EVROPA: Turecko a termiti v Bruselu

Autor: Jaroslav Teplý | Publikováno: 7.11.2004 | Rubrika: Politika
Turecko

V programu Les 4 vérités francouzské televise France 2 vystoupil v pátek 29. října poslanec francouzského parlamentu Philippe de Villiers. Presentátor Gérard Leclerc s ním hovořil na námět těchto i budoucích dní: má se stát Turecko členem EU?
De Villiers je odpůrcem vstupu Turecka z důvodů, které jsou odpůrci běžně uváděny. Nicméně upozornil na fakta, která v některých zemích nebyla tiskem vůbec zaznamenána, nebo jen neúplně. Za prvé byla podepsán návrh evropské konstituce všemi 25 zástupci členských zemí a v dodatkovém protokolu i zástupci Rumunska, Bulharska a Turecka. Rumunsko a Bulharsko ovšem už kandidátské země jsou , ale Turecko ne, o něm se to má rozhodnout v prosinci. Opravdu až v prosinci? Jak to, že Turecko podepsalo něco, na co nemá právo? Znamená to, že už někdo někde rozhodl, že Turecko kandidátem se stoprocentní jistotou bude?
Termiti v Bruselu zřejmě pilně pracují a už pro nás a za nás vše rozhodli. De Villiers cituje z doporučení Evropské komise ze 6. října tuto unikátní větu:

"Dynamika turecké populace umožní kompensovat stárnutí evropské populace"

To jsem se nikde nedočetl, snad už ani novináři takové věci raději nečtou, nebo to není politicky korektní o tom nahlas mluvit. Jen si tak vzpomínám, že v navrhované ústavě není zmínka o evropských křesťanských tradicích prý na přání tureckého premiéra Erdogana, protože by se pak Turecko nemohlo stát členem. Hlavními spojenci Erdogana jsou pánové Chirac a Schröder, kteří se snaží přes odpor většiny občanů Francie a Německa schovávat za doporučení komise, že jednání nemusí nutně vést ke vstupu Turecka do EU. De Villiers se k tomu vyjádřil dost neuctivě, zřejmé tomu nevěří, použil při tom mírně vulgárního výroku, majícího pravděpodobně smysl ¨"jsou to kecy". Bude-li mezitím schválena ústava, a bude-li tak rozhodující podíl na moci dán počtem obyvatel, i když jsou vymýšleny všelijaké kličky, aby se omezila moc velkých států, je možné si představit, kam to povede. Během 10-15 let by se Turecko, 95procentní asijský stát, stalo co do počtu obyvatel největším státem evropské unie. Mělo by pak možnost po vytvoření koalice třeba s Německem a nějakým malým přisluhovačem vládnout v Evropě nebo její politiku významně ovlivňovat. To je absolutně nepřijatelné, protože Turecko je stát neevropský a stoprocentně mohamedánský. Pánové Chirac a Schröder možná myslí, my tady třeba už ve funkci nebudeme, tak ať z toho vysekají Evropu naši nástupci, budou-li chtít.

Michal Mocek ve svém článku v MF dnes (8.10.04) uvádí, že Turci často kritisují Evropu za neochotu přijmout je do unie a domnívají se, že je to kvůli islámu. Najde se v dohledné době takové vedení unie, které dokáže Turkům otevřeně přiznat a vysvětlit, že je to skutečně jeden z hlavních důvodů, proč je obyvatelstvo EU do unie nechce? To je z různých průzkumů veřejného mínění naprosto zřejmé. Turci by si pak mohli rozmyslet, zda chtějí rozvíjet odkaz Kemala Atatürka a vliv islamu na politický život dále omezovat anebo zakládat vše na islamu s tím, že to nutně bude podrývat jejich styky s Evropou.

Ostatně jakým druhem populace by mohli Turci kompensovat stárnutí evropské populace? 40% jich pracuje v zemědělství, což samo vypovídá o jeho úrovni. Turecká inteligence není zatím dostatečně početná, zvláště mezi její elitou odchovanou na předních amerických universitách a domácími poměry v Turecku zeje ohromná propast a nic ji doma pochopitelně nedrží.

Jak to vypadá v praxi s kompensací stárnoucí populace primitivními islamskými přistěhovalci shrnul profesor Smalhout ve svém pravidelném sobotním sloupku 30. října t.r. v deníku De Telegraaf.

Desítky let byl problém s přistěhovalci úplně popírán za růžovo-rudou politickou kouřovou clonou. Teď se naše vláda probouzí z fatálního ideologického opojení. Holandsko teď hostí téměř tři miliony přistěhovalců z celkového počtu šestnácti milionů obyvatel.Odhlédneme-li od toho, že jsme teď nejhustěji zalidněným státem na světě, trpíme problémy, které jsou způsobovány především muslimskou částí našich přistěhovalců.

Téměř 600 tisíc z nich neumí po dlouholetém pobytu snad ani slovo z naší řeči a západní kultura je jim cizí. Jejich přiblížení k normálnímu občanství pomocí povinných kursů stojí 1 miliardu euro, ale příslušná ministryně má zatím jen čtvrtinu této částky. Mimo to existují právní překážky, že přistěhovalci, kteří už mají dlouho holandské občanství, nemohou být k těm kursům nuceni. Vypadá to tedy chmurně pro původní holandskou část obyvatelstva. Enormní populační vzrůst je způsoben výhradně (tzv) nezápadními přistěhovalci. Nejen přistěhovaci samými, nýbrž především jejich početnými dětmi. Z 55 tisíc dělníků (gastarbeiders), kteří přišli v roce 1972 do Holandska (odpovědná osoba: tehdejší křesťansko-demokratický premiér Lubbers, dnes šéf organisace OSN pro uprchlíky - J.T.) jsou jich mezitím statisíce, ale jen 20% z nich pracuje za mzdu. Zbytek žije z různých sociálních podpor. V pěti letech mezi 1992-1997 přišlo do naší země 200 tisíc uchazečů o asyl. To stálo tehdy holandský stát přibližně 9 miliard euro.

Dlouhá léta bylo tabu na obyčejné konstatování etnické nevychovanosti. Kdo se toho dopustil, byl prohlášen za pravicového extremistu nebo rasistu. Pim Fortuyn zaplatil za svou otevřenost v tomto ohledu svým životem. Je ale skutečností, že nás průměrná přistěhovalecká rodina rodiče a 2 děti stojí 230 tisíc euro.To je hrůza pro ty všelijaké ideology, kteří tvrdili, že všichni ti přistěhovalci jsou "obohacením" naší společnosti a že jsou "nezbytní" pro kompensaci stárnutí naší společnosti.


Jak se tohle rýmuje s podařeným plánem bruselských termitů na kompensaci stárnutí evropské společnosti? Philippe de Villiers, odpůrce EU, konstatoval závěrem svého rozhovoru, že jestliže Francouzi neprojeví trochu zdravého rozumu, mohli by se jednoho dne probudit v islamské republice.

4957 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

KORONAVIRUS: Domácí vězení pro Evropany... ... amnestie pro ilegální imigranty67 ilegálních migrantů se zase vylodilo na řeckém ostrově LesbosUzákoněná lež jako metoda práce EUBez Vás nepřežijeme...Německá policie při zatýkání v no-go zóně musela svést bitvu s 200 obyvateli imigrantské čtvrti

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní války

Eurabia.cz

Švýcarsko vypoklonkovalo karavanu Cikánů (tj. les Gitans)Proč eurohujeří a germanofilové nenávidí Zemana? Protože jasně říká: Dokážeme si vládnout sami!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Prezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinitCílem Německa je zničit Čechy a nacismus je jen jednou z etap této staleté strategie ...

ParlamentniListy.cz

„Se po*rali, d*menti.“ Kus Prahy zavřen. Piráty a spol. Vyvalily se žluč i informace„Já tam byl. Když Kalousek pil. A blil.“ Další, dosud neznámé svědectví o propojení kšeftů a politiky s kořalkou v krku
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění