reklama

Drž hubu a běž zpátky do školy „bláznivá“ Greto, idiote, vzkazuje Clarkson z Top Gearu

Autor: odjinud | Publikováno: 7.12.2019 | Rubrika: ShortNews
ekonazi

Někdejší moderátor legendárního Top Gearu Jeremy Clarkson si vůči klimatické aktivistce Gretě Thunbergové nebere servítky. Přestože k ní mnozí vzhlížejí, Clarkson ji označil za nebezpečného blázna. 

„Je blázen a je nebezpečná a její idiotizmus může za bezesné noci mnoha malých dětí,“ řekl Clarkson. „Myslím, že by měla jít zpátky do školy a držet hubu,“ uvedl moderátor v pořadu.

Není to poprvé, co Clarkson útočí na Gretu. V rozhovoru pro The Independent z minulého týdne označil Gretu za „hloupou idiotku“.

„Je prakticky Ježíš. Ježíškovatá. Já si ale myslím, že je to divná Švédka se špatnou náladou. Nic se nedá dokázat plavbou přes oceán na jachtě poháněné dieselovým motorem a pak lhát o dieselovém motoru,“ uvedl.

Advertisement

 

End of break ads in 29s

You can close Ad in 4 s

Greta se 14. srpna vydala na plavbu z Anglie do New Yorku, kde vystoupila mimo jiné na klimatickém summitu OSN 23. září. Patnáctidenní plavbu zdolala na plachetnici Malizia II, která je vybavena solárními panely. Loď však měla i záložní dieselový motor.

Po svém turné po Spojených státech, kde obdržela Cenu velvyslankyně svědomí od Amnesty International, měla v plánu navštívit Konferenci OSN o změně klimatu, která se měla konat v Chile. Nicméně kvůli rozsáhlým protivládním demonstracím byla přesunuta do Madridu. Vzhledem k tomu, že plachetnice Malizia II mezitím doputovala zpět do Evropy, Greta musela hledat cestu, jak by se dostala přes Atlantik s minimální uhlíkovou stopou a aniž by nasedla do letadla.

„A viděli jste, jak jela do Chile na klimatickou konferenci, která se poté přesunula do Madridu? Doslova jsem se z toho p*sral smíchy,“ komentoval její strastiplnou cestu Clarkson.

„Je idiotka, protože vědci to vyřeší. Nikdo to nevyřeší tím, že kolem pobíhá a stávkuje a nechodí do školy, protože nenavštěvuje vědecké hodiny, takže je hloupá,“ míní moderátor.

Greta si ale nakonec poradila a v úterý dorazila z americké Virginie do Lisabonu spolu s posádkou katamaránu Vagabond.

Clarkson mezitím dlouhou dobu patřil ke klimatickým skeptikům a zpochybňoval změnu klimatu jako „sci-fi“. Kvůli tomu mu aktivisté před deseti lety pohodili koňský trus před jeho domem. Minulý měsíc ale Clarkson na globální oteplování změnil názor během natáčení pořadu v Kambodži. Zde si všiml vysychající řeky Mekong. Přesto si svůj negativní postoj ke Gretě zachoval.

Zdroj: snews.comindependent.co.uk

www.ac24.cz

1009 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Ministr zahraničí USA Pompeo: USA jsou připraveny "zaútočit na Rusko", jak to provedli s ÍránemVůbec nejde jenom o "vlaječky"... Jde o budoucnost Evropy, státy a národyPutin pronesl projev, který je možno hodnotit jako „lehký úder pod pás“ USA, které chtějí novou válku v ÍránuNěmecko se v Evropské unii znovu snaží protlačit kvóty na imigranty. Nyní je nenazývá „kvótami“, ale „spravedlivým podílem“V islamizované Francii jsou islámští fundamentalisté ze Súdské Arábie vítáni, a kritici islámu jsou trestáni

euServer.cz

Co chystá Putin? Zná dějiny... Jaroslav Bašta rozkrývá změny v RuskuKdyž na Kongresu ODS naslouchají choromyslní choromyslnému

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostMeghan nedokázala ustát ani sebemírnější kritiku médií, která ji už delší dobu nabádala k pokoře...

Eurabia.cz

Ministr školství zakázal hrát na školách azylové scénkyUž i na východě: Somálec v Budapešti znásilnil 25-letou!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Spisovatel Kimla: Minářova parta? Smrdutý plivník z pukavce. A jestli si tohle přečte Šabatová...„Toho bych se nerad dožil!“ Klaus ml. semlel Drahoše. Jde o důležitou věc. Brzdil i Kalousek
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění