Uvědomělé „neziskové“ děti brzy zastoupí před tabulí ideově závadné učitele. K čemu by měli naslouchat nějakému bílému heterosexuálnímu učiteli matematiky, který neklečí před Gretou Thunbergovou

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 12.12.2019 | Rubrika: Zamyšlení
hippies

JOSEF PROVAZNÍK zaznamenal odpor rodičů a radních v jedné brněnské čtvrti, kde si už nechtějí nechat dělat z dětí vypatlané bytosti bez mozků a pokládá to za důležitou inspiraci pro zbytek země

V Evropském parlamentu poučovala patnáctiletá autistka přítomné dospělé o nadcházející klimatické apokalypse. V regionálním španělském parlamentu zase zdejší zvolené zástupce poučovala osmiletá transsexuálka o diskriminaci všech asi padesáti „pohlaví“.

České dospělácké zabedněnce zase poučoval (zatím jen skrze média) dvanáctiletý mudrc o nesmyslnosti czexitu a příznivce odchodu České republiky z Evropské unie označoval za hlupáky. 

Děti jsou základ

Totalitní režimy zhusta a s oblibou zneužívaly pro šíření své zvrhlé propagandy děti. Stále aktuálnější George Orwell píše ve svých antiutopiích – inspirován příběhem Pavlíka Morozova, o uvědomělých usmrkancích, kteří udávají vlastní rodiče. Solženicyn v Souostroví Gulag vysvětluje, že dětské gangy si v gulagu počínaly mnohdy ještě nevybíravěji než ty dospělé. 

I takový Mao-Cetung vymyslel Čínskou kulturní revoluci především pro mládež, která si však počínala natolik zfanatizovaně a nelítostně, že vyděsila i jeho samotného a všeobecné běsnění nakonec sám zastavil. Ještě před tím, než se mu to s vypětím všech sil podařilo, však zemřely stovky tisíc lidí a další miliony se o svůj život musely obávat do poslední chvíle. Zjevně stojíme na prahu EUropské kulturní revoluce.

Čtěte ZDE: Maova kulturní revoluce na Západě: Opakuje se historie? Mládí vpřed! Každý den být více radikálním. Nepoučitelní končí u krveprolití. "Elfové" posuzují právo na existenci. Přijde kontrarevoluce?

Vstanou noví Pavkové

Vše nasvědčuje tomu, že současný politický a mediální mainstream se učil od těch nejlepších a poslal do první linie na barikády opět děti. Politické neziskovky se ze všech stran pravidelně slétávají jako supi na vzdělávací instituce a čekají na své mršiny. Zejména ve školách ve větších městech tak fungují desítky hrůzostrašných  projektů, které nemají s klasickou výukou a vzděláním nic společného. 

Za to mají mnoho společného s ideologiemi multikulturalismu, politické korektnosti, genderismu a klimatického šílenství. A když se proti těmto praktikám dovolí ohradit rodiče a na základě jejich nelibosti začnou jednat také demokraticky volení zástupci lidu, přispěchá neúspěšná tanečnice z České televize Nora Fridrichová. V pořadu 168 s goebbelsovskou urputností hájí do posledního dechu „právo“ politických neziskovek k indoktrinaci nejmenších. Jako stalo například tuto neděli v reportáži o základní škole v Brně-Bystrci, kde byly na základě hlasování radních politické neziskovky ze školy vykázány. 

To se ale nesmí tolerovat. Kam bychom to měli (Overtonova) okna? Vždyť je to krásné, jak nám přímo před očima vyrůstají noví následovníci bolševického udavače vlastních rodičů Pavlíka Morozova. Sotva si umějí zavazovat tkaničky, a již poučují tátu s mámou o škodlivosti CO2.  Brzy se začnou "přirozeně a jaksi samy od sebe" i na základních školách vytvářet dětské výbory, které budou určovat, kdo a jak bude učit. Zatím se tak děje „jen“ na školách z nějakého důvodu stále zvané „vysokými“. Okupační stávky, kádrování rektorů… Zatím je ještě neposílají do nápravných táborů, protože revoluce je ještě mladá. Ale brzy i ze školek povstanou noví revolucionáři. Vskutku nic nového – jen „inovovaného“ o moderní kulisy.

Voliči školkou povinní

Uvědomělé „neziskové“ děti brzy zastoupí před tabulí ideově závadné učitele. K čemu by měli naslouchat nějakému bílému heterosexuálnímu učiteli matematiky, který neklečí před Gretou Thunbergovou a páteční stávky za budoucnost chce nahradit nějakými hloupými rovnicemi? 

Ruku v ruce s tím jdou požadavky „progresivních“ politických stran na snížení věkové hranice pro volební právo dětem od šestnácti let. Čeští zelení volají po tomto kroku již od roku 2006, ale protože mezitím v podstatě zdechlim, převzal letos štafetu STAN – béčko TOP 09. Pokud oba nenásledují dostatečně rychle své předchůdce do politického hrobu, půjdou rychle dál. Když přece může osmiletý transsexuál poučovat komunální politiky přímo v parlamentu, proč by také nemohl volit? Existují ještě vůbec nějaké hranice, které při demontáži zbytků demokracie nelze překročit? 

Dnes již plnoletý nejmenovaný aktivista, který svého času zahlcoval v rámci své udavačské mánie veřejný prostor údajným bojem proti diskriminaci, možná připravuje s právníky Anny Šabatové a Člověka v tísni žalobu na Českou republiku, protože neumožňuje volit dětem v mateřské školce. Strašná diskriminace...

Čtěte ZDE: Západ se stává stalinistickou tyranií: Univerzitám i médiím v USA i Evropě vládnou maoisté. Svoboda slova jen pro toho, kdo s námi souhlasí. Bílý muž je vinen - protože je bílý muž. Soudy nejsou potřeba, my jsme soud!

Báječný nový svět neomezených možností 

Zdá se, že nic už není nemožné. Každý sebebizarnější „pokrokový nápad“ se může vzápětí stát realitou. Baječný nový svět neomezených možností se již zcela přestěhoval ze zaniklého Sovětského svazu do Bruselu a Berlína, aby byl v krátku i bez systému „povinných kvót“ na cokoli importován neziskovkami do Prahy. 

Neboť přece Mládí vpřed! Pro mladé je to novinka. Kdepak komunisté, ale ti praví nositelé moderních evropských hodnot, slušnosti a tolerance jim to vtlučou do vybílených dětských hlav. 

Ale ještě úplně nevyhráli. Boj o duši nejmladší generace zdaleka neskončil, jak ukazuje příklad z Brna-Bystrce. Stále (a navždy) ještě může David zvítězit nad Goliášem. Přejme tamním radním i rodičům, aby jejich vítězství nebylo jen dočasné. 

Nora sice toho na parketu moc neumí, ale tančit v prostředcích mediálních lynčů zbývajících normálních lidí ji naučili dobře. A tak předává své zkušenosti mladším soudruhům. Se svými dětmi ať si dělá, co chce. Ale ty naše, ať nechá na pokoji. 

Před pár dny si jakýsi záškodník v ČT dovolil pustit na druhém programu film podle Orwellovy antiutopie 1984. Možná by teď mohl zařadit ten „Jestli se rozzlobíme, budeme zlí“.

Protiproud.cz

Klíčová slova: nový světový řád  | neomarxismus
1560 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Voda je nás všech, ale musíme si ji paradoxně koupit zpětVážení čtenáři, pomozte nám prosímNová hrozba od Erdogana, varuje Petr Hampl. „Istanbul“ je k ničemu. Hrůzná čísla z Německa jako důkazČernoši se tedy podílejí na vraždách z 85%, ačkoli tvoří 13% populace. Mají vysoký podíl i v ostatních kategoriích trestných činůArabští imigranti už útočí i v naší zemi

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneIstanbulská pirueta Andreje Babiše

Eurabia.cz

Kterak realita naučila BISku housti: přešaltovává na TureckoVideo: V tureckém plážovém rezortu zmlátili top-modelku

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Film Havel? Předvolební agitka, zhnusil se senátní kandidát a bývalý rektor. Rozdrtil Istanbulskou smlouvu a popsal, jak vyhrožují dnešní neziskovkyPodpora pro Jakuba Železného z Reflexu: Prezident Svoboda skutečně zradil národ
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění