Veřejně prospěšní homosexualisté

Autor: Redakce | Publikováno: 30.4.2008 | Rubrika: ShortNews
Homosexuálové

Naschvál homoagitátorů

Každý se nějak živí. Například pan Robert Biedroń z Polska se chtěl chytit v politice, tak se dal dohromady s pohrobky Jaruzelského a v r. 2005 kandidoval za ně do Sejmu ve Varšavě. S programem svobody pro homosexuálně obcující. Dostal sotva tisíc sedm set hlasů.

Pan Biedroń je velký polský bojovník HOMINTERNY. Vyznamenal se například propagační akcí za vyřazení homosexuálně obcujících z kategorie těch lidí, kteří nemohou darovat krev. To je panečku útisk! Jistě bude brzy novelizována Charta základních práv a svobod tak, aby na předním místě stvrzovala právo každého euroobčana vybrat si pro transfúzi třeba krev s HIV.

Před sedmi lety spoluzakládal Kampaň proti homofobii a dnes je něco přes rok jejím předsedou.

Nyní Kampaň vybídla Poláky, aby využili možnost asignovat jedno procento ze svých odváděných daní - pro veřejně prospěšné subjekty.

Na co by přispěli?

Tak třeba vratislavská pobočka Kampaně pořádá 30.4. debatu transgenderistů na téma "Jakými argumenty může dítě rodiči nejlépe vysvětlit, že je ´jiné´". Víš, maminko, já léta trpím, žiju se svou identitou v ilegalitě, ale podívej - dokumenty Světové zdravotní organizace říkají, že jsem úplně normální... Jako ty.

http://vpravo.blog.cz/0804/verejne-prospesni-homosexualiste

2908 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Americkou demokracii může zachránit jedině Trump – a jedině s naší pomocí. Všechny současné problémy prezidenta Trumpa pramení z jeho záměru „normalizovat vztahy s Ruskem“Pirátští europoslanci v Evropském parlamentu hlasovali pro to, aby se z Afriky dováželi imigranti do Evropy a pro to, aby se imigranti přerozdělovali do členských států Evropské unie800 až 900 bábätiek sa zabíja v Írsku každý mesiac po legalizácii potratuKopnout si do Gottwalda nebo do Brežněva dnes vyžaduje asi tolik odvahy jako vymezit se proti Čingischánovi a je to politicky přibližně stejně aktuálníKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

2.přikázání podle vítačů: "Milovati budeš jižního svého"Německo: Imigrantské „děti" hromadně znásilnili 14-letou

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

„Poděláte se.“ Šok na Ukrajině: Mocný muž promluvil. Zvrat vůči Rusku? Tereza Spencerová to vidí jasněMuslimští zločinci? Sedm z deseti vězňů... Výbušná slova ze Západu: Češi, poučte se!
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění