Spolek Ne základnám propaguje antisemitismus

Autor: Šimon Klein | Publikováno: 4.7.2008 | Rubrika: Politika
Hák

Protiamerický spolek propaguje antisemitské Protokoly siónských mudrců

 

 Spolek Ne základnám, který bojuje proti vybudování radarové základny USA na českém území, na svém webu propaguje nejpokleslejší vulgární antisemitismus. Uvádí na titulní stránce odkaz na protižidovský provokační pamflet, tzv. Protokoly siónských mudrců.

Hned na titulní stránce webu Ne základnám nalezneme doporučení na poslední články v v rubrice „blogy“, kde je mj. příspěvek Jana Chalupy s názvem Gojímův trpký úsměv :-( .

gojim 1

 

(kopie textu z obrazovky počítače, pořízené pro případ, že by článek byl následně změněn či smazán)

 

Ponechme teď stranou jazykovou stránku titulku (gojim je množné číslo od slova goj, tudíž skloňovat plurál jako singulár je nesmyslné) a podívejme se na obsah. Článek je velice stručný. Tak stručný, že obsahu jen internetový odkaz na stránku na webu uloz.to - http://uloz.to/523112/Gojim.txt.

gojim 1

 

 

Podíváme-li se na web uloz.to, zjistíme, že se jedná o úložiště souboru, kde se po kliknutí na odkaz „gojim.txt“ dostaneme na stránku, obsahující další odkaz a krátký text tohoto – zcela jasně antisemitského znění (odhlédneme-li od toho, že autor je idiot, který nechápe význam slova falzifikát):

 http://www.demiurg.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=146&Itemid=36
Málo známým faktem je , že například Tora ukládá židovským dcerám a synům stát se farmaceuty a lékaři a zabíjet bezvěrce.
Po jejich objevení proběhl ve švýcarsku ohledně toho soud, a ten protokoly neoznačil za podvrh, ale za falzifikát - tudíž kopii originálu.

 

Podíváme-li se dále na uvedený odkaz na web demiurg.cz, nalezneme zde pochvalný úvod a apologetiku antisemitského podvrhu, tzv. Protokolů siónských mudrců, a pak samotný text pamfletu.

gojim 4

 

Textu, který byl využíván carskými ruskými a následně německými nacistickými antisemity jako ospravedlnění k protižidovským pogromům a vraždění. Textu, na který dnes přísahají islámští teroristé či radikální šíitský režim v Íránu. Textu, který je zjevně sympatický spolku Ne základnám.

 

Jak vidno, nacisté, islámští fanatici i Ne základnám mají stejnou oblíbenou četbu a existuje i duševní spřízněnost mezi českým – údajně mírovým – hnutím a nejhoršími nepřáteli naší současné západní civilizace.

 

Eretz.cz

Šimon Klein

5148 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Imigrantské „děti" hromadně znásilnily 14-letou dívku. Inspirace pro "sirotky" Šojdrové?V Evropské unii vládne Brežněvova doktrína omezené suverenityMartin Fendrych, toho času komentátor Aktuálně.cz, se rozčiluje nad ošklivým nálepkováním, zejména pokud jde o nařčení z neomarxismu, jehož je sám častým terčem...Zhouba křesťanstva: Přizpůsobení se světu. Rozbití komunit, kompromisy a ústupky. Jsme tam, kde nás ďábel chtěl mít. Kdo má strach z Pravdy? Poničenou katedrálu musíme obnovit takovou, jaká původně bylaNelibi se vam reprezentovat stat a narod? Vraťte pul miliardy a valte… Fotbalova asosiace ČR, spolek, kery na svuj provoz dostava každoročně od nas ode všech pul miliardu korun, se asi za svuj narod stydi...

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

17. listopad 1939 a 1989 - pěstování kultu osobnosti Václava HavlaPokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokem

Eurabia.cz

Kniha anglického disidenta jehož na Facebooku nezveřejní: Mohamedův korán - Proč muslimové vraždí za islámVojenských zásahů není stále dost, mírem je třeba šetřit. Naštěstí však Washington zbrojí

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

„Duševně nenormální!“ Zeman pro PL ze Slovenska udeřil na Milion chvilek a poslal vzkaz na LetnouHrušínský vynesl hodně silný výrok směrem k Hradu. Komentátor varuje: Takový člověk u moci? Lidé s jiným názorem by skončili v lágrech nebo na oprátkách!
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění