Útočník z řad somálských migrantů zavolal policii, neboť oběť jeho přepadení se mu ubránila nepřiměřeným násilím...

Autor: odjinud | Publikováno: 11.1.2020 | Rubrika: ShortNews
Šaria

Somálský migrant v Německu zavolal policii poté, co na Silvestra přepadl muže, avšak jeho oběť se bránila přehnaně aktivně.

Začalo to napadením na nádraží Gerandstetten ve městě Remshalden 11 mil od Stuttgartu, kde si 25letý Somálec kolem 14 h jen tak vybral k napadení nějakého chlápka, hlásí noviny Stuttgarte Nachrichten.

Podle vyšetřovatelů se oběť nejenže bránila, nýbrž proti Somálci přešla do zběsilého protiútoku skleněnou lahví, po němž bylo nutno migrantovi sešít tvář řadou stehů, měl vyražený zub a potrhaný jazyk.

Migrant po této potyčce zavolal policii a byl odvezen do místní nemocnice, aby mu ošetřili zranění. Ač policie říká, že zahájila vyšetřování tohoto Somálce za prvotní útok, tak tvrdí, že zahájila také vyšetřování oběti za její činy, aby určila, jak tento muž překročil zákony o přípustné sebeobraně.

Vyšetřovatelé říkají, že momentálně hledají svědky a dodali, že získali i videozáznam tohoto incidentu, který policisté zkoumají.

Od vrcholu migrační krize v roce 2015 po celé Evropě dramaticky narostly prodeje sebeobranných prostředků.

V Německu bylo za prvních deset měsíců roku 2018 vydáno 599 940 základních zbrojních pasů, které držitelům umožňují nosit plynové pistole, vzduchovky a pepřový sprej, v porovnání s jen 261 332 za celý rok 2014.

Jiné země, jako Itálie, dokonce provádí pokusy o liberalizaci zákonů o sebeobraně a o usnadnění přístupu občanů ke střelným zbraním.

Populistický vůdce Matteo Salvini po nástupu do vlády jako ministr vnitra loni protlačovat zákony o sebeobraně, které by italským domácnostem dovolovaly bránit proti vloupání sebe a svůj majetek, pokud by to bylo zapotřebí, střelnými zbraněmi.

Také Švédsko, které v roce 2015 nabralo velký podíl migrantů, zažilo loni nárůsty prodejů pepřových sprejů, kdy maloobchodní řetězec Kjell & Company tvrdí, že během léta 2019 mu prodeje vzrostly o 90 procent.

Thomas Lohnes/Getty ImagesCHRIS TOMLINSON

www.reformy.cz

Klíčová slova: právo  | kriminalita  | imigrace
1297 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Mezi mládeží do 16 let jsou teď v USA bílí menšinou, zjišťuje statistický úřad USAPanna Mária naliehavo varuje pred odpadlíctvomFacebook hrozí zrušením facebookové stránky Tomia Okamury, Radima Fialy i hnutí SPDChcete, aby imigranti a suníčkářská lůza rabovali i v našich městech? To je nehorázné. Evropský soudní dvůr rozhodl, že zákon, kterým si chce Maďarsko posvítit na politické neziskovky financované ze zahraničí a chce docílit toho, aby byly transparentní, je diskriminační…

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ePortal.cz

Překlad slíbené rezoluce vůči autorce Harryho Pottera. Stojí za přečtení, věřte mi. Atmosféra jako ze starých padesátýchSluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne

Eurabia.cz

Bordel: Na státní svátek země Francouzi rádi zapalují auta a páchají násilnostiTurecko veřejně deklaruje snahu vojensky obsadit Kypr, Řecko, Bulharsko a další země

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

Lidé, s koronavirem je to jinak! Český lékař boří internet. VIDEO proti zdi„ČT se vydováděla! Lhali, jako když tiskne.“ Svobodná Vitásková se bude bránit
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění