Prohlášení Konzervativní koalice k výročí 21. srpna 1968

Autor: Redakce | Publikováno: 21.8.2008 | Rubrika: ShortNews
Bolšnac 04

Konzervativní koalice vydala toto prohlášení:

Po porážce nacismu ve 2.světové válce se vytvořily příznivé podmínky pro nástup druhé totality - komunismu. Přestože výrazné světové osobnosti varovaly, že nenávist a zásadní nedůvěra je psychologický svět komunismu, že lékařská diagnosa by řekla, že je to patologický negativismus, že komunistická ideologie je dalším, tentokrát rudým otroctvím, tak tato doktrína a soustava třídní nenávisti se dostala ve značné části světa (a bohužel i v Československu) k moci.

 

Ve velmi krátké době po komunistickém puči 25. února 1948 se i u nás ukázala skutečná tvář tohoto zločinného učení. Nejlépe se o tom „přesvědčili“ ti, kteří byli ze své vlasti vyhnáni a především ti, kteří za pouhé projevy pravdy strávili mnohá léta v komunistických lágrech, či byli dokonce popraveni.

 

Koncem 50. let byl stav naší společnosti žalostný. Komunisté, díky svým nelidským postupům, lžím, šílené hospodářské politice a zrušením většiny občanských a lidských práv a svobod, ztráceli postupně ve společnosti podporu. Proto se v průběhu 60. let pokusili o nový způsob komunikace s občany. Přišli s novými lidmi do vedení KSČ a s novým a vlídnějším programem. Neočekávali však, že se společnost na jaře 1968 probudí a většinově bude chtít návrat občanských svod a návrat demokracie.

 

Na to však komunisté nemohli přistoupit. Komunisté se nikdy, natož dobrovolně, s nikým o moc dělit nechtějí, a díky své doktríně o třídním boji ani nemohou. „Internacionální pomoc spřátelených armád“ 21. srpna 1968 jen znovu ukázala, že pro komunisty jsou důležitější komunistické ideje a moc, než národy, lidé a svobody.

 

Právě 21. srpna 1968 jsme podruhé ztratili svobodu. Vrcholem komunistické arogance pak bylo pošlapání státní suverenity Československa. Ani před touto zradou se komunisté nezastavili. Občanskou a hospodářskou mizérii, která nastala, nazvali komunisté velmi příznačně: normalizace.

 

Stejně jako po únoru 1948, tak i po srpnu 1968 musela další část elit našich národů odejít do ciziny, další část byla ze země vypuzena, lidé byli zbaveni zaměstnání, mnozí byli zavřeni do žalářů. Pražské jaro ukázalo, že komunismus nelze reformovat - musí se porazit.

 

Museli jsme čekat dalších 20 let, než se občané tohoto státu manifestačně rozhodli skoncovat s komunistickou zvůlí a rozhodli se k návratu k demokracii. Jak hrozná byla čtyřicetiletá doba komunistického otroctví a jak nás všechny tato doba poznamenala, svědčí bohužel i vývoj po listopadu 1989. Nevyrovnali jsme se důsledně s komunistickou minulostí, neboť za zločiny komunismu se udělala tlustá čára. To do paměti našich národů uložilo informaci, že se zločiny vyplácí, pokud jsou páchány kolektivně a jsou dostatečně velké.

 

Vzpomínejme proto na rok 1968 jako na čas naděje a na 21. srpen 1968 jako na čas zmaru a vyjevení pravdy. Hlavně však nezapomínejme na to, že rudý teror je ve světě stále ještě aktivní a dělá všechno pro svůj návrat k moci. A to i u nás! Jako tomu bylo 25. února 1948 a 21. srpna 1968.

 

Totalitarismy 20. století - tedy nacismus a komunismus - byly přímou vzpourou proti pravdě, přirozenosti, důstojnosti a svobodě. Je proto morální povinností slušných lidí bojovat proti nim až do úplného vítězství. Tato víra ať je nejlepší připomínkou na 21. srpen 1968.

 

V Praze, dne 20. srpna 2008

 

 

Za Konzervativní stranu:

MUDr. Miroslav Beňo

místopředseda

 

 

Martin Rejman

kancléř

 

Za Korunu Českou (monarchistickou stranu Čech, Moravy a Slezska):

Mgr. Václav Srb

předseda

 

Za Právo a Spravedlnost:

František Červenka

místopředseda

 

Za Republikánskou stranu zemědělského a malorolnického lidu:

Vojtěch Fila

místopředseda

2296 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Konec Ukrajiny: Jak Rotschildové zničili „nezávislou“ během několika letStrašné. Afričtí imigranti prodávají na ulicích drogy a ještě se lidem vysmívají. Podívejte seNezletilí imigranti hromadně znásilnili 14-leté děvče. Máme tady děsivou ukázku toho, co by se mohlo stát, kdyby se europoslankyni KDU-ČSL Šojdrové podařilo prosadit přijetí „syrských sirotků“Pozadí manipulovaného převratu 17. listopadu 1989. Havel byl člověk, který vlastně nikdy nepracoval, který si rád užíval alkoholu a sexu a který se nechal manipulovat svými přáteli Clintonem a AlbrightovouImigrantské „děti" hromadně znásilnily 14-letou dívku. Inspirace pro "sirotky" Šojdrové?

euServer.cz

Presstituce není jen zaměstnání, ale také stav duchaPoliticko-rozvratná činnost „Člověka v tísni“

ePortal.cz

Kdyby stát nevyhazoval šest miliard do luftu, aby si někteří mohli vozit zadky zadarmo, a namísto toho jimi financoval ČT, měli bychom VŠICHNI tu příšernou televizi aspoň zadarmoZměny zákonů z dílny ministerstva vnitra prospívají ČSSD a nikoliv občanům

Eurabia.cz

Video: Napadení při akci pálení koránu v NorskuChorvatská policie na hranici zahájila na imigranty palbu

FreeGlobe.cz

Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školách

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

„Proboha, Šámalová a ČT lžou!“ Realita Hongkongu očima čtenáře. FOTO a VIDEO, které TV neodvysílá. Rabování, kokain, zapálení auta s řidičem a rozkazy v angličtiněMilion chvilek vyzval... A lid plní rozkaz! Po Letné se to začalo hýbat, Minář bude rád
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění