Německý Silvestr se tradičně nesl ve znamení ochmatávaných domorodek, novinkou pár přizabitých policistů. Kdo by to ale řešil. Mladá generace je nadšená, neboť Říše slavně vstoupila do Klimatické dekády

Autor: Martin Konvička | Publikováno: 16.1.2020 | Rubrika: Zamyšlení
nazislam

Německý Silvestr se tradičně nesl ve znamení ochmatávaných domorodek, novinkou bylo pár přizabitých policistů. Kdo by to ale řešil. Mladá generace je nadšená, protože Říše slavně vstoupila do Klimatické dekády. Začaly se zavírat elektrárny (pro začátek jaderné, klimaticky neškodné, ale hledejte v šílenství logiku), plánuje se vytlačení automobilů z měst a takové zdanění prakticky všeho, že země upadne do bídy. Metafyzickým nepřítelem je oxid uhličitý (který v atmosféře vždy byl a bude - lze proti němu tudíž bojovat do nekonečna), konkrétním škůdcem pak ekosvině - to jest Němci starších generací. Čeká je osud německých Židů minulého století, to ale předbíhám, pár let je ještě vydechovat CO2 nechají.

Zatím se, potichu, připravuje nová migrační vlna. Bosenskéřecké a jistě i další lágry i improvizovaná tábořiště praskají ve švech a Turecko vojensky vlítlo do Libye - chalífa Erdogan potřebuje zintenzívnit přísun "Syřanů" ze subsaharské Afriky, k čemuž potřeboval, vedle egejsko-balkánské, uvolnit i libyjsko-italskou trasu.

Chřtán obludy

Klima-šílenství je gigantickým zastíracím manévrem pro další islamizační vlnu. Na komplotu se podílejí špičky EU (Timmermans a spol.), byznys hladový po netušeném bonanze "ekologických" státních zakázek (kdo vlastní akcie firem vyrábějících větrníky?) a lacino prodejní akademici (na vlně hysterie se vezou donedávna prestižní globální časopisy typu Lancet nebo Nature, ale i regionální příštipkáři, viz například zde).

Lze si též představit, že se celá věc svým strůjcům už v zárodku vymkla z rukou. Klima-byznys a akademická sféra se už teď děsí, jaké šílenství rozpoutali. Podobně se jistě děsili němečtí průmyslníci a "rasoví vědci", kteří umetli cestu nacistům. Jenže tehdy i dnes se děsili potichu, a to je k ničemu.

U nás mluví prezident o úspěšné zemi, což je asi krycí název pro to, že jsme nezešíleli. Premiér slibuje novou, státními zakázkami poháněnou prosperitu. Předseda senátu přiznal, že v zemi zmizela svoboda slova - jest tedy porušována Ústava, což ústavní činitel číslo dvě hodnotí povzdechnutím.

Můžeme sice doufat, že to vše je jen nátěr, pod níž se pracuje na přebudování energetických sítí, bezpečnostních dohodách s Maďarskem a Polskem či novém úkolování tajných služeb - nejspíš však doufáme marně. Tuzemská demokracie hypnotizovaně hledí do chřtánu Obludy, která se ji chystá pozřít.

Čtěte ZDE: Západ: Od komunismu k progresivní zkáze. Spadli jsme do maléru. Věční bojovníci studených válek. Globální "sametovka" je už nevratná? Kladivo na lidské hodnoty. Opět na osudové křižovatce

Proroctví

Možná ti chlapi tajně doufají, že to nebude tak horké a že nový nástup Zla nějak jako národ nějak ošvejkujeme. Hrubý omyl. Ani islám, který chce dobýt svět, ani zelený maoismus, který chce zničit svět, nejsou ti vymódění salónní kašpaři, kteří v Německu vládli v letech 1933 až 1945. Ti dnešní mají vyšší cíle.

Ve střetu zeleného šílenství a islámu samozřejmě zvítězí islám - kterému zelené šílenství umete cestu. Jak se to stane?

1. Ekošílenstvím zbídačená země nenaplní očekávání všech těch přišelců, kteří touží o vyhřívaných bazénech, rychlých autech a dostupném zboží - nikoli po ekologických programech a nevytápěných ubytovnách. Poroste agrese.

2. Novoněmci budou dál živeni dávkami, vydaněnými od Staroněmců. Poroste zášť na straně vydaněných a pocit nadřazenosti na straně živených.

3. Obecná paranoia, rozklad posledních ostrůvků stability typu rodiny či sousedského kolektivu, rezignace bezpečnostních složek na udržení pořádku (ti chlapi jsou již dnes lovnou zvěří!), to vše uvrhne společnost do totálního chaosu.

4. Jedinými ostrůvky bezpečí a stability se stanou společenství okolo mešit. Ty jsou již dnes prakticky všude; pro jejich členy neplatí a nebudou platit omezení klimatická, genderová či jiná; ti lidé jsou jako jediní v Německu ozbrojení a navzájem si zajišťují solidní sociální, ale i ekonomickou a informační síť.

5. Imámové mešit jsou rovněž jediní, kdo je schopen jakž-takž mírnit rozbroje mezi zdivočelými mladíky, a kdo aspoň trochu vidí do neprůhledných mezietnických vztahů (Arab - Turek - Kurd, atd. atp.).

6. Přijde den, kdy budou ochranu u mohamedánů hledat konzervativnější či "spořádanější" zbytky německé společnosti. Ochranu před "ekologickou" buzerací, dalšími genderovými nesmysly, zfanatizovanou mládeží, výtržnictvím, stále bizarnější legislativou. "Raději burku, než povinné vegetariánství a zákaz rodit děti", budou si říkat tatíci a mámy od rodin. Přijetí islámu (ať formou konverze, nebo formou spolupráce "za ochranu") se pro masy Němců stane východiskem.

Potom dá Erdogan pokyn svým lidem - už nyní kontroluje jednak na 2000 německých mešit, jednak "kádrové složení" migračních vln. Možná do Německa vstoupí nějaké jeho "mírové síly", možná se vytvoří milice z mohamedánů německých, možná si Německo s Tureckem vymyslí nějakou integraci … to je jedno.

Postupně bude přijata šária, začnou přípravy tažení na Východ.

A soudruh Timmermans, řádně odměněný, si konečně zlegalizuje svůj nezletilý harém.

Zdroj.

 

Klíčová slova: islám  | EU  | imigrace  | neomarxismus
1257 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Voda je nás všech, ale musíme si ji paradoxně koupit zpětVážení čtenáři, pomozte nám prosímNová hrozba od Erdogana, varuje Petr Hampl. „Istanbul“ je k ničemu. Hrůzná čísla z Německa jako důkazČernoši se tedy podílejí na vraždách z 85%, ačkoli tvoří 13% populace. Mají vysoký podíl i v ostatních kategoriích trestných činůArabští imigranti už útočí i v naší zemi

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneIstanbulská pirueta Andreje Babiše

Eurabia.cz

Okamura, Kobza a Foldyna pořádají 6.8.v 10:30 pochod k italskému velvyslanectví na podporu SalvinihoV Rakousku chtějí zrušit právo na azyl !

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Budou kvílet? Ombudsman Křeček odmítl popotahovat Babiše. Zeman rozhodl, tak není důvod15 tisíc hrubého. „Vyspělé firmy.“ Švihlíková varuje: Některé věci se už nemusí vrátit
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění