Schwarzenberg aneb rezignace před násilím muslimů dorazila ve velkém stylu i k nám

Autor: Viktor Svoboda | Publikováno: 1.4.2008 | Rubrika: Islám
Mohamed - karikatura

Když byly v Brně vylepeny plakáty Mohameda s bombou v turbanu a sloganem "svoboda není zadarmo", ministr zahraničí Schwarzenberg vyhlásil v oficiálním vládním prohlášení bezpodmínečnou kapitulaci před násilnými a barbarskými "protesty" (čti: projevy nenávisti) muslimů vůči těmto obrázkům. Zároveň vyjádřil svojí úctu k zakladateli nejnásilnějšího náboženství na světě tím, že ho nazval "prorokem Mohamedem", a dále se jednoznačně postavil proti principu svobody slova. Nešlo jen o jeho osobní postoj, ale také o oficiální stanovisko jeho ministerstva, a tudíž o postoj vlády.

Jinými slovy ukázal, že nehodlá hájit svobody a zájmy svých voličů, a sklání se před primitivním násilím organizovaným radikálními imámy během pátečních modliteb v mešitách po celém islámském světě, a sehrávaným před objektivy kamer západních médií.

Stačilo jen několik dní, a ke Schwarzenbergovi se přidává i ministerstvo vnitra vedené ODS, a ČSSD nezůstává ani o krok pozadu.

Jak nás ve svém obvyklém stylu s hřbetem ohnutým směrem k muslimům a politické korektnosti informují ČTK a další média, nacionalistická Národní strana nabídla Wildersovi, že bude jeho film hostovat na svém zahraničním serveru. Předpokládám, že tak reagují na skutečnost, že firma Network Solutions, které Wilders zaplatil za provoz svých stránek, je stáhla z internetu kvůli stížnostem na jejich obsah, a přidala se tak k dlouhému seznamu zbabělců figurujících v této kauze. Jediným obsahem stránek byl obrázek oznamující budoucí zveřejnění filmu, který ještě nikdo neviděl (a hádám, že se v následujících dnech ukáže, že ani neuvidí).

Langer označil nabídku nacionalistů za "nesmyslný krok hrstky hlupáků". Předseda bezpečnostní komise ČSSD Jeroným Tejc a exministr vnitra za ČSSD František Bublan odsoudili jejich nabídku jako "nezodpovědnou". Praktikování práva na svobodu projevu považují za "bezpečnostní riziko pro občany České republiky", a místo toho, aby jejich svobody nekompromisně obhajovali před nenávistnými reakcemi muslimů, byli by zjevně raději, kdyby se Wilders, nacionalisté a my všichni v tichosti podřídili. Podřízení se, to je konec konců i překlad slova "islám" do češtiny.

Bublan je člověk, který se před dvěma roky ztrapnil v hlavním vysílacím čase TV Prima, když vyhrožoval stránkám Islám Info kvůli soutěži Nakresli si svého Mohameda, zatímco si s českými muslimy "vyměňoval názory". Je třeba doplnit, že Bublan je také žákem nedávno zemřelého předsedy Ústředí muslimských obcí Mohameda Ali Šilhavého, který vydal knihu, ve které obhajoval neslučitelnost islámu se sekulárním státem. Předpokládám, že v něčem takovém Bublan ani Langer žádné bezpečnostní riziko pro občany České republiky nevidí. (Po smrti Šilhavého vypuklo to, co je pro muslimská společenství tak typické: boj o moc, alespoň nás takto informuje bojovník proti všem a "užitečný idiot" islámu Lukáš Lhoťan.

Když už tito šašci hovoří o zodpovědnosti a bezpečnostních rizicích, dejme k dobru, že Langer je člověk, který zastavil vznik českého protiteroristického centra. Nutno ovšem říci, že paralýza a dezorganizace českých rozvědek a kontrarozvědek pomocí "restrukturalizací" a podobných prostředků není zásluhou pouze tohoto muže, procvičují se v ní pravidelně všechny vlády a strany.

Takže pánové, jdu otestovat své právo na svobodu projevu a napsat Wildersovi další oficiální nabídku hostování jeho kritického filmu. Pokud se nechcete jen veřejně ztrapňovat po Bublanově vzoru, a skutečně si jako Schwarzenberg myslíte, že nejde o svobodu projevu, ale o trestný čin, nebo si jako Langer a Bublan myslíte, že jde o bezpečností riziko pro občany České republiky, máte zde případ, do kterého se můžete s vervou pustit, a možná i dosáhnout nějakých výsledků. Úvahu nad tím, jaké budou, ponechávám na vaší inteligenci nebo hlouposti.

Bát se mě ale nemusíte, hlavu vám neuříznu.

www.eurabia.cz

4659 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Amerika se bez nepřítele obejít nemůže. Nepřítel je totiž to, co vlévá peníze do největšího amerického průmyslu, jímž je průmysl zbrojařskýVe Španělsku letos narostly ilegální vstupy afrických migrantů o 700 %Evropská komise veřejně vyhlásila válku evropským zemědělcům: Jak zlikvidovat zbytky evropské výroby a vše dovážetBez Vás nepřežijeme...Nic takového se zatím ještě nestalo, Čína investuje přes bilion $ do nového plánu na technické předběhnutí USA

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní války

Eurabia.cz

Noví zahraniční pracovníci? Romové se vracejí před koronou do ČRTurecký velvyslanec: Ramadán lepší Vánoc!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Je to tady: Nad Kavčími horami sa blýská, hromy divo bijú. Do Rady ČT míří Xaver. A nejde tam sámKauza Koněv: Kláru Samkovou udal starosta Kolář. A ta už ví...
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění