Spolek Ne základnám propaguje antisemitismus

Autor: Šimon Klein | Publikováno: 4.7.2008 | Rubrika: Politika
Hák

Protiamerický spolek propaguje antisemitské Protokoly siónských mudrců

 

 Spolek Ne základnám, který bojuje proti vybudování radarové základny USA na českém území, na svém webu propaguje nejpokleslejší vulgární antisemitismus. Uvádí na titulní stránce odkaz na protižidovský provokační pamflet, tzv. Protokoly siónských mudrců.

Hned na titulní stránce webu Ne základnám nalezneme doporučení na poslední články v v rubrice „blogy“, kde je mj. příspěvek Jana Chalupy s názvem Gojímův trpký úsměv :-( .

gojim 1

 

(kopie textu z obrazovky počítače, pořízené pro případ, že by článek byl následně změněn či smazán)

 

Ponechme teď stranou jazykovou stránku titulku (gojim je množné číslo od slova goj, tudíž skloňovat plurál jako singulár je nesmyslné) a podívejme se na obsah. Článek je velice stručný. Tak stručný, že obsahu jen internetový odkaz na stránku na webu uloz.to - http://uloz.to/523112/Gojim.txt.

gojim 1

 

 

Podíváme-li se na web uloz.to, zjistíme, že se jedná o úložiště souboru, kde se po kliknutí na odkaz „gojim.txt“ dostaneme na stránku, obsahující další odkaz a krátký text tohoto – zcela jasně antisemitského znění (odhlédneme-li od toho, že autor je idiot, který nechápe význam slova falzifikát):

 http://www.demiurg.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=146&Itemid=36
Málo známým faktem je , že například Tora ukládá židovským dcerám a synům stát se farmaceuty a lékaři a zabíjet bezvěrce.
Po jejich objevení proběhl ve švýcarsku ohledně toho soud, a ten protokoly neoznačil za podvrh, ale za falzifikát - tudíž kopii originálu.

 

Podíváme-li se dále na uvedený odkaz na web demiurg.cz, nalezneme zde pochvalný úvod a apologetiku antisemitského podvrhu, tzv. Protokolů siónských mudrců, a pak samotný text pamfletu.

gojim 4

 

Textu, který byl využíván carskými ruskými a následně německými nacistickými antisemity jako ospravedlnění k protižidovským pogromům a vraždění. Textu, na který dnes přísahají islámští teroristé či radikální šíitský režim v Íránu. Textu, který je zjevně sympatický spolku Ne základnám.

 

Jak vidno, nacisté, islámští fanatici i Ne základnám mají stejnou oblíbenou četbu a existuje i duševní spřízněnost mezi českým – údajně mírovým – hnutím a nejhoršími nepřáteli naší současné západní civilizace.

 

Eretz.cz

Šimon Klein

5380 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Už to začíná! Trumpova vyhláška skoncuje s protiústavní cenzurou technických mamutůNová pokroková ředitelka norského muzea prohlašuje, že kolekce už „nebudou tak bílé a maskulinní„Zvykněte si,“ říká holandská mešita nepřizpůsobivým občanům, kteří si stěžují na svolávání k modlitbámTento návrh je nejlepší, co se tu objevilo od roku 1989. To se nesmí stát, reaguje vyděšeně Kalousek. Oč jde?Bez Vás nepřežijeme...

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

Kdo se bojí květáku? Skutečná míra inflace je vyšší než vykazuje Český statistický úřadV případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena

Eurabia.cz

Německá vláda pomáhá s návratem stovkám islámských vrahů z Islámského státuKanáry zaznamenaly 700%ní nárůst ilegálů

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Hřib, ten dva roky demonstroval. Ale nic pro to neudělal. Boss pražské ODS odkrývá pěkně uleželý problémFňukající Němcová s Kalouskem. Mediální odborník si vystřelil z demobloku. Vrací se křik kolem Duky a další zlo
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění