Paní doktorka Stehlíková hrdinkou aneb homosexuálové a potraty

Autor: Roman Joch | Publikováno: 11.7.2008 | Rubrika: Kulturní válka
Homosexuálové

"Představte si, že se ministr zabalí do vlajky Sparty a s dalšími fanoušky huláká po ulicích. Jistě, i ministr může být fandou a jako občan na to má právo, ale chová-li se tak, je to nedůstojné.

Ministryně Džamila Stehlíková se na brněnské Queer Parádě zabalila do duhové vlajky a křepčila po náměstí. Je mi jedno, co a jak si ta dáma v soukromí obléká, a zda vůbec něco, ale jako členka vlády by na veřejnosti měla dodržovat dekorum.

Proč by se vlastně měla halit do nějaké vlajky? Když do vlajky jiné než vlastní země, je to od ní jako ministryně neloajální vůči vlastní zemi; a když do vlajky vlastní země, je to nedůstojné vůči té vlajce - ministryně má přece vlajce vzdávat úctu jinak, než se do ní "obléct" (není-li ovšem transvestitkou a nemůže si pomoct).

A pak: zúčastnit se demonstrace za práva gayů jako ministryně pro lidská práva - není to v moderní západní společnosti trochu nadbytečné? Demonstrovat na současném Západě za práva homosexuálů je jako demonstrovat v současném Rusku za práva "našistů" (ruský Putinjugend) nebo v Saudské Arábii za práva vahábistů, případně na Kubě za práva komunistů. Totiž v moderní západní společnosti jsou homosexuálové společensky etablovanou, kulturně privilegovanou a politicky sebevědomou (či arogantní - podle toho, jak se na to díváte) skupinou.

Bylo by osvěžující, kdyby se česká ministryně pro lidská práva zastala skupin, jichž se u nás zastane jen málokdo. Například daňových poplatníků. Kdyby u příležitosti dne daňové svobody veřejně demonstrovala za zrušení všech těch byrokratických institucí, rad a komisí a za následné vrácení ušetřených peněz přímo občanům, pak by pro lidská práva i skutečně něco udělala!

A kdyby chtěla být vskutku hrdinkou, vystoupila by na pochodu pro život a zastala se těch nejbezbrannějších: nenarozených dětí. Kdyby řekla "...v současnosti je u nás sice ,právo' na potrat garantované, ale potraty jsou hnusnou ránou na těle i duši naší společnosti, neboť představují monstrózní masakr neviňátek", byla by to od ní skutečná odvaha! Tu však od paní Stehlíkové nečekejte. Vždyť mnohem módnější, pohodlnější a konformnější je pochodovat za práva homosexuálů. Ano, uznávám, kdyby za jejich práva odjela demonstrovat do Ruska, Saudské Arábie či na Kubu, bylo by to odvážné. Dělá-li to však jako ministryně na liberálním Západě, je to jako kdyby... Sharon Stoneová demonstrovala za teplé spodní prádlo. Prázdné gesto snobského pozérství..."

doktor Roman Joch, Týden

 

6

4101 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Imigrantské „děti" hromadně znásilnily 14-letou dívku. Inspirace pro "sirotky" Šojdrové?Martin Fendrych, toho času komentátor Aktuálně.cz, se rozčiluje nad ošklivým nálepkováním, zejména pokud jde o nařčení z neomarxismu, jehož je sám častým terčem...Zhouba křesťanstva: Přizpůsobení se světu. Rozbití komunit, kompromisy a ústupky. Jsme tam, kde nás ďábel chtěl mít. Kdo má strach z Pravdy? Poničenou katedrálu musíme obnovit takovou, jaká původně bylaNelibi se vam reprezentovat stat a narod? Vraťte pul miliardy a valte… Fotbalova asosiace ČR, spolek, kery na svuj provoz dostava každoročně od nas ode všech pul miliardu korun, se asi za svuj narod stydi...Každý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

Vojenských zásahů není stále dost, mírem je třeba šetřit. Naštěstí však Washington zbrojí 2.přikázání podle vítačů: "Milovati budeš jižního svého"

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Další otřesné svědectví o brandýské LDN: Buď budeš denně platit, nebo poletíš do černý kobky v patře mezi bezdomovce, sdělili pacientovi po operaciNuly! Novináři, politici a lidé za počítačem. Zeman před 17. listopadem rozdával rány
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění