Eurabia: Eurostředomořský projekt se stává Středomořskou unií

Autor: Redakce | Publikováno: 18.3.2008 | Rubrika: Islám
EUStan

Žádost k Irům: Pro původ Evropy a tvých dětí “Zastav tuto zradu, než se stane katastrofou.“ EU nemůže realizovat tuto Středomořskou unii pod zákonem šária, pokud zablokuješ Lisabonskou smlouvu. 

Der Spiegel online uveřejňuje 4. března 2008: "Sarkozyho částečná Středomořská unie zahrnuje všech 27 zemí EU a zemí západního Balkánu a eurostředomořských vlád a jejich partnerů: Mauretanii, Maroka, Alžírska, Tuniska, (Libye se připravuje), Egypta, Palestinské autonomie, Izraele, Jordánska, Libanonu, Sýrie a Turecka.

Eurostředomořská společná obchodní dohoda měla být uvedena v akci v roce 2010 podle Eurostředomořské deklarace v Barceloně, ale Merkelová a Sarkozy se dohodli u příležitosti otevření výstavy Cebit v Hanoveru, že detaily Eurostředomořské dohody budou diskutovány na březnovém summitu EU.

A potom u příležitosti EU summitu v Paříži 13.-14. července 2008 bude Středomořská unie ustavena." 

Merkelová až dosud byla proti plánům Sarkozyho. Teď Spiegel Online oznamuje, že Merkelová protlačila svou vůli! To znamená, že všem zemím EU je dovoleno účastnit se tohoto jeden-svět-projektu

Tato zrada nepřichází jako překvapení. 

Sarkozy navštívil 22. října 2007 Maroko. Král Mohamed VI. po něm požaduje těsnější vztahy s Evropou. Sarkozy slibuje pracovat na tomto vztahu v průběhu předsednictví EU, které bude Francie mít v druhé polovině roku 2008. 

Potřesením ruky s Mohamedem VI. prodal prezident Sarkozy evropskou identitu, evropskou kulturu a křesťanství islámu a šárii přijetím Středomořské unie 27 státy EU. To, na čem se tato Unie dohodne, zaplatíme všichni z nás a EU čtyřmi svobodami, jak EU slíbila Eurostředomořským partnerům 2.-3. prosince 2003 v Neapoli. Státy EU se poddávají Arabům. 

Ve své řeči Sarkozy Marockému králi říká: 

"Chci říci, že přijde čas, kdy dáme všechnu svou energii a srdce do budování Středomořské unie, protože tato část je absolutně podstatná pro světovou rovnováhu.

Protože budoucnost Evropy - neváhám říci – je na Jihu. Ukázat záda Středomoří, Evropa by si vykopala příkop nejen od intelektuálních, morálních a duchovních zdrojů, ale také od budoucnosti, protože jen ve Středomoří může Evropa zabezpečit bezpečnost, kterou může dobýt v podnětu, daném jí jejími zakládajícími otci. Zatímco budoucnost Evropy je na Jihu, budoucnost Afriky je na Severu. Volání všech těch, kteří se mohou připojit k Středomořské unii, protože tato bude klíčovým místem Eurafriky, velkého snu schopného uchvátit svět. Budujme společnou budoucnost. (…) 

Budeme budovat Středomořskou unii, jako byla budována Evropa

Středomořská unie pravděpodobně nakonec nebude připomínat Evropskou unii, ale to, co z toho ke konci vzejde, bude také originální a unikátní. Odvážné, nebojácné odloučení se od minulosti (...) středomořské obyvatelstvo se nakonec rozhodne pro převzetí kontroly nad svým osudem a sami budou psát svou budoucnost (...) společně převezmou odpovědnost, ukují solidaritu, kterou jim ukládá jejich dlouhá historie a geografie.

Nikdo nebude více rozhodovat místo nás. Tak jako Evropa začala s uhlím a ocelí a atomovou energii, Středomořská unie začne udržitelným rozvojem, energii, transportem a vodou. Nejnaléhavější věci Středomořské unie ze začátku budou zahrnovat kulturu, vzdělání, zdraví a lidský kapitál. 

Pro Francii neznamená Středomořská unie opustit místo existujících iniciativ a projektů, ale dát jim čerstvý popud, nový život

Znamená to popohnat vše k jednotnému cíli, sjednotit každou myšlenku, všechny energie a všechny zdroje, ve jménu našich dětí, kteří jednoho dne budou chtít vidět výsledek toho, co jsme udělali. Vyzývám všechny hlavy států a vlád Středomořského rámce ke schůzce ve Francii v červnu 2008 a k položení základů politické, kulturní unie založené na striktním principu rovnoprávnosti mezi národy, majícími hranice na stejném regionu stejného moře: Středomořské unie. 

Vyzývám všechny státy, které nesousedí se Středomořím, ale mají zájem na tom, co se děje. Pro Francii je Středomořská unie docela rozdílná od Euro-středomořského projektu, tento nebude budován na úkor Afriky nebo Evropy. Bude budován s nimi, s Evropou a s Afrikou. Navrhuji, že ze samého začátku bude Evropská komise plně zainteresovaná v práci Středomořské unie, bude se účastnit všeho, co se děje a jejich vztah bude partnerstvím. Jejich akce bude doplňovat jednu druhou, postupně vytvoří společné osudové určení. 

Francie si to žádá. Maroko si to vyžaduje. A cítím ve svém srdci, že všichni Středomořané chtějí tuto Unii." 

Další dhimmi, Evropská investiční banka, má už připravený plán, který znamená, že chudé arabské země mohou mít naše peníze k dispozici na rozvoj šárie:

Vicepresident EIB Filip de Fontaine Vive prohlásil 29. února 2008: „Země na dvou březích budou sedět u jednoho stolu a společně rozhodovat. Každá z nich bude mít stejnou pravomoc, stejné možnosti, všichni budou mít zaměstnance, kteří budou plnou pracovní dobu spravovat kapitál na rozvoj a ekonomický růst regionu.“ 

Evropská investiční banka je připravená ovládat úspory 23 zemí středomořského pobřeží. Oznámil to vicepresidentem EIB Filip de Fontaine Vive, který je ve vedení úseku pro Euro-Středomořské investice a konsorcium (FEMIP), finančním instrumentu vytvořeném v roce 2002 pro podporu ekonomického rozvoje zemí - partnerů EU ve Středomoří. "Moment politického rozhodnutí je učiněn a EU žádá EIB uvést do chodu Banku pro Středomoří. V několika málo měsících otevřeme nový institut," dodal vicepresident.

Je potřeba, aby politici učinili historické rozhodnutí utvořit jednotku, kterou de Fontain Vive definoval jako „přirozený vývoj Barcelonského procesu“.

Není podstatné, zda bude nazývaná bankou, agenturou nebo institutem, vysvětlil. Podstatná věc prý je, aby to pracovalo jako EIB.“ Nebude to více EU, kdo bude navrhovat a uskutečňovat myšlenky pro Středomoří, ale Středomoří samo bude klíčovou figurou a promotérem s tím samým významem na mezinárodní scéně, jaký mají ostatní geopolitické oblasti. 

http://euro-med.dk/?p=565 

z angličtiny pro Eurabia.cz přeložil Milton Douglas

www.eurabia.cz

5714 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Je třeba, aby nyní promluvil Putin – a to ještě dříve, než promluví děla. A to proto, že je jen malá naděje na to, že se Rusko bude moci budoucímu střetu vyhnout. Jinak hrozí ArmageddonTakovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidíTragédie antických rozměrů: Lidový vůdce Salvini zradou odstaven od moci. Conteho vláda dosazena z Bruselu. Přístavy se migrantům opět otevírají. Kdy italský kotel vybuchne?Papežova apostaze? Odpor vůči Františkově snaze zničit Církev a její nauku podřídit marxismus, environmentalismu, genderismu a dalším zhoubným ateistickým naukám dneška, rosteKauza brutálně zavražděného saúdského opozičního novináře Džamála Chášukdžího, jasně ukazuje dvojí metr a pokrytectví sluníčkářů a západních velmocí

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismus

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Profesor od Zelených varoval: Na zemi je moc lidí. Moc skleníkového plynu, omezte hovězí maso. A stavte větrníkyEmir Kusturica potrestán za medaili od Zemana? Na FAMU, kterou proslavil, se prý chystá velká akce progresivních levičáků
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění