reklama

Hydra posvátného homosexualismu chce vidět krev. 15 roků vězení za spálení barevného hadru

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 7.1.2020 | Rubrika: Kulturní válka
travesti

Když prezident Václav Klaus vystoupil v létě před osmi lety se svým projevem v Melbourne a zmínil slovo „homosexualismus“, sklidil z řad liberálních novinářů, aktivistů a politiků bouři nevole. Shodou okolností to bylo jen pár dní před tím, než se v Praze poprvé uskutečnil tzv. Pochod hrdosti či špíše pýchy (Pride v angličtině znamená obojí). Fakticky však spíš pochod zvrhlosti a špatně skrývaných mindráků, od kterého se drží většina homosexuálů daleko.

 

Není vlajka jako vlajka

A právě Prague Pride je společně s bizarními požadavky LGBT aktivistů na manželství a adopci dětí nejviditelnějším projevem homosexualismu. Důsledky této ideologie jsou a ještě budou stejně děsivé, jako v případě jiných „ismů“. Nejenom komunismu, ale v současnosti především multikulturalismu a genderismu. 

Jedním z hmatatelných důsledků zhoubnosti ideologie homosexualismu je nepochybně aktuální rozsudek v Iowě, kde byl třicetiletý Adolfo Martinez odsouzen na 16 let do vězení, z toho na 15 let za spálení duhové vlajky, které byla pověšena na protestantském kostele. Byl to prý zločin z nenávisti, protože ji navíc ukradl. 

Kdo by si nevzpomněl na ukradenou standartu prezidenta republiky (a její zničení rozstříháním) jedním „pokrokovým“ spolkem. Svůj akt nenávisti vůči prezidentu vydával dokonce za umění – a naše rovněž pokrokové soudy to v podstatě jen vzaly na vědomí. A to šlo o útok na jeden z nejznámějších státních symbolů a vloupání se do prezidentského sídla. 

Čtěte ZDE: Geneze globálního rozvratu morálky a tradičních hodnot: Od sexuální revoluce k sodomii. Veřejná podpora sexuální zvrácenosti nezná mezí. Mravní prznění dítek na pořadu dne? Gayové obcují na ulici pod lucernou

Zničení hadru jako vražda

Nemluvě o tom, že duhový hadr ani žádnou oficiální vlajkou není. Pouze znakem úpadkové dekadence Západu, jenž všechny deviace propaguje a oslavuje, zatímco normalitu (normu stanoví většinové chování) – zvláště pokud jde o bělošskou heterosexuální většinu – pronásleduje či nanejvýš trpně toleruje. 

Právě tak ve Spojených státech, vzorové zemi liberální demokracie a pokrytecké autocenzury zvané kdo ví proč „politická korektnost“. Soud v Iowě se nijak netajil s tím, že Martinez dostal exemplární trest za vyjádření svých – údajně nenávistných – postojů k homosexualismu. Ostatně jenom v důsledku obludného tlaku této ideologie mohlo dojít k tak bizarnímu počinu, jakým je vyvěšení duhové vlajky na zeď svatostánku. 

Takto vysoký trest se obvykle uděluje za vraždy. Pro srovnání stačí dodat, že k 15 letům byl například letos v říjnu rakouským soudem odsouzen syrský migrant za zardoušení šestnáctileté dívky. Ústecký krajský soud potom poslal letos v květnu na 15 let do vězení jednatřicetiletou ženu za vraždu jejího novorozence. V roce 2005 byl k 15 letům odnětí svobody odsouzen v Jordánsku terorista Zarkáví atd. atd. atd.

Zóna bez LGBT

Od té doby jsme ale očividně pokročili. K tak absurdně vysokému trestu je možné odsoudit i za pouhý veřejně projevený názor, který nesouzní s mediálním a politickým mainstreamem. Stejně jako za přímý důsledek šílenství homosexualismu lze považovat nápis „Zóna bez LGBT“, který se před nedávnem objevil v jedné známé polské restauraci. Liberálové pochopitelně spustili hysterický kvikot a ti „nejnes(t)oudnější“ si dokonce dovolili srovnávat to s omezováním práv Židů za Hitlera. Asi nevědí, že v ČR má podle ústavího soudu hospodský právo vykázat ruského občana, pokud nepodepíše, že nesouhlasí s prezidentem Putinem.

Je přitom jasné, že za podobné (na rozdíl od nás v Polsku možná nestandardní) projevy „obrany majoritní společnosti“ jsou zodpovědní právě tito „liberálové“. Pokud by aktivistická menšina v rámci LGBT komunity neustále nezvyšovala své často přímo do nebe volající požadavky a nerozdělovala ve svých kampaních společnost (např. Jsme fér), nikdo by si homosexuálů nevšímal. Nápis „Zóna bez LGBT“ je nakonec rozhodně méně extrémistický, než požadavky příslušníků této komunity na manželství a adopci dětí. Už jenom proto, že pouze reaguje na zhoubné projevy ideologie homosexualismu, kterých jsme svědky v podstatě denně. 

Sexuální výchova pro děti 9 - 12 na kanadský způsob

Zatím jen mírné reakce na dramatické akce

Zachází to tak daleko, že nejmenovaná globální firma do své vánoční kampaně zahrne dva vášnivě se miliskujicí homosexuály. A aby bylo učiněno za dost i požadavkům multikulturalismu, tak jeden musí mít tmavší pleť. Ještě scházelo, aby ten druhý seděl na vozíčku. Dále stačí zmínit dva známé projevy "tolerance" LGBT komunity z poslední dekády.

V roce 2012 jeden pekař odmítl upéct svatební dort homosexuálům a ti jej zažalovali. Homosexuální módní návrháři Dolce a Gabbana se zase v roce 2015 postavili proti adopci dětí a stali se terčem šikany ze strany svých souputníků. I "sluníčkový" homosexuál Elton John vyzýval k bojkotu jejich produktů.

A takových extrémistických netolerantních projevů LGBT komunity stále přibývá. K tomu přičtěme vulgární exhibicionismus v podání již zmíněných provokativních Pochodů hrdosti a neustálé lži o diskriminaci. Jako by už bylo šťastně zapomenuto, že na Západě mívali v ústavách zaručena práva všichni lidé. Bez rozdílů sexuální orientace.

Jak se tedy divit, že si nějaká restaurace dá na dveře ceduli "Zóna bez LGBT". Čím víc bude homo menšina tlačit na pilu, tím víc se budou podobné záležitosti objevovat. Zákon akce a reakce. Ta bývala zatím spíše mírná.

Vůbec by nebylo divu, kdyby, po rozsudcích jako je ten „inspirující“ z Iowy, se „normální“ dosud mlčící většina začala brát za svá práva daleko ostřeji. Ve volebních střetech to již nejen ve Spojených státech dává poměrně jasně najevo.

Protiproud.cz

1041 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Donald Trump je prvým prezidentom, ktorý sa zúčastní Pochodu za život: Nikdy nás neunaví brániť nevinný život - ani doma, ani v zahraničíSoud poslal na psychiatrii migranta, který loni znásilnil nezletilou dívku v Lukavci. Podívejte se na reportáž TV Prima...Prázdné kostely i o nedělní mši: Jde o úpadek Církve po II. vatikánském koncilu. Zjevené Boží slovo a mravní zásady v prachu? Základ v rodinách a školách. Východisko z krize existuje!Kvůli klima-hysterii a boji proti CO2 se elektřina pro české spotřebitele může zvýšit nad rámec již současného zdražování navíc o 10 procentV Německu řádí středovýchodní imigrantské zločinecké klany. Do některých čtvrtí se policie odváží jít jen jako ozbrojené komando

euServer.cz

Kdo je dnes víc? Vláda a stát nebo ČT?V politice máme i Piráty. Lze klesnout ještě níž?

ePortal.cz

Evropský parlament je přesvědčen, že by všem Evropanům bez diskriminace mělo být přiznáno základní právo na na "pěkné počasí"...Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnost

Eurabia.cz

Zásadní střet se sluničkařskou mediální totalitou! Volby do Rady ČTFacebook přiznal cenzuru a boj proti šíření informací o TOM JEHOŽ JMÉNO NESMÍTE VYSLOVIT

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Po této Partii bude v koalici dusno. Schillerová měla sólo a v přímém přenosu před zraky veřejnosti potupila MaláčovouVlasovci, Koněv. Přepisování historie. Proboha, ať se vrátí do školy! Přímý účastník Pražského povstání účtuje se starosty Kolářem a Novotným
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění