Hydra posvátného homosexualismu chce vidět krev. 15 roků vězení za spálení barevného hadru

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 7.1.2020 | Rubrika: Kulturní válka
travesti

Když prezident Václav Klaus vystoupil v létě před osmi lety se svým projevem v Melbourne a zmínil slovo „homosexualismus“, sklidil z řad liberálních novinářů, aktivistů a politiků bouři nevole. Shodou okolností to bylo jen pár dní před tím, než se v Praze poprvé uskutečnil tzv. Pochod hrdosti či špíše pýchy (Pride v angličtině znamená obojí). Fakticky však spíš pochod zvrhlosti a špatně skrývaných mindráků, od kterého se drží většina homosexuálů daleko.

 

Není vlajka jako vlajka

A právě Prague Pride je společně s bizarními požadavky LGBT aktivistů na manželství a adopci dětí nejviditelnějším projevem homosexualismu. Důsledky této ideologie jsou a ještě budou stejně děsivé, jako v případě jiných „ismů“. Nejenom komunismu, ale v současnosti především multikulturalismu a genderismu. 

Jedním z hmatatelných důsledků zhoubnosti ideologie homosexualismu je nepochybně aktuální rozsudek v Iowě, kde byl třicetiletý Adolfo Martinez odsouzen na 16 let do vězení, z toho na 15 let za spálení duhové vlajky, které byla pověšena na protestantském kostele. Byl to prý zločin z nenávisti, protože ji navíc ukradl. 

Kdo by si nevzpomněl na ukradenou standartu prezidenta republiky (a její zničení rozstříháním) jedním „pokrokovým“ spolkem. Svůj akt nenávisti vůči prezidentu vydával dokonce za umění – a naše rovněž pokrokové soudy to v podstatě jen vzaly na vědomí. A to šlo o útok na jeden z nejznámějších státních symbolů a vloupání se do prezidentského sídla. 

Čtěte ZDE: Geneze globálního rozvratu morálky a tradičních hodnot: Od sexuální revoluce k sodomii. Veřejná podpora sexuální zvrácenosti nezná mezí. Mravní prznění dítek na pořadu dne? Gayové obcují na ulici pod lucernou

Zničení hadru jako vražda

Nemluvě o tom, že duhový hadr ani žádnou oficiální vlajkou není. Pouze znakem úpadkové dekadence Západu, jenž všechny deviace propaguje a oslavuje, zatímco normalitu (normu stanoví většinové chování) – zvláště pokud jde o bělošskou heterosexuální většinu – pronásleduje či nanejvýš trpně toleruje. 

Právě tak ve Spojených státech, vzorové zemi liberální demokracie a pokrytecké autocenzury zvané kdo ví proč „politická korektnost“. Soud v Iowě se nijak netajil s tím, že Martinez dostal exemplární trest za vyjádření svých – údajně nenávistných – postojů k homosexualismu. Ostatně jenom v důsledku obludného tlaku této ideologie mohlo dojít k tak bizarnímu počinu, jakým je vyvěšení duhové vlajky na zeď svatostánku. 

Takto vysoký trest se obvykle uděluje za vraždy. Pro srovnání stačí dodat, že k 15 letům byl například letos v říjnu rakouským soudem odsouzen syrský migrant za zardoušení šestnáctileté dívky. Ústecký krajský soud potom poslal letos v květnu na 15 let do vězení jednatřicetiletou ženu za vraždu jejího novorozence. V roce 2005 byl k 15 letům odnětí svobody odsouzen v Jordánsku terorista Zarkáví atd. atd. atd.

Zóna bez LGBT

Od té doby jsme ale očividně pokročili. K tak absurdně vysokému trestu je možné odsoudit i za pouhý veřejně projevený názor, který nesouzní s mediálním a politickým mainstreamem. Stejně jako za přímý důsledek šílenství homosexualismu lze považovat nápis „Zóna bez LGBT“, který se před nedávnem objevil v jedné známé polské restauraci. Liberálové pochopitelně spustili hysterický kvikot a ti „nejnes(t)oudnější“ si dokonce dovolili srovnávat to s omezováním práv Židů za Hitlera. Asi nevědí, že v ČR má podle ústavího soudu hospodský právo vykázat ruského občana, pokud nepodepíše, že nesouhlasí s prezidentem Putinem.

Je přitom jasné, že za podobné (na rozdíl od nás v Polsku možná nestandardní) projevy „obrany majoritní společnosti“ jsou zodpovědní právě tito „liberálové“. Pokud by aktivistická menšina v rámci LGBT komunity neustále nezvyšovala své často přímo do nebe volající požadavky a nerozdělovala ve svých kampaních společnost (např. Jsme fér), nikdo by si homosexuálů nevšímal. Nápis „Zóna bez LGBT“ je nakonec rozhodně méně extrémistický, než požadavky příslušníků této komunity na manželství a adopci dětí. Už jenom proto, že pouze reaguje na zhoubné projevy ideologie homosexualismu, kterých jsme svědky v podstatě denně. 

Sexuální výchova pro děti 9 - 12 na kanadský způsob

Zatím jen mírné reakce na dramatické akce

Zachází to tak daleko, že nejmenovaná globální firma do své vánoční kampaně zahrne dva vášnivě se miliskujicí homosexuály. A aby bylo učiněno za dost i požadavkům multikulturalismu, tak jeden musí mít tmavší pleť. Ještě scházelo, aby ten druhý seděl na vozíčku. Dále stačí zmínit dva známé projevy "tolerance" LGBT komunity z poslední dekády.

V roce 2012 jeden pekař odmítl upéct svatební dort homosexuálům a ti jej zažalovali. Homosexuální módní návrháři Dolce a Gabbana se zase v roce 2015 postavili proti adopci dětí a stali se terčem šikany ze strany svých souputníků. I "sluníčkový" homosexuál Elton John vyzýval k bojkotu jejich produktů.

A takových extrémistických netolerantních projevů LGBT komunity stále přibývá. K tomu přičtěme vulgární exhibicionismus v podání již zmíněných provokativních Pochodů hrdosti a neustálé lži o diskriminaci. Jako by už bylo šťastně zapomenuto, že na Západě mívali v ústavách zaručena práva všichni lidé. Bez rozdílů sexuální orientace.

Jak se tedy divit, že si nějaká restaurace dá na dveře ceduli "Zóna bez LGBT". Čím víc bude homo menšina tlačit na pilu, tím víc se budou podobné záležitosti objevovat. Zákon akce a reakce. Ta bývala zatím spíše mírná.

Vůbec by nebylo divu, kdyby, po rozsudcích jako je ten „inspirující“ z Iowy, se „normální“ dosud mlčící většina začala brát za svá práva daleko ostřeji. Ve volebních střetech to již nejen ve Spojených státech dává poměrně jasně najevo.

Protiproud.cz

1774 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Zapomenutý rozhovor se sestrou Lucií Obrana státu bez funkční domobrany je nemyslitelnáHořící kostely, zničené sochy: Útoky ze všech stran. Černý rasismus káže zničení "bílého" náboženství. Zbabělý klérus mlčí. I Francie v plamenech. Erdogan se chechtá. Budeme jen trpět a nebránit se?Vážení čtenáři, pomozte nám prosímEvropská unie: Covid-19 nepozastavuje právo uprchlíků na azyl

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneRasismus je zpátky a sílí

Eurabia.cz

Český antiislám žije! Pomozte nám jej propagovat - nové propagační předmětyUSA vyhlásily EU válku. Hospodářskou. Pompeo si jede koupit východňáry

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Lékař Rogozov: Stará dobrá Anglie se nenávratně propadá do historie! Demografická proměna společnosti přináší mešity, zahalené ženy na ulicích, odstraňování soch a zavádění rasových kvótExkurze do nitra komunistické strany. Těžce nemocný Kohlíček promluvil: Husák, Bil'ak, Štrougal, Jakeš, Ransdorf...
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění