Kolonizace Prahy: Statisíce cizinců mění tvář metropole. Jde o Prolomení hradeb do celé země?

Autor: Pavel Kopecký | Publikováno: 16.12.2019 | Rubrika: Zamyšlení
hradcany

Praha se rychle mění. Označit ji za české město lze jen stěží. Stačí se chvilku zastavit třeba při východu z metra a zarazí vás, jak málo slyšíte češtinu. Turisty poznáte podle kufrů a foťáků. Ale my teď hovoříme o trvale usazených cizincích. Tato globalistická proměna v mezinárodní metropoli je patrná na první pohled a nevěstí nic dobrého.

Od konce srpna už máme „odčešťování“ Prahy černé na bílém a není to veselé čtení. 30 let od listopadu 1989 prošlo naše hlavní město zásadní proměnou.

Praha se mění

Data přinesla studie, kterou letos koncem léta zveřejnil Institut plánování a rozvoje Prahy (IPR). Podle tohoto materiálu je už každý sedmý obyvatel našeho hlavního města cizinec. Zarážející zjištění bylo přijato politiky, médii ale vlastně i veřejností s ledovým klidem. Podle těchto čísel žilo v Praze v roce 2018 přes 200 tisíc cizinců. Tvořili tak přes 16 procent Pražanů.

Studie konstatuje, že v metropoli žije více než třetina (35 procent) všech cizinců, kteří jsou usazeni v České republice. Pokud k takovýmto číslům dojde úřad závislý na bruselských a magistrátních penězích, je na místě se ptát, jaká jsou čísla skutečná. Není totiž vůbec jisté, že postihují realitu. Mnoho cizinců je zde načerno a ti se jistě žádných průzkumů neúčastní. Podle velmi konzervativních odhadů, pokud i oficiální čísla mluví o každém sedmém až šestém obyvateli Prahy jako o cizinci, je pravděpodobné, že skutečné číslo může být až o polovinu vyšší.

Opravdu si přejeme, aby se z Prahy stalo město cizinců? Mnozí jistě ano. Jako vstupní brána do zbytku země je podle levičáckých querill anonymizované velké město pro začátek odnárodnění zbytku státu zcela optimální. A právě toto je nezakrývaná strategie Bruselu.

Čtěte ZDE: Ohlédnutí za volbami: Proč Pražáci volí jako zfetovaní komedianti? Od Štěpána k Drahošovi. Když přestane fungovat mozek. Dá se to léčit? Dokud jsou koryta, budou i prasata. Dejte si pozor na tuhle duševní nákazu

Kalergiho "věštba"

Evropská unie, která se ze spolku národních států spolupracujících převážně v ekonomické oblasti (EHS) proměnila v centralizovaný superstát likvidující samostatnost historických zemí a národů, má "výměnu" obyvatelstva pomocí migrace jako jednu z hlavních součástí svého "říšského" programu. Do základů této organizace ji vložil, už jeden z otců zakladatelů Panevropské unie Mikuláš hrabě Coudenhove-Kalergi. Významná cena EU (dostala ji samozřejmě také kacléřka Merkelová) nese jeho jméno.

Připomeňme, co Kalergi kromě dalších šíleností říká ve spise Praktický idealismus. Již před mnoha desetiletími "prorokuje", že bude vytvořen Nový světový řád v čele se Spojenými státy americkými, přičemž prvním předstupněm k vytvoření světovlády se stane „integrace“ Evropy podle amerického vzoru. "Lid" budoucích Spojených států evropských však již nebude potomky původních národů starého kontinentu. „Člověk budoucí Evropy bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou.“ 

K tomu je nutno skoncovat s právem národů na sebeurčení a historické národy rozmělnit za použití etnických separatistických hnutí a masové imigrace. Nástrojem k tomu bude nekompromisně prosazovaná "ochrana menšin“, jejichž úkolem je rozložit většinovou společnost. Cílem je - pomocí ideologie multikulturalismu - vytvořit něco jako „rasismus naruby“. To postupně stvoří „kastu podřízených lidí“ schopných pracovat, ale neschopných pochopit hloubku souvislostí. Takový lid pak umožní vládu elit, které vytvoří onen Nový světový řád. Evropa zbavená tradic, historických souvislostí duchovních hodnot a vlastní kultury se promění v jakýsi další rozvojový svět. Je nutno přiznat, že tyto vize zakladatelů Panevropy (ve své době pokládané za sci-fi přitažené za vlasy) se dnes začínají hlavně v západní části kontinentu rychle naplňovat. 

Cizinci se aktivizují

Brusel už ví, že dokud se mu nepodaří zásadním způsobem změnit politické směřování v zemích V4 bude plánovaný tranzit statisíců imigrantů do střední a východní Evropy jen stěží proveditelný. Bruselská pátá kolona, ke které patří tzv. proevropské politické strany spolupracující s neziskovými organizacemi, vyvolává i přes mediální podporu, stále větší odpor domácího obyvatelstva. 

Poslední propadák Milionu chvilek, kdy se pod obřími „vlajkami EU“ za podpory prakticky všech médií hlavního proudu sešlo tento týden na Václaváku oproti očekávání podle policie už jen 40 tisíc (reálná účast byla ve skutečnosti ještě menší) nejzapálenějších aktivistů, ukazuje, že tudy cesta k pražskému Majdanu zřejmě nepovede. A to i přes účast mnoha cizinců. Významnou část hlavně mladých demonstrantů tvoří totiž právě cizinci verbovaní po pražských klubech. 

Mnozí z těchto dobrodruhů preferují Prahu kvůli levnému alkoholu, drogám a dalším radovánkám, které noční život v dnešní metropoli nabízí. To že mnozí demonstranti nesli tento týden anglické transparenty, je dostatečně vypovídající. V pražských ulicích je spíš typické než výjimečné potkat cizince s plackami s logem "chvilkových" přesýpacích hodin. Toto sorosovské společenství je totiž v pravém slova smyslu "internacionální" a multikulturní. Vlající tibetské vlajky na letenském pódiu, stejně jako ty ukrajinské v davu, ale především všudypřítomné modré hadry se žlutými pěticípými hvězdami (žádná vlajka ani hymna EU přitom oficiálně neexistuje) jen dokreslují ideologickou chudokrevnost těchto akcí.

Čtěte ZDE: MY a migrace: Skutečně k nám nikdo nemíří? Již teď máme fatální problém. Pohnutá historie v číslech. Praha městem cizinců? Nevíme, odkud jsou. Islám klepe na dveře. Co s tím?

Stačí se rozhlédnout 

Těžko odhadnout, kolik rodilých Pražáků se těchto akcí zúčastňuje. Kromě cizinců, kteří se postupně prosazují v našem hlavním městě je tu také obrovské množství „náplav“ ze všech koutů Čech, Moravy a Slezska. Většinu "aktivních" tvoří noví byrokraté pracující ve státních úřadech stejně jako v nadnárodních korporacích či neziskovkách, pro které je účast "kádrovou" poviností. A další pak středo a vysokoškolští studenti s mozky - až na výjimky potvrzující pravidlo - vymytými radikální liberálně levicovou propagandou. Tato nová "elita", která přichází do Prahy za kariérou, tvoří významnou součást již poněkud komicky demonstrujícího davu. 

Sociolog Petr Hampl ve své knize Prolomení hradeb tuto novou elitu nazývá novou aristokracií a charakterizuje ji následovně: „Příslušníci této elity se navzájem znají, studovali na stejných školách, chodí do stejných restaurací a mají podobné názory. Tráví dovolenou na stejných místech a mají tendenci sestěhovávat se do stejných čtvrtí. Nová aristokracie je absolutně mezinárodní. Jejich dorozumívacím jazykem je angličtina, její příslušníci se nehlásí k žádnému národu. Nikde nejsou doma, k žádné zemi nemají vztahy. Když vidíme výsledky práce třeba evropské byrokracie, máme tendenci si myslet, že tam pracují dementi. Ale kdež! V tom nejdůležitějším – získávání rozpočtů a posilování vlastní pozice – jsou velice úspěšní,“ uvádí Hampl. 

A právě tyto elity tvoří podstatnou část cizinců, kteří zvolna a bez většího zájmu veřejnosti kolonizují naše hlavní město. Až pojedete v metru, zkuste se výjimečně nedívat do mobilu, ale rozhlédnout se kolem sebe, kdo s vámi cestuje.

Možná budete překvapeni.

Protiproud.cz

Klíčová slova: imigrace
1795 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Voda je nás všech, ale musíme si ji paradoxně koupit zpětVážení čtenáři, pomozte nám prosímNová hrozba od Erdogana, varuje Petr Hampl. „Istanbul“ je k ničemu. Hrůzná čísla z Německa jako důkazČernoši se tedy podílejí na vraždách z 85%, ačkoli tvoří 13% populace. Mají vysoký podíl i v ostatních kategoriích trestných činůArabští imigranti už útočí i v naší zemi

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneIstanbulská pirueta Andreje Babiše

Eurabia.cz

Kterak realita naučila BISku housti: přešaltovává na TureckoVideo: V tureckém plážovém rezortu zmlátili top-modelku

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Film Havel? Předvolební agitka, zhnusil se senátní kandidát a bývalý rektor. Rozdrtil Istanbulskou smlouvu a popsal, jak vyhrožují dnešní neziskovkyPodpora pro Jakuba Železného z Reflexu: Prezident Svoboda skutečně zradil národ
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění