Islám krok po kroku postupně s vydatnou pomocí pomocí sluníčkářů, levice a různých nátlakových skupin a nezájmu státu dobývá Francii

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 6.2.2020 | Rubrika: Politika
Arábia

Islám krok po kroku postupně s vydatnou pomocí pomocí sluníčkářů, levice a různých nátlakových skupin a nezájmu státu dobývá Francii, říká arabista a přední francouzský znalec Blízkého východu a severní Afriky profesor Bernard Rougier v knize Les territoires conquis de l’islamisme (Území dobytá islamismem). Islamismus (tedy pravověrný výklad islámu) podle něj zcela ovládl islám, v žádném případě nejde o sektářský fenomén, jak se často bagatelizuje, ale o převládající směr. Hnutí SPD udělá vše pro to, aby se toto u nás nedělo a abychom nedopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se lidé bojí vycházet kvůli imigrantům na ulici.

Na tuto knihu upozornilo Echo24. Dalším impulzem islamizace je sebevědomý saúdský wahhábismus, který získal značný vliv. Od konce 90. let se salafismus diktuje své standardy ve francouzských mešitách a na předměstích. V té době se také do Francie dostává řada bývalých bojovníků GIA (Islámské ozbrojená skupina) z Alžírska, ovlivněných salafismem. Problém je podle Rougiera v tom, že se tato forma islamismu etablovala jako měřítko islámu v muslimském světě a v Evropě a stala se standardem.

Rougier též říká, že autoritářské vlády v muslimských zemích vždy podporovaly islamizaci západních společností. Turecký prezident Erdogan se spoléhá na turecké emigranty v Evropě, aby posílil svůj vliv. Hnutí vyznávající ortodoxní islám ovládly podle Rougiera muslimskou komunitu a staly se vzorem pro muslimy.

Muslimské bratrstvo přímo penetruje francouzskou politiku společnost. Vytváří seznamy do komunálních voleb, nátlakové skupiny, buduje různá levicová sdružení. Jejich cílem je obrana zájmů muslimské komunity s horizontem přeměny nátlakových skupin v politickou stranu, až to bude vhodné.

Saúdská královská rodina salafismus propaguje a šíří, ale kooperuje se Spojenými státy. Profesor Rougier vidí ve Francii přímou spojitost mezi levicí a islámem v jednotlivých lokalitách. „Během svého dlouhého mandátu (1983-2003) byl komunistický starosta Jack Ralite jedním z prvních v zemi, kdo zavedl multikulturalismus a etno-náboženský klientelismus,“ upozorňuje Bernard Rougier. Starosta otevřel dveře islámským hnutím. Jeho zeť a nástupce v úřadu Pascal Baudet už musel „spoléhal na islamistické sítě“, aby byl znovu zvolen.

Salafisté ovládají místní mešity, školy, tržiště, sportovní haly, halal obchody, islámská knihkupectví, atd. Sluníčkářské strany islamisty zařazují na své kandidátky.

Dnes je pro stát už velmi obtížné bojovat proti této pohromě. „Rizikem je, že každá iniciativa, kterou podnikne vláda, stejně jako iniciativa zaměřená na signály radikalizace, bude odsouzena jako forma islamofobie,“ říká v rozhovoru pro Le Point profesor Rougier.

Hnutí SPD předložilo už i návrhy zákonů na zákaz nenávistné islámské ideologie a zákaz islámského zahalování, což nám bohužel Babišova vláda a další strany ve sněmovně blokují. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek.

Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako Francie či jiné islamizované země západní Evropy, podporujte prosím hnutí SPD. Společně se ubráníme. ;-)

https://echo24.cz/…/jak-islam-krok-po-kroku-dobyva-francii-…

Klíčová slova: islám  | multikulturalismus  | imigrace  | neomarxismus  | Francie
1153 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Viktor Orbán prohlásil, že středoevropské národy by se měly semknout, aby zachovaly své křesťanské kořeny v době, kdy západní Evropa experimentuje s homosexualismem, přistěhovalectvím a ateismemDalší buzerace z Bruselu...‚Bílé privilegium‘? Bílé děti z pracující třídy jsou v britském školském systému nejznevýhodněnější, jelikož systém upřednostňuje menšinyPodpořte prosím EUportal.czDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Džihádisté najatí Ázerbajdžánem se prý vzbouřili...Dánské premiérce se už zajídá šaría

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Minář končí v čele Milionu chvilek a chce dělat politiku. Podívejte se, koho ale pořádně zvedl ze židleExpert hodnotí kampaně: Vyzdvihl ČSSD. A jednu důležitou věc čeká od Hamáčka těsně před volbami
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění