ondřej Neff vytáhl 20 let starou předpověď. Mrazí z toho
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění