reklama

Útočník z řad somálských migrantů zavolal policii, neboť oběť jeho přepadení se mu ubránila nepřiměřeným násilím...

Autor: odjinud | Publikováno: 11.1.2020 | Rubrika: ShortNews
Šaria

Somálský migrant v Německu zavolal policii poté, co na Silvestra přepadl muže, avšak jeho oběť se bránila přehnaně aktivně.

Začalo to napadením na nádraží Gerandstetten ve městě Remshalden 11 mil od Stuttgartu, kde si 25letý Somálec kolem 14 h jen tak vybral k napadení nějakého chlápka, hlásí noviny Stuttgarte Nachrichten.

Podle vyšetřovatelů se oběť nejenže bránila, nýbrž proti Somálci přešla do zběsilého protiútoku skleněnou lahví, po němž bylo nutno migrantovi sešít tvář řadou stehů, měl vyražený zub a potrhaný jazyk.

Migrant po této potyčce zavolal policii a byl odvezen do místní nemocnice, aby mu ošetřili zranění. Ač policie říká, že zahájila vyšetřování tohoto Somálce za prvotní útok, tak tvrdí, že zahájila také vyšetřování oběti za její činy, aby určila, jak tento muž překročil zákony o přípustné sebeobraně.

Vyšetřovatelé říkají, že momentálně hledají svědky a dodali, že získali i videozáznam tohoto incidentu, který policisté zkoumají.

Od vrcholu migrační krize v roce 2015 po celé Evropě dramaticky narostly prodeje sebeobranných prostředků.

V Německu bylo za prvních deset měsíců roku 2018 vydáno 599 940 základních zbrojních pasů, které držitelům umožňují nosit plynové pistole, vzduchovky a pepřový sprej, v porovnání s jen 261 332 za celý rok 2014.

Jiné země, jako Itálie, dokonce provádí pokusy o liberalizaci zákonů o sebeobraně a o usnadnění přístupu občanů ke střelným zbraním.

Populistický vůdce Matteo Salvini po nástupu do vlády jako ministr vnitra loni protlačovat zákony o sebeobraně, které by italským domácnostem dovolovaly bránit proti vloupání sebe a svůj majetek, pokud by to bylo zapotřebí, střelnými zbraněmi.

Také Švédsko, které v roce 2015 nabralo velký podíl migrantů, zažilo loni nárůsty prodejů pepřových sprejů, kdy maloobchodní řetězec Kjell & Company tvrdí, že během léta 2019 mu prodeje vzrostly o 90 procent.

Thomas Lohnes/Getty ImagesCHRIS TOMLINSON

www.reformy.cz

Klíčová slova: právo  | kriminalita  | imigrace
1035 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Donald Trump je prvým prezidentom, ktorý sa zúčastní Pochodu za život: Nikdy nás neunaví brániť nevinný život - ani doma, ani v zahraničíSoud poslal na psychiatrii migranta, který loni znásilnil nezletilou dívku v Lukavci. Podívejte se na reportáž TV Prima...Prázdné kostely i o nedělní mši: Jde o úpadek Církve po II. vatikánském koncilu. Zjevené Boží slovo a mravní zásady v prachu? Základ v rodinách a školách. Východisko z krize existuje!Kvůli klima-hysterii a boji proti CO2 se elektřina pro české spotřebitele může zvýšit nad rámec již současného zdražování navíc o 10 procentV Německu řádí středovýchodní imigrantské zločinecké klany. Do některých čtvrtí se policie odváží jít jen jako ozbrojené komando

euServer.cz

Kdo je dnes víc? Vláda a stát nebo ČT?V politice máme i Piráty. Lze klesnout ještě níž?

ePortal.cz

Evropský parlament je přesvědčen, že by všem Evropanům bez diskriminace mělo být přiznáno základní právo na na "pěkné počasí"...Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnost

Eurabia.cz

Zásadní střet se sluničkařskou mediální totalitou! Volby do Rady ČTFacebook přiznal cenzuru a boj proti šíření informací o TOM JEHOŽ JMÉNO NESMÍTE VYSLOVIT

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Po této Partii bude v koalici dusno. Schillerová měla sólo a v přímém přenosu před zraky veřejnosti potupila MaláčovouVlasovci, Koněv. Přepisování historie. Proboha, ať se vrátí do školy! Přímý účastník Pražského povstání účtuje se starosty Kolářem a Novotným
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění