Terorismus, islám a občanská válka v Evropě

Autor: Viktor Svoboda | Publikováno: 29.5.2008 | Rubrika: Islám
Francie - nepokoje 1

 

Citát od dr. Manfreda Gerstenfelda:

“Asi před dvěma lety jsem obědval se třemi holandskými poslanci, z nichž jeden se mezitím stal ministrem. Jen tak mimochodem jsem se zeptal, co by se stalo, kdyby v Holandsku docházelo ke stejnému množství sebevražedných teroristických útoků jako v posledních letech v Izraeli. Na chvíli zavládlo ticho, a pak jeden z nich odpověděl: Už jsme o tom diskutovali. Tak daleko by to nikdy nezašlo, protože už dlouho před tím by vypukla občanská válka”.

 

Hovoříme-li o legální imigraci a nově narozených dětech. Zběžná procházka po velkých britských městech může v člověku vyvolávat dojem, že celkový počet muslimů v Británii je silně podhodnocen.

Číslo pochází od ministryně vnitra. Podle sčítání lidu v roce 2001 jich bylo 1,6 miliónu. Muslimové tak nyní tvoří 3,3% britské populace.

Přírůstek je dán věkovou strukturou britských muslimů - více než jedné třetině z nich bylo v roce 2001 méně než 16 let.

 

Podle ministryně vnitra monitoruje policie a bezpečnostní agentury 30 probíhajících teroristických plánů. Británie podle ní stojí před velmi vážnou hrozbou, která se nezmenšuje, ale roste. Policie a bezpečnostní agentury sledují 2 000 jedinců, 200 teroristických sítí a třicet aktivních plánů.

Britská Strana práce, která zavedla současnou imigrační politiku otevřených dveří, chce této situace využít k zavedení zákona, podle kterého by mohli být podezřelí z terorismu zadržováni bez obvinění 42 dní místo současných 28. Konzervativci a Liberální demokraté budou hlasovat proti.

Od začátku minulého roku bylo z terorismu usvědčeno 57 lidí.

 

V Belgii bylo za posledních pět let zaznamenáno sedmnáct vražd ze “cti”. Vraždy ale nejsou jedinou formou zločinů páchaným kvůli “cti”. Tisíce žen trpí dalšími méně extrémními formami násilí: zneužíváním, omezováním svobody pohybu, únosy, nucenými manželstvími a dalšími formami.

Experti říkají, že jde o komplexní problém, se kterým se takřka nic nedělá. Nikoliv překvapivě je rozšířen obzvláště v imigrantských komunitách z Blízkého východu a Asie.

Útulky pro ženy se stále více a více plní imigrantkami. V roce 2006 činil jejich podíl 44%. Po započítání dětí tvoří většinu. Vzhledem k tomu, že 12 % populace Belgie jsou imigranti, a pouze necelých 40 % z nich nepochází z EU, to činí asi dvacetinásobek proti domorodému průměru. Tolik k rodinným vztahům v islámských rodinách.

Dalším důsledkem je, že stále více dívek si ze strachu ze své rodiny nechává obnovit panenskou blánu. Po celé Belgii dochází pravděpodobně ke stovkám takových operací v ceně 650-2100 euro. Dívky se podle jedné gynekoložky, která operace provádí, většinou obávají od svých příbuzných vraždy ze “cti”.

 

Nehledejte na blistech (kde se k BBC modlí pětkrát denně): generální ředitel BBC prohlásil, že zprávy o islámu jsou příliš opatrné ze strachu, že by se mohly muslimů dotknout.

Pokud to říká šéf této dhimmi organizace, tak musí být situace opravdu vážná. BBC například loni utratila 200 000 liber z kapes daňových poplatníků, aby soudně zabránila zveřejnění interní zprávy, která ukazovala, jak moc je BBC zaujatá.

 

Z Eurábijských luhů a hájů: věděli jste, že rok 2008 je evropským rokem mezikulturního dialogu?

Prezident loutkového Evropského parlamentu odcestoval do Kataru, aby prosazoval dialog, obzvláště s arabskými a muslimskými zeměmi, jak říká tisková zpráva EP. Ve svém projevu na Fóru pro rozvoj demokracie a volného obchodu v Kataru přišel s nápadem zahrnout země Zálivu do Euro-středomořského parlamentního shromáždění, tedy “parlamentu”, ve kterém společně zasedají europoslanci a poslanci ze zemí kolem Středozemního moře. Záliv je přece naším sousedem, především ale kvůli “silnému sbližování, které jsme uvedli do pohybu”.

Partnerství mezi EU a Zálivem je podle Pötteringa “klíčovým prvkem k zajištění trvalé regionální geopolitické stability”, a EU a Katar “by se měli stát partnery v dialogu, aby překonali špatné pochopení a ignoranci, které tak často vedou ke střetům, násilí a extrémismu”.

Pravděpodobně ale měl na mysli něco jiného, než že by tyto země měly omezit šíření nenávistné ideologie nepřátelské k Evropě a nevěřícím, která k těmto “střetům, násilí a extrémismu” vede.

 

Tak praví Jusuf al-Qaradáví, který je mnoha lidmi na Západě považován za umírněného reformátora, ačkoliv ve skutečnosti je ultrakonzervativním obhájcem sebevražedných útoků a duchovním vůdcem Muslimského bratrstva, ze kterého vznikly organizace jako Hamas a al-Kajda. Díky péči českých muslimů vyšla jeho kniha Zakázané a povolené v islámu i v češtině. Jeho nedávné odsouzení Wafy Sultan na al-Džazíře na sebe vzalo podobu fatwy, a Wafa se nyní musí ukrývat.

Qaradáví odsoudil pokřtění muslimského novináře papežem jako “provokaci a akt nepřátelství proti muslimům”. Qaradáví, které je předsedou Mezinárodní unie muslimských učenců a Evropské rady pro fatwy a výzkum, řekl, že křest vyprovokoval muslimy po celém světě. Hádám, že zábava s pálením vlajek, řvaním na ulici, hrozbami vraždou a podobný muslimský kolorit bude následovat.

Qaradáví prohlásil, že po první antipapežské vlně po jeho výrocích o islámu očekával, že se papež bude chovat jako hodný dhimmi, nicméně tento jeho přečin proti islámu ještě dále zhoršil vztahy mezi muslimy a Vatikánem. Muslimové se podle něj nesnaží o nic jiného než o zlepšování vztahů se Západem, Západ ale muslimy neustále prorovokuje svým nepřátelstvím, a snaha muslimů o přátelství tak vychází naprázdno.

 

Podle oficiální statistiky britského ministerstva školství (Excel tabulka, list “Table 32”), základní školy, první stupeň:

Anglie:
Bílé děti: 80,7% (bílé britské 77.0%)
Asijské: 8,4% (z Indie, Pákistánu a Bangladéše: 7,3%)
Černé: 4,6%

Londýn:
Bílé: 47,0% (bílé britské 36,8%)
Asijské: 17,6%
Černé: 20,9%

Vnitřní Londýn:
Bílé: 33,4% (bílé britské 21,5%)
Asijské: 19%
Černé: 30,5%

 

Policisté řekli britskému občanovi, který konvertoval od islámu ke křesťanství, a poté si stěžoval, že mu sousedi vyhrožují vypálením domu, aby se “přestal chovat jako křižák”.

Nissar Hussein, 43, z Bradfordu ve West Yorkshire, se narodil a vyrostl v Británii, v roce 1996 konvertoval se svojí ženou Qubrou ke křesťanství. Zpráva říká, že byl cílem mnoha útoků, a poté, co mu bylo řečeno, že jeho dům bude vypálen, pokud neodvolá a nevrátí se k islámu, oznámil hrozby na policii. Bylo mu řečeno, že takové hrozby nejsou většinou vykonány, a policista mu řekl, “přestaňte se chovat jako křižák a přestěhujte se jinam”. O několik dní později byl vypálen neobývaný dům sousedící s jeho domem.

Britská humanitární organizace Christian Solidarity Worldwide, jejímž prezidentem je bývalý vládní ministr Jonathan Aitken, vyzvala OSN a mezinárodní společenství, aby zasáhlo proti státům a společenstvím, které trestají odpadlictví.

Ve své zprávě “Žádné místo zvané domov” říká, že odpadlíci od islámu jsou vystavováni “velkému a rozsáhlému porušování lidských práv”. Dodává, že v zemích jako je Británie, ve kterých žije velké množství muslimů v západní kultuře, existuje intenzivní tlak na zachování muslimské identity. “Když je identita nejistá, její vynucování na sebe bere agresivní formy”.

http://info.pravdaoislamu.cz

 

4500 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

KORONAVIRUS: Domácí vězení pro Evropany... ... amnestie pro ilegální imigranty67 ilegálních migrantů se zase vylodilo na řeckém ostrově LesbosUzákoněná lež jako metoda práce EUBez Vás nepřežijeme...Německá policie při zatýkání v no-go zóně musela svést bitvu s 200 obyvateli imigrantské čtvrti

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní války

Eurabia.cz

Bojovníci Islámského státu jsou už z mise zpátky doma v NěmeckuŠvýcarsko vypoklonkovalo karavanu Cikánů (tj. les Gitans)

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Prezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinitCílem Německa je zničit Čechy a nacismus je jen jednou z etap této staleté strategie ...

ParlamentniListy.cz

Xaver? Lipovská? Volba do ČT je tu a nastal poplach: Víme, kdo začal „blbnout”, a pročNoví komunisté, ti zelení. Nikdo si je tak ale netroufá nazvat. Takže to Karolína Stonjeková napravila a naložila jim za vše
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění