NEdržme hubu a krok - zastavme komunisty

Autor: Lukáš Petřík | Publikováno: 12.11.2004 | Rubrika: Politika
NE-KSČM

Jsme krajně znepokojeni tím, že 15 let po pádu komunistického systému stále narůstá vliv nereformované a nereformovatelné Komunistické strany Čech a Moravy (dále KSČM), která se nikdy nezřekla svého totalitního dědictví.

Proto o.s. Pražský klub mladých konzervativců a Konzervativní strana svolávají ku příležitosti 15. výročí pádu komunismu demonstraci na 17. 11. 2004 od 12:00 před sídlem KSČM v ulici Politických vězňů. Demonstrace se zúčastní i bojovníci proti komunismu Milan Paumer a Vladimír Hučín.

Rovněž bychom chtěli vzpomenout i památky studentů, kteří se na podzim roku 1939 rozhodně postavili na odpor nacistickému systému, který byl v této době jistě ne náhodou v přátelském objetí se systémem komunistickým. Protože jsme si vědomi stejné zrůdnosti a zločinnosti komunismu i nacismu, požadujeme vznik zákona, který by zakazoval propagaci komunismu, fašismu a nacismu ve všech jejich projevech a podobách.

Podporujeme také návrh na vyznamenání členů protikomunistické odbojové skupiny bratří Mašínů, kteří se nebáli riskovat své životy v boji za demokracii a svobodu našeho národa.

Současně chceme upozornit na totalitární praktiky vládnoucí České strany sociálně demokratické, kdy enormně narůstá počet odposlechů a v bezpečnostních složkách a státní správě působí mnoho lidí, kteří se významně angažovali v minulém režimu. Spolupráce mezi ČSSD a KSČM často existuje i ve veřejné politice na místní i celostátní úrovni.

Na prorůstání extrémní levice do státní správy začal upozorňovat kapitán BIS Vladimír Hučín, proto zde byla snaha komunistů, ať už působících v KSČM nebo ČSSD, jeho hlas umlčet. Z tohoto důvodu podporujeme veřejný proces s Vladimírem Hučínem.

Vyzýváme všechny: nebuďte lhostejní a pojďte ukázat komunistům, co si o nich myslíte!


V Praze dne 10. listopadu 2004

Lukáš Petřík
předseda Pražského klubu mladých konzervativců

Martin Rejman
kancléř Konzervativní strany


Kontakty pro novináře:

Pražský klub mladých konzervativců: http://eu.eportal.cz
Lukáš Petřík +420 607 712 983, lukas.petrik@mkpraha.org

Konzervativní strana: http://www.konzervativnistrana.cz
Martin Rejman +420 603 288 715, martinrejman@seznam.cz

4531 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Nejnebezpečnější kniha, která kdy byla napsána, byla zveřejněnaDokáže Václav Klaus starší vyhrát prezidentské volby?Globalistická média nás označují za dezinformátory...Přispějte prosím na provoz EUportaluPatří žena k oltáři?

euServer.cz

Volby budou soubojem konzervativních zastánců národního státu a progresivistů v čele s Piráty usilujících o „více Evropy“ a podporu imigrace a islamizaceBez práva na slávu. K dějinám ruské rozvědky

ePortal.cz

“Prasečinky” v poštěDaně nás dusí

Eurabia.cz

Prohlášení Ministerstva zahraničních věcí Republiky Arcach k porušení režimu příměří ÁzerbájdžánemŠKODA AUTO nevadí porušování lidských práv v Číně, ale vadí Bělorusko

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

„Kdy uvidím protestovat nahého Hilšera?“ Jaroslav Foldyna zmiňuje krvavou událost, která se odehrála v USA„Proč to chce Evropská komise před miliony lidí tajit?!“ Europoslankyně Konečná zásadně k nákupu vakcín
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění