Drž hubu a běž zpátky do školy „bláznivá“ Greto, idiote, vzkazuje Clarkson z Top Gearu

Autor: odjinud | Publikováno: 7.12.2019 | Rubrika: ShortNews
ekonazi

Někdejší moderátor legendárního Top Gearu Jeremy Clarkson si vůči klimatické aktivistce Gretě Thunbergové nebere servítky. Přestože k ní mnozí vzhlížejí, Clarkson ji označil za nebezpečného blázna. 

„Je blázen a je nebezpečná a její idiotizmus může za bezesné noci mnoha malých dětí,“ řekl Clarkson. „Myslím, že by měla jít zpátky do školy a držet hubu,“ uvedl moderátor v pořadu.

Není to poprvé, co Clarkson útočí na Gretu. V rozhovoru pro The Independent z minulého týdne označil Gretu za „hloupou idiotku“.

„Je prakticky Ježíš. Ježíškovatá. Já si ale myslím, že je to divná Švédka se špatnou náladou. Nic se nedá dokázat plavbou přes oceán na jachtě poháněné dieselovým motorem a pak lhát o dieselovém motoru,“ uvedl.

Advertisement

 

End of break ads in 29s

You can close Ad in 4 s

Greta se 14. srpna vydala na plavbu z Anglie do New Yorku, kde vystoupila mimo jiné na klimatickém summitu OSN 23. září. Patnáctidenní plavbu zdolala na plachetnici Malizia II, která je vybavena solárními panely. Loď však měla i záložní dieselový motor.

Po svém turné po Spojených státech, kde obdržela Cenu velvyslankyně svědomí od Amnesty International, měla v plánu navštívit Konferenci OSN o změně klimatu, která se měla konat v Chile. Nicméně kvůli rozsáhlým protivládním demonstracím byla přesunuta do Madridu. Vzhledem k tomu, že plachetnice Malizia II mezitím doputovala zpět do Evropy, Greta musela hledat cestu, jak by se dostala přes Atlantik s minimální uhlíkovou stopou a aniž by nasedla do letadla.

„A viděli jste, jak jela do Chile na klimatickou konferenci, která se poté přesunula do Madridu? Doslova jsem se z toho p*sral smíchy,“ komentoval její strastiplnou cestu Clarkson.

„Je idiotka, protože vědci to vyřeší. Nikdo to nevyřeší tím, že kolem pobíhá a stávkuje a nechodí do školy, protože nenavštěvuje vědecké hodiny, takže je hloupá,“ míní moderátor.

Greta si ale nakonec poradila a v úterý dorazila z americké Virginie do Lisabonu spolu s posádkou katamaránu Vagabond.

Clarkson mezitím dlouhou dobu patřil ke klimatickým skeptikům a zpochybňoval změnu klimatu jako „sci-fi“. Kvůli tomu mu aktivisté před deseti lety pohodili koňský trus před jeho domem. Minulý měsíc ale Clarkson na globální oteplování změnil názor během natáčení pořadu v Kambodži. Zde si všiml vysychající řeky Mekong. Přesto si svůj negativní postoj ke Gretě zachoval.

Zdroj: snews.comindependent.co.uk

www.ac24.cz

1186 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Celá Francie s výjimkou západu země je vystavena postupujícímu radikálnímu islámuEuroarmáda: Muslimští hrdlořezové poslaní na vlastní lidi? Nová bezpečnostní strategie EUMladý Klaus se mýlí. Není v současné situaci důležitější téma pro záchranu našeho tisíciletého státu a národů, které jsou jeho autentickým „politickým lidem“ – než opuštění potápějícího se Titaniku EU, dokud je ještě časVážení čtenáři, pomozte nám prosímMáme tady další důkaz toho, že takzvaný „boj proti rasismu“ sluníčkářů ve skutečnosti znamená jen rasismus naruby, tedy rasismus proti bělochům

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneRasismus je zpátky a sílí

Eurabia.cz

Imigranti požadují být uznáni za národnostní menšinyA nejzavilejší obhájkyní invaze muslimských uprchlíků do Evropy se stává Langšádlová z TOP 09

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Vypadněte z ČT! Václav Moravec ztratil nervy. Ruply mu jako nikdyNaši herci? Hrůza. Co leze z těch škol... Slavný Čech o umělcích
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění