reklama

Ve Stockholmu vyhazují důchodce z bytů, aby je mohli obsadit migranty

Autor: Paul Joseph Watson | Publikováno: 21.1.2020 | Rubrika: Politika
Vlajka - Švédsko

Všechny z bloku vystěhovali pod záminku, že mají záchod 5 cm pod míru.

Tucty důchodců byly na Stockholmském sídlišti nuceně vystěhovány ze svých bytů, když jim zrušili bydlení v celém bloku, jen aby ho pak zase otevřeli, tentokrát ale pro migranty, aby je jimi mohli nahradit.

Obyvatelům sídliště Dianagården oznámili, že budou muset ze svých bytů vypadnout, protože záchody v tomto bloku jsou o 5 cm menší, než jak nařizují předpisy.

Avšak jakmile těch 48 bytů vyprázdnili, hned je zase zaplnili nově příchozími migranty.

„Později bylo odhaleno, že to přestěhování do těchto prostor měli politici už předem naplánováno,“ hlásí Fria Tider.

V roce 2015 přijalo Švédsko více uprchlíků na hlavu, než jakákoliv země a přes zhoršující se problémy se sexuálními útoky, granátovými útoky a násilnou kriminalitou to nevypadá, že by jejich pokračující příliv někdo vážně omezoval.

Nedávný průzkum veřejného mínění zjistil, že proti masové migraci zaměřená strana Švédských demokratů se už ve Švédsku stala tou nejpopulárnější. Kdyby volby proběhly dnes, tak by Švédští demokraté získal 24,2% hlasů, čímž by porazili vládnoucí Sociální demokraty.

Bývalý ředitel výrobce náklaďáků Scania Leif Östling v říjnu varoval, že kvůli nekontrolované masové migraci směřuje Švédsko k občanské válce.

„Až dosud jsme nabrali zvenku příliš mnoho lidí. A jsme v tom. Ti, co přichází ze Středního východu a z Afriky, žijí ve společnosti, jakou jsme my opustili před skoro sto lety,“ řekl.

 

Klíčová slova: imigrace


1475 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Virus totálního blbství: USA se zničí samy. Učit se budete jen o islámu a černoších. Pryč s hnusnou evropskou rasistickou klasikou! Na sever Čech přichází stále více Romů ze Slovenska. Za stěhováním jsou hlavně výrazně vyšší sociální dávky a pro muže dostupná práce načernoPomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitNa co myslel Bugnini, když ničil katolickou mšiSnaha oslabit historickou vinu tehdejšího a donedávna jednoznačně vnímaného agresora, totiž Německa

euServer.cz

Podpora migrace na západě Evropy kvůli zjevné neochotě migrantů podrobit se omezením, zkomplikuje průběh epidemie. Co se stane, až následná hospodářská krize omezí jejich sociální podporu...Přežije EU pandemii?

ePortal.cz

Celonárodní karanténa je cestou do pekel. Apelujme i v této pozdní hodině na politiky, aby okamžitě otevřeli školy, obchody i restauraceKoronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

Eurabia.cz

Byla to ministryně za KDU-ČSL, kdo zrušil českou civilní obranu a proto jsme dnes bez ochranyKorona: Došlo na imigranstké čtvrti. "Tyranie menšiny"! Povolat armádu !

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Politickým neziskovkám už ani korunu! Padla výzva premiérovi. A je zde otevřený dopisUznávaný biolog burcuje: V přírodě není nic náhodného. Ani nynější koronavirus. Příroda se nebrání, ona útočí!
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění