reklama

Německý Silvestr se tradičně nesl ve znamení ochmatávaných domorodek, novinkou pár přizabitých policistů. Kdo by to ale řešil. Mladá generace je nadšená, neboť Říše slavně vstoupila do Klimatické dekády

Autor: Martin Konvička | Publikováno: 16.1.2020 | Rubrika: Zamyšlení
nazislam

Německý Silvestr se tradičně nesl ve znamení ochmatávaných domorodek, novinkou bylo pár přizabitých policistů. Kdo by to ale řešil. Mladá generace je nadšená, protože Říše slavně vstoupila do Klimatické dekády. Začaly se zavírat elektrárny (pro začátek jaderné, klimaticky neškodné, ale hledejte v šílenství logiku), plánuje se vytlačení automobilů z měst a takové zdanění prakticky všeho, že země upadne do bídy. Metafyzickým nepřítelem je oxid uhličitý (který v atmosféře vždy byl a bude - lze proti němu tudíž bojovat do nekonečna), konkrétním škůdcem pak ekosvině - to jest Němci starších generací. Čeká je osud německých Židů minulého století, to ale předbíhám, pár let je ještě vydechovat CO2 nechají.

Zatím se, potichu, připravuje nová migrační vlna. Bosenskéřecké a jistě i další lágry i improvizovaná tábořiště praskají ve švech a Turecko vojensky vlítlo do Libye - chalífa Erdogan potřebuje zintenzívnit přísun "Syřanů" ze subsaharské Afriky, k čemuž potřeboval, vedle egejsko-balkánské, uvolnit i libyjsko-italskou trasu.

Chřtán obludy

Klima-šílenství je gigantickým zastíracím manévrem pro další islamizační vlnu. Na komplotu se podílejí špičky EU (Timmermans a spol.), byznys hladový po netušeném bonanze "ekologických" státních zakázek (kdo vlastní akcie firem vyrábějících větrníky?) a lacino prodejní akademici (na vlně hysterie se vezou donedávna prestižní globální časopisy typu Lancet nebo Nature, ale i regionální příštipkáři, viz například zde).

Lze si též představit, že se celá věc svým strůjcům už v zárodku vymkla z rukou. Klima-byznys a akademická sféra se už teď děsí, jaké šílenství rozpoutali. Podobně se jistě děsili němečtí průmyslníci a "rasoví vědci", kteří umetli cestu nacistům. Jenže tehdy i dnes se děsili potichu, a to je k ničemu.

U nás mluví prezident o úspěšné zemi, což je asi krycí název pro to, že jsme nezešíleli. Premiér slibuje novou, státními zakázkami poháněnou prosperitu. Předseda senátu přiznal, že v zemi zmizela svoboda slova - jest tedy porušována Ústava, což ústavní činitel číslo dvě hodnotí povzdechnutím.

Můžeme sice doufat, že to vše je jen nátěr, pod níž se pracuje na přebudování energetických sítí, bezpečnostních dohodách s Maďarskem a Polskem či novém úkolování tajných služeb - nejspíš však doufáme marně. Tuzemská demokracie hypnotizovaně hledí do chřtánu Obludy, která se ji chystá pozřít.

Čtěte ZDE: Západ: Od komunismu k progresivní zkáze. Spadli jsme do maléru. Věční bojovníci studených válek. Globální "sametovka" je už nevratná? Kladivo na lidské hodnoty. Opět na osudové křižovatce

Proroctví

Možná ti chlapi tajně doufají, že to nebude tak horké a že nový nástup Zla nějak jako národ nějak ošvejkujeme. Hrubý omyl. Ani islám, který chce dobýt svět, ani zelený maoismus, který chce zničit svět, nejsou ti vymódění salónní kašpaři, kteří v Německu vládli v letech 1933 až 1945. Ti dnešní mají vyšší cíle.

Ve střetu zeleného šílenství a islámu samozřejmě zvítězí islám - kterému zelené šílenství umete cestu. Jak se to stane?

1. Ekošílenstvím zbídačená země nenaplní očekávání všech těch přišelců, kteří touží o vyhřívaných bazénech, rychlých autech a dostupném zboží - nikoli po ekologických programech a nevytápěných ubytovnách. Poroste agrese.

2. Novoněmci budou dál živeni dávkami, vydaněnými od Staroněmců. Poroste zášť na straně vydaněných a pocit nadřazenosti na straně živených.

3. Obecná paranoia, rozklad posledních ostrůvků stability typu rodiny či sousedského kolektivu, rezignace bezpečnostních složek na udržení pořádku (ti chlapi jsou již dnes lovnou zvěří!), to vše uvrhne společnost do totálního chaosu.

4. Jedinými ostrůvky bezpečí a stability se stanou společenství okolo mešit. Ty jsou již dnes prakticky všude; pro jejich členy neplatí a nebudou platit omezení klimatická, genderová či jiná; ti lidé jsou jako jediní v Německu ozbrojení a navzájem si zajišťují solidní sociální, ale i ekonomickou a informační síť.

5. Imámové mešit jsou rovněž jediní, kdo je schopen jakž-takž mírnit rozbroje mezi zdivočelými mladíky, a kdo aspoň trochu vidí do neprůhledných mezietnických vztahů (Arab - Turek - Kurd, atd. atp.).

6. Přijde den, kdy budou ochranu u mohamedánů hledat konzervativnější či "spořádanější" zbytky německé společnosti. Ochranu před "ekologickou" buzerací, dalšími genderovými nesmysly, zfanatizovanou mládeží, výtržnictvím, stále bizarnější legislativou. "Raději burku, než povinné vegetariánství a zákaz rodit děti", budou si říkat tatíci a mámy od rodin. Přijetí islámu (ať formou konverze, nebo formou spolupráce "za ochranu") se pro masy Němců stane východiskem.

Potom dá Erdogan pokyn svým lidem - už nyní kontroluje jednak na 2000 německých mešit, jednak "kádrové složení" migračních vln. Možná do Německa vstoupí nějaké jeho "mírové síly", možná se vytvoří milice z mohamedánů německých, možná si Německo s Tureckem vymyslí nějakou integraci … to je jedno.

Postupně bude přijata šária, začnou přípravy tažení na Východ.

A soudruh Timmermans, řádně odměněný, si konečně zlegalizuje svůj nezletilý harém.

Zdroj.

 

Klíčová slova: islám  | EU  | imigrace  | neomarxismus
963 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Donald Trump je prvým prezidentom, ktorý sa zúčastní Pochodu za život: Nikdy nás neunaví brániť nevinný život - ani doma, ani v zahraničíSoud poslal na psychiatrii migranta, který loni znásilnil nezletilou dívku v Lukavci. Podívejte se na reportáž TV Prima...Prázdné kostely i o nedělní mši: Jde o úpadek Církve po II. vatikánském koncilu. Zjevené Boží slovo a mravní zásady v prachu? Základ v rodinách a školách. Východisko z krize existuje!Kvůli klima-hysterii a boji proti CO2 se elektřina pro české spotřebitele může zvýšit nad rámec již současného zdražování navíc o 10 procentV Německu řádí středovýchodní imigrantské zločinecké klany. Do některých čtvrtí se policie odváží jít jen jako ozbrojené komando

euServer.cz

Kdo je dnes víc? Vláda a stát nebo ČT?V politice máme i Piráty. Lze klesnout ještě níž?

ePortal.cz

Evropský parlament je přesvědčen, že by všem Evropanům bez diskriminace mělo být přiznáno základní právo na na "pěkné počasí"...Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnost

Eurabia.cz

Zásadní střet se sluničkařskou mediální totalitou! Volby do Rady ČTFacebook přiznal cenzuru a boj proti šíření informací o TOM JEHOŽ JMÉNO NESMÍTE VYSLOVIT

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Po této Partii bude v koalici dusno. Schillerová měla sólo a v přímém přenosu před zraky veřejnosti potupila MaláčovouVlasovci, Koněv. Přepisování historie. Proboha, ať se vrátí do školy! Přímý účastník Pražského povstání účtuje se starosty Kolářem a Novotným
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění